reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej.Mam pytanie do lasek, ktore biora Azalie, jak to jest u was z krwawieniami? U mnie okres trwa juz 12 dni. Martwi mnie tez to, ze Alus nie chce jesc kolacji(swojej flachy mleka) cudem wmusze mu 60 ml. Wogole coraz mniej je.
ja biore Azalie za tydzien skonczy mi sie 1 opakowanie.. okres dostalam normalnie w termicie trwał przez 6 dni ;) ale byl straaasznie obfity.. do samego konca..
gin mowil mi ze moze pojawic sie plamienie ja jednak narazie nic takiego nie mam..
 
reklama
Hej. mam pytanie do lasek, ktore biora Azalie. Jak to jest u was z krwawieniami? bo u mnie okres juz trwa 12 pelnych dni:( i zaczynam sie martwic. Martwi mnie tez to, ze Alus malo je. Wieczorem nie chce flaszki tknac. Cudem wepchne mu jakies 60ml

Ja dostałam dzisiaj więc w pełni nie odp. na Twoje pytanie ...
 
i jestem spowrotem ja...
nastal doslownie cud.... tym razem nie odczulysmy w ogole szczepienia... tylko wiecie co?? na jednej raczce jest siniak a na drugiej duza czerswona gulka... martwi mnie ta gulka...
a miska ma taki humorek ze jak cos do niej powiem to sie rechocze...
kocham takie moje dziecko:-)
 
Mój Franek też nie śmieje się w głos. Czekam cierpliwie.
Sylwia, ty te tuniki to nosisz jak laski na zdjęciach czy raczej do spodni?

Kurczę, widzę, że tematy o raczkowaniu się już pojawiają. Trochę mnie to przeraża. Dyskusja o siadaniu wywołuje burzę, nie wypowiadam się, bo boję się odpowiedzi. Nie podoba mi się taka atmosfera na forum.
Mnie się wydaje, że etapem wcześniejszym powinny być obroty naszych maleństw i o to chciałam zapytać. Jak to u was wygląda, obrót względem własnej osi? Franek czasami przez przypadek przekręci się z brzuszka na plecy, z plecków na brzuszek już nie, czasami zdarza się też z plecków na boczek. Ćwiczycie jakoś z dziećmi zdobywanie tych umiejętności? A może wasze dzieciaczki już potrafią takie akrobacje wyczyniać?


Kaj jak go położę spać na boczku to budzi się albo na pleckach, albo na brzuszku. W dzieć z brzucha na plecki i z plecków na boczek śmiga ale z plecków na brzuszek jeszcze nie :-)



ale go nie ma w domu.. jak rano o 7 wychodzi wraca tylko przed 18 na obiad i ijdzie dalej i po 21 wraca z pracy...:-( dlatego caly dzien jestem sama a meza mam tylko w lozku gdy spimy i wszystko.....

Daffi znam to. Mój zacznie tak samo nie długo, bo robi si ciepło. Tylko Adi wychodzi do pracy o 5 rano :-/
Ale jak jest w domu to z dzieckiem jest 90 % czasu.

Kochane powiedzcie mi okres miałam jakieś 45 dni temu. Na początku 1szej paczki cerezette (dokładnie w 1szy dzień brałam 1szą tabletkę) Teraz zostało mi 12 tabl. z kolejnego opakowania i... nic, żadnego plamienia, krwawienia, nic.
Mam zacząć się bać, olać, czy zostawiać ubranka po Kaju ?
 
Witam,
też jestem grudniową mamą, mój synek urodził sie 14 grudnia, chciałam się Was zapytać czy może któraś z Was podaje już swoim dzieciaczkom jakieś owoce czy warzywka w słoiczkach?
Dostałam dzisiaj paczkę z hippa i tam jest właśnie słoiczek marchewka z jabłkiem ale zastanawaim się czy mogę juz podać to swojemu maluszkowi ma 3 miesiące i 16 dni, a na słoiczku jest napisane po 4 miesiącu i już sama nie wiem :baffled:może mi coś doradzicie.
pozdrawiam Wszystkie grudniowe mamy i ich pociechy :-)
 
Witam,
też jestem grudniową mamą, mój synek urodził sie 14 grudnia, chciałam się Was zapytać czy może któraś z Was podaje już swoim dzieciaczkom jakieś owoce czy warzywka w słoiczkach?
Dostałam dzisiaj paczkę z hippa i tam jest właśnie słoiczek marchewka z jabłkiem ale zastanawaim się czy mogę juz podać to swojemu maluszkowi ma 3 miesiące i 16 dni, a na słoiczku jest napisane po 4 miesiącu i już sama nie wiem :baffled:może mi coś doradzicie.
pozdrawiam Wszystkie grudniowe mamy i ich pociechy :-)

ja pwoiem tak.. my podajemy nie za wiele bo kilka lyzeczek takich malutkich.. oswajam mala z jedzeniem nowosci..ale tak na powaznie to zaczniemy jesc jak skonczymy 4 miesiace... zwlaszcza ze moja dzidzia jest bardzo duza!
 
Witam,
też jestem grudniową mamą, mój synek urodził sie 14 grudnia, chciałam się Was zapytać czy może któraś z Was podaje już swoim dzieciaczkom jakieś owoce czy warzywka w słoiczkach?
Dostałam dzisiaj paczkę z hippa i tam jest właśnie słoiczek marchewka z jabłkiem ale zastanawaim się czy mogę juz podać to swojemu maluszkowi ma 3 miesiące i 16 dni, a na słoiczku jest napisane po 4 miesiącu i już sama nie wiem :baffled:może mi coś doradzicie.
pozdrawiam Wszystkie grudniowe mamy i ich pociechy :-)


Zaraz, zaraz ale tykarmisz cycem, czy butelką??
 
reklama
Do góry