reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Cheri ale najgorsze jest to że ISTNIEJĄ laski z takimi figurami:-(
Ja to bym sobie musiała bombkę kupić żeby zakryć brzuch:-D:-D:-D

A tak wogóle to myśmy dziś świntuszyli z mężem na kanapie w salonie bo jakimś cudem się złożyło że dzieci spały o tej samej porze:-D:-D:-D
Czułam się jak nastolatka bojąc się że nakryje nas mama;-)

A niestety wieczorne zasypianie Tomka nie było już takie wspaniałe:no:
Ale tak łatwo się nie poddam...ryczał chyba z pół godziny ale w końcu zasnął sam:baffled:
Dobrze że A ma na 18 bo on po 5 min ryku wymięka i leci brać synusia na ręce:-D:-D:-D
 
mea 100 ml malo ? jeju to ja mojemu musze czesciej próbowac podawac bo on prawie nic nie pije :confused: czasem z 10 ml ale on w sumie osttanio duzo spi wstanie i odrazu mleka chce wczesniej wypij cherbatki i dopiero mleko ale juz rozkminił ze to co innego i placze mamo dawaj mleka he no ale nasze szkarby na modyfi wiec powinny pic duzo.... no nic bedziemy próbowac...dalej...
 
nessi a ja jutro na 17.30 wiec bedziesz miala lepiej bo Ci opowiem jak było :-D chyba ze juz mialas ja pierwszy raz wszystkie zeby zdrowe tylko ten jeden szlak trafil dobrze ze z tyłu gdzies na dole ale w przyszlosci zrobie odbudowe ponoc 300 zl :confused: ale sie boje :sorry2::sorry2::sorry2:tak samo jak porodu :nerd:
 
Mi fioletowy lub czarny....ewentualnie moski:tak:
Ech mieć taką figurę:baffled:

Oj nie przesadzaj,pieknie wygladasz:tak:

Czarna :) + ten wisior co ona go tam ma :))

No jasne,ten wisior to pewnie drozszy jest od tej bluzki:-D:-D:-D

dobrze ze z fifim juz lepiej :)
jałc jak mi sie podobaja ... trudno mi wybrac kolor ... ale ja w zyciu nie bede miala takiej figury zeby w taka tunike sie ubrac ...

Wcale nie trzeba byc takim super pieknym do tej tuniki:-D
A kolor tez ciezko mi wybrac:tak:wacham sie nad gołebim,koralowym:tak:zielonego koloru nie lubie,czarnego tez nie bardzo,bialej nie chce,rózowej ani czerwonej tez nie,fioletowe ciemne mam dwie...:-D:-D:-Dteraz powiedzcie ktora bedzie z tych dwoch fajniejsza:-D
I podoba mi sie jeszcze ta
NOWOŚĆ TUNIKA BOMBKA Z BUFKAMI DEKOLT HIT (0149) (967323641) - Aukcje internetowe Allegro
 
nessi a ja jutro na 17.30 wiec bedziesz miala lepiej bo Ci opowiem jak było :-D chyba ze juz mialas ja pierwszy raz wszystkie zeby zdrowe tylko ten jeden szlak trafil dobrze ze z tyłu gdzies na dole ale w przyszlosci zrobie odbudowe ponoc 300 zl :confused: ale sie boje :sorry2::sorry2::sorry2:tak samo jak porodu :nerd:

Oj mam doświadczenia! oj mam! i wolę rodzić jak dawać się rwać :D - sobie rwać! ;)


ta...,jasne;) laska jestes że HO:)!

Z jakiejś tam strony laskę można w 1 % u mnie znaleźć, ale już z góry mówię, że nie z przodu! :) może mam ''giry'' jakiej laski :D

Kopciuszku- ło to! NOWOŚĆ TUNIKA BOMBKA Z BUFKAMI DEKOLT HIT (0149) (967323641) - Aukcje internetowe Allegro ładne jest, uwadatnia walory jak kto jakieś ma, ja mam ale póki karmię :D potem pozostaną mi tylko zdjęcia i wspomnienia :D a w taką tunikę to sobie będe mogła nawtykać skarpetek w cyckonosza :D
 
reklama
czesc dziewczynki,,,jakos nie mam czasu sie odezwac... w poniedzialek chrzcimy mala wiec ostatnie dni ciagle cos zalatwiamy.... jeszcze musimuy meeega zakupy zrobic bo u nas najblizsza rodzina liczy sobie 25osob!!!!!!!!!!!! z czego ode mnie bedzie tylko 7..... moj maz ma strasznie liczna rodizne........bosz,,,jak ja to wytrzymam,,, nie lubie takiich spedow,,,bo rodzina mojego J jest strasznie glosna...oni nie mowia tylko wrecz krzycza,,, zawsze po takim spotkaniu glowa mi peka...

no i mala nie lubi tak z rak do rak wedrowac..... wiec pewnie nerwowa bedzie,,,,i o sen bedzie w2 tych wrzaskach trudno..... ogolnie moje dziecie nie potrzebuje grobowej ciszy do spania ale wrzaski raczej jej nie zadowola.............masakra sie szykuje,,,,,,,,,,,buuuuuuuu
 
Do góry