reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Oj mam doświadczenia! oj mam! i wolę rodzić jak dawać się rwać :D - sobie rwać! ;)




Z jakiejś tam strony laskę można w 1 % u mnie znaleźć, ale już z góry mówię, że nie z przodu! :) może mam ''giry'' jakiej laski :D

Kopciuszku- ło to! NOWOŚĆ TUNIKA BOMBKA Z BUFKAMI DEKOLT HIT (0149) (967323641) - Aukcje internetowe Allegro ładne jest, uwadatnia walory jak kto jakieś ma, ja mam ale póki karmię :D potem pozostaną mi tylko zdjęcia i wspomnienia :D a w taką tunikę to sobie będe mogła nawtykać skarpetek w cyckonosza :D

Wiesz ja mam co pokazac:tak:kiedys to lubialam takie bluzki:-Dteraz troche sie krepuje:-D:tak:no ale moj maz uwielbia jak takie zakladam:-Dno i mojego brzuszka w tej bombce by tak nie bylo widac:-D
 
reklama
czesc dziewczynki,,,jakos nie mam czasu sie odezwac... w poniedzialek chrzcimy mala wiec ostatnie dni ciagle cos zalatwiamy.... jeszcze musimuy meeega zakupy zrobic bo u nas najblizsza rodzina liczy sobie 25osob!!!!!!!!!!!! z czego ode mnie bedzie tylko 7..... moj maz ma strasznie liczna rodizne........bosz,,,jak ja to wytrzymam,,, nie lubie takiich spedow,,,bo rodzina mojego J jest strasznie glosna...oni nie mowia tylko wrecz krzycza,,, zawsze po takim spotkaniu glowa mi peka...

no i mala nie lubi tak z rak do rak wedrowac..... wiec pewnie nerwowa bedzie,,,,i o sen bedzie w2 tych wrzaskach trudno..... ogolnie moje dziecie nie potrzebuje grobowej ciszy do spania ale wrzaski raczej jej nie zadowola.............masakra sie szykuje,,,,,,,,,,,buuuuuuuu

Moze nie bedzie tak zle;-)mojego meza rodzinka tez z takich wiec wiem o czym piszesz:tak:
 
czesc dziewczynki,,,jakos nie mam czasu sie odezwac... w poniedzialek chrzcimy mala wiec ostatnie dni ciagle cos zalatwiamy.... jeszcze musimuy meeega zakupy zrobic bo u nas najblizsza rodzina liczy sobie 25osob!!!!!!!!!!!! z czego ode mnie bedzie tylko 7..... moj maz ma strasznie liczna rodizne........bosz,,,jak ja to wytrzymam,,, nie lubie takiich spedow,,,bo rodzina mojego J jest strasznie glosna...oni nie mowia tylko wrecz krzycza,,, zawsze po takim spotkaniu glowa mi peka...

no i mala nie lubi tak z rak do rak wedrowac..... wiec pewnie nerwowa bedzie,,,,i o sen bedzie w2 tych wrzaskach trudno..... ogolnie moje dziecie nie potrzebuje grobowej ciszy do spania ale wrzaski raczej jej nie zadowola.............masakra sie szykuje,,,,,,,,,,,buuuuuuuu

Może cię córa zadziwi..ja pamiętam ze Hania najlepiej i najdłużej spała na imprezach gdzie było głośno....za to w domu musiała mieć ciszę:baffled:
 
a ja się boję tych chrzcin...
boję się, że nie dam rady trzymać Daniela (bo już 8 kg waży), a wózkiem wjechać nie mogę i boję się, że mi się rozryczy w trakcie mszy.
a poza tym to w ten sam dzień będzie chrzczonych w sumie 7 dzieci! :szok:
 
a ja się boję tych chrzcin...
boję się, że nie dam rady trzymać Daniela (bo już 8 kg waży), a wózkiem wjechać nie mogę i boję się, że mi się rozryczy w trakcie mszy.
a poza tym to w ten sam dzień będzie chrzczonych w sumie 7 dzieci! :szok:

Jak więcej dzieci to lepiej:tak:
Jest większa szansa że więcej moze ryczeć więc mniejszy stres:-D

My mieliśmy sami chrzciny i dobrze ze na mszy moglismy zostać w zakrystii( tak to się piszę?:baffled:) choć Tomek i tak przespał:tak:
 
a ja się boję tych chrzcin...
boję się, że nie dam rady trzymać Daniela (bo już 8 kg waży), a wózkiem wjechać nie mogę i boję się, że mi się rozryczy w trakcie mszy.
a poza tym to w ten sam dzień będzie chrzczonych w sumie 7 dzieci! :szok:

A czemu nie możesz z wózkiem w kościele być ? My dzisiaj byliśmy a na drzwiach wisiał tylko zakaz palenia :)

Co do chrzcin to też się boję, Michał waży mniej bo 6300, no ale godzinę dźwigać nawet tyle to jest niezły wyczyn zwłaszcza jak płacze i wierzga :)

My już wiemy po dzisiejszej mszy, że młody nie lubi kościoła i chyba przed chrztem dam mu czopek :/
 
Gdzie można kupić strój do chrztu(oprócz allegro)??yyyyy bo my przecież za miesiąc jedziemy a ja nie wiem gdzie to sie kupuje???
 
reklama
aaaaaaaa no i..... koniec z cycem.... byla ja w tej poradni i co??? okazalo sie ze to nie tylko moje" zdaje mi sie'" faktycznie juz malawo tam jest... probowalismy mala dostawiac ale po kilku sekundach byl wrzask...... pogadalysmy co i jak no i tyle,,, szkoda mi,,,, i czuje sie momentami"zla matka" ale coz... przeciez nie zaglodze dziecka.... na dowod tego co mowie,,,,podlaczyli mnie do tej ssawy i ............po 12 godzinach bez sciagania z cyca sciagnelo uwaga.....60ml....no full ze hej!!!!!!!!!!!!!ech...... smutno mi troszke,,,,
 
Do góry