reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Nie było mnie przez weekend ale jako tako zdołałam nadrobic Was ;) tak więc georgina gratuluję zaręczyn:) ciesze się że sie doczekałaś, pierścionek piękny:) Dafi, Nessi- nie ma sensu sie kłócic, każda z Nas ma swoje zdanie na temat sadzania jak i innych rzeczy dotyczących rozwoju i wychowania maluszków, jakbyśmy sie we wszystkim zgadzały to to forum byłoby niepotrzebne:tak: wypijcie wirtualnie kielicha na zgodę:) :-D
Dziękuję:)
 
reklama
nessi a ja jutro na 17.30 wiec bedziesz miala lepiej bo Ci opowiem jak było :-D chyba ze juz mialas ja pierwszy raz wszystkie zeby zdrowe tylko ten jeden szlak trafil dobrze ze z tyłu gdzies na dole ale w przyszlosci zrobie odbudowe ponoc 300 zl :confused: ale sie boje :sorry2::sorry2::sorry2:tak samo jak porodu :nerd:
ja obecnie na antybiotyku bo dentysta próbuje ratowac mi dwa zeby
oba po kanałowym leczeniu i i tak do wyrwania dał im czas do 7 i antybiotyk jak nie pomoże to bede szczerbata:no:
 
Mam pytanie Kochane- czy Waszym pociechom zdarza sie zrobic dosyć twardą kupkę ? Bo Filip zrobił dziś rano po wielkich trudach dosyć twardego kupcika, a teraz znowu pręży i ciśnie.., nie wiem czy to jest normalne?
Martynka jak zrobi kupala to zawsze żółtego jak musztarda i zawsze 'luźnego' (nie biegunka). Może Filipek ma to jednorazowo tylko?
 
Emwu- widze że w tym samym czasie nas złapał sentyment i zajrzałyśmy do grudniówek 2010 :) ach jak pomyślę że to już roczek minął to az łezka się w oku kręci ;)
 
mój mąz nie znienił rzadnej pieluchy Alankowi poprostu nie moze ma odruch wymiotny i tyle
zły jest sam na siebie że tak ma
znam go i nie jest to żadna wymówka on nawet jak zabije pajaka to zaraz rzyga:-D
czasami mi ciężko ze świadomością że jak ja nie przewinę dziecka to nikt inny tego nie zrobi cchociaz K.zarzeka się że jak zostanie kiedyś sam z małym to zmieni
pewnie dlatego spanikował w piątek :-D:-D
mój ma dokładnie tak samo :)
 
A ja wróciłam od fryzjera (jeny pół roku nie byłam!), czuję się dowartościowana i zwyczajowo piękna ;) fryzura dopełni mój skromny wygląd na chrzciny ... ;)
Ale co zastałam po powrocie od fryzjera po 3 godzinach!
Mąż to mi płakał prawie tak samo jak mały a jak wchodziłam do klatki to już wiedziałam ,że jest coś na rzeczy! Biedak (mąż) się tak spocił zajmowaniem małym, że stwierdził tylko ''teraz rozumiem co masz na myśli mówiąc: zmęczona''No, ba! on nie tylko był zmeczony, on był padnięty i wystraszony gorzej jak dziecko, bo mały tak mu się darł, że już miał go ubierać i lecieć szukać mnie po fryzjerach! a czemu płakał ?
bo był głodny ,
a czemu był głodny ?
bo nie chciał butli od męża |:)

Hehe, mężuś miał wesoło:)
Kochana ja chcę Twoją nową fryz zobaczyć:))
 
Wow, ale super tunika!!!! Chyba sobie zamówię:) Normalnie Ty to takie fajne okazje mi wyszukujesz w necie;D Nieraz już podawałaś różne stronki z ładnymi a niedrogimi ubraniami.
Kolory tych tunik to akurat wszystkie mi się podobają.. Ja bym sobie samej wybrała drugą, turkusową, co by taka żywsza była:)
 
reklama
Emwu- widze że w tym samym czasie nas złapał sentyment i zajrzałyśmy do grudniówek 2010 :) ach jak pomyślę że to już roczek minął to az łezka się w oku kręci ;)
Może się jeszcze któraś załapie na grudzień 2010 ahahaha:) Ja rok temu miałam owulę, z której powstała nasza Księżniczka:)
 
Do góry