reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Mi fioletowy lub czarny....ewentualnie moski:tak:
Ech mieć taką figurę:baffled:

Agusia, toż to photoshop jest! zawsze się tym pocieszam :-D


morski i czarny

Martusia, ściskam Cię mocno. i wiesz co? dziś byłam na cmentarzu u swojej ukochanej babci. zapaliłam świeczkę pod sosną... z myślą o Twoim Kubusiu i mojej fasolce...

byliśmy dziś na katechezie przedchrzcielnej. zamówiliśmy tort. już wszystko załatwione. teraz tylko czekamy na lany poniedziałek :tak:
 
też sobie chyba coś zamówię... tyle że ja jeszcze muszę szukać w rozmiarze 42-44 :sad: ehhh, chciałabym się wbijać już bez problemu w swoją 40, bo o niższych rozmiarach nie śmiem myśleć... :baffled:
 
też sobie chyba coś zamówię... tyle że ja jeszcze muszę szukać w rozmiarze 42-44 :sad: ehhh, chciałabym się wbijać już bez problemu w swoją 40, bo o niższych rozmiarach nie śmiem myśleć... :baffled:
Kochana, można nosic rozmiar 42 a miec łdne zgrabne nogi, bo co mi z tego ze ja mam 36-38 skoro nogi mam zdeko nieładne...;/;/;/
 
reklama
Do góry