reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
u nas za 1szym razem trwalo to 1,5godz pozniej juz nie bylo zadnych oznak a dzis poki co bezobjawowo. przespala najgorszy moment.
U nas pierwsze objawy po szczepieniu nastąpiły następnego dnia, tak jak u wiekszości dzieci. A po przyjęciu szczepionki nam każą zawsze zostać jeszcze 30 minut w przychodni i oglądają dziecko po 30 minutach gdyby wystąpiła jakaś nagła groźna reakcja. Temperatura u nas zaczeła się podnosic dopiero o 20 wieczorem po szczepieniu, chociaż i tak nie przekroczyła 37,5 w porywach. Tak całkowicie to Lolek wrócił do siebie dopiero po 7 dniach, bo kupy przez ten czas miał dosyć dziwaczne (ale po rota to normalne bywa)

:wściekła/y:a ja dalej siedze i sie sram :wściekła/y: brzydko mowiac no boje sie tego wyrwania zeba jak cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:b ardziej niz porodu:confused:
Ja tam lepiej wspominam wyrywanie zębów niż ich leczenie! Raz to nawet nie widziałam kiedy mi wyrwał zęba chirurg, trwało to całe 5 sekund po tym jak znieczulenie zaczęło działać. Jak wyszłam to powiedziałam, ze teraz bede wszystkie zęby rwać a nie leczyć... :D Z drugim zębem miałam już większą babraninę, bo rozcinanie i szycie (ząb jeszcze nie wyrósł tylko się zaklinował), ale oprócz brania prochów przeciwbólowych potem przez pare dni to też wspominam sympatycznie:) Jak dobry chirurg szczękowy to zrobi to tak, że się w ogole nie zorientujesz :)

i jestem spowrotem ja...
nastal doslownie cud.... tym razem nie odczulysmy w ogole szczepienia... tylko wiecie co?? na jednej raczce jest siniak a na drugiej duza czerswona gulka... martwi mnie ta gulka...
a miska ma taki humorek ze jak cos do niej powiem to sie rechocze...
kocham takie moje dziecko:-)
w rączki ją szczepili ?

Witam,
też jestem grudniową mamą, mój synek urodził sie 14 grudnia, chciałam się Was zapytać czy może któraś z Was podaje już swoim dzieciaczkom jakieś owoce czy warzywka w słoiczkach?
Dostałam dzisiaj paczkę z hippa i tam jest właśnie słoiczek marchewka z jabłkiem ale zastanawaim się czy mogę juz podać to swojemu maluszkowi ma 3 miesiące i 16 dni, a na słoiczku jest napisane po 4 miesiącu i już sama nie wiem :baffled:może mi coś doradzicie.
pozdrawiam Wszystkie grudniowe mamy i ich pociechy :-)
Ja też dostałam, to ma datę ważności do sierpnia i spokojnie może poczekac na właściwą porę. Jeśli karmisz butelką to po konsultacji z lekarzem mozesz wprowadzac, jak piersią to zdecydowanie za wcześnie :)
 
Kaj jak go położę spać na boczku to budzi się albo na pleckach, albo na brzuszku. W dzieć z brzucha na plecki i z plecków na boczek śmiga ale z plecków na brzuszek jeszcze nie :-)



Daffi znam to. Mój zacznie tak samo nie długo, bo robi si ciepło. Tylko Adi wychodzi do pracy o 5 rano :-/
Ale jak jest w domu to z dzieckiem jest 90 % czasu.

Kochane powiedzcie mi okres miałam jakieś 45 dni temu. Na początku 1szej paczki cerezette (dokładnie w 1szy dzień brałam 1szą tabletkę) Teraz zostało mi 12 tabl. z kolejnego opakowania i... nic, żadnego plamienia, krwawienia, nic.
Mam zacząć się bać, olać, czy zostawiać ubranka po Kaju ?

ja sie nie znam...ja bralam tabletki wczesniej.. i w trakcie ich brania plamilam... pozniej w wymaganej przerwie nie mialam okresu a juz pozniej dowiedzialam sie ze mam fasolke w brzuszku;-)
 
reklama
Dagmar- to normalne, też biorę cerazette:) Kilka dni wcześniej tłumaczyłam działanie tych tabletek chyba Julce i pisałam dlaczego nie ma krwawienia więc spokojnie. Je się biierze bez przerwy a ewentualne plamienia to działanie uboczne- są tylko czasem.
 
Do góry