reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
ja założe się że jakby Filip zrobił kupcika podczas mojej nieobecności to mój mąz załamałby się totalnie i raczej nie zmieniłby mu pieluchy...;/ a niby faceci są twardzi, a na wiidok kupki wymiękają;)
hehe ja się tego bałam,a zupełnie niepotrzebnie...ja zmieniam pieluszki tylko jak jesteśmy sami w domu,kiedy w domu jest również P....to jego działka-na jego własne życzenie:)...'Budujemy więź' mówi ,poprzez wszystko co robimy razem:)
 
Już pewnie! czyhamy na Ciebie w każdym poście!









zaczynam się czuć jak w szkole dosłownie ....
Tak się kiedyś z koleżankami kłóciłam ehh ...

To oczywiście napisane było żartem jakby ktoś nie wiedział bo niektórzy mocno do siebie biorą :)

takie sprostowanie :)
 
hehe ja się tego bałam,a zupełnie niepotrzebnie...ja zmieniam pieluszki tylko jak jesteśmy sami w domu,kiedy w domu jest również P....to jego działka-na jego własne życzenie:)...'Budujemy więź' mówi ,poprzez wszystko co robimy razem:)
fajnie masz;) mój jak nie ma 2-giej zmiany w pracy to kapie synka;) ale pampersa z kupcikiem się nie tyka ;P
 
reklama
NO a wiec my po wczorajszej kontroli!
Maly osluchowo czysty , i plucka i oskrzela ok ,ale jeszcze nosek i gardlo zpachane , jak mu wlazyla szpatulke do gardla to jeszcze odkaszlal mokro ,wiec powiedziala ze jeszcze 5 zastrzykow wypisze - w srode rano ostatni i to juz koniec.
Inhalacje juz robimy tylko z jednego leku drugi odstawila.
Powiedziala ze moglaby teraz daz syropek wykrztusny ale boi sie ze z gardla zejdzie mu spowrotem na oskrzela i bedziemy miele swieta w szpitalu ,wiec jak powiedziala leczyc to konkretnie ,porzadnie do konca !
Zmiejszyla dawke zastrzyku wiec nie jest juz tak bolesny !
Tak czy siak mlody przy kazdym zastrzyku placze mniej dostlownie na poacztaku to sie darl az go uspokoic nie bylo mozna ,teraz jego stekanie nie trwa nawet 10 sekund - sie przyzwyczail czy co ?
A dzis normalnie jak by nie poczul ze ma zastrzyk nawet nie steknol - on tak lubi czy co ?:baffled::confused:Tak czy siak jestem z niego dumna i dzieki Bogu ze to juz koncowka i obeszlo sie bez szpitala.
NO i podpytalam sie o spacery ,powiedziala ze jezeli dziecko nie ma goraczki to sa jak najbardziej wskazane przyz zapaleniu drog oddechowych - wiec niewiem co lekarz to inna decyzja .
U nas spacery pomagaja ! Maly pieknie spi a pozniej super oddycha!
Pogoda sie poprawia wiec pewnie pojdziemy w dlugi rejs!!!!!!!


Moje dziecko od kilku dni przesypia cale nocki ,dostaje kasze na noc i tak po wyciagnieciu 170 ml kaszy spi od 20 do 7 rano ,dzisiaj o 7.30 wstal .jestesmy wyspani !

dobrze ze z fifim juz lepiej :) a nocki to ja mam nadzieje tez zaczniemy przesypiac ... tylko jak wtedy rozwiazac karmienie ?? karmic malucha czesciej w dzien ?? dawac wiecej ?? bo troche nie umiem tego ugryzc ... dodam ze agatka zjada 5 porcji na dobe po okolo 150 - 200 ml


jałc jak mi sie podobaja ... trudno mi wybrac kolor ... ale ja w zyciu nie bede miala takiej figury zeby w taka tunike sie ubrac ...

Już pewnie! czyhamy na Ciebie w każdym poście!

zaczynam się czuć jak w szkole dosłownie ....
Tak się kiedyś z koleżankami kłóciłam ehh ...

nie czytalam calego dnia bo nie mam na to czasu ... zwlaszcza ze jak was podczytywalam co chwile to widzialam ta klotnie ... po prostu dziecinada i nie ma sie co rozwodzic na ten temat ... najlepiej bym go zamknela i tyle ...
 
Do góry