reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Przepraszam,zle przeczytalam:tak:



Nikt tu nie jest twoim wrogiem:no:za mocne slowo uzylas:tak:i nikt cie z tad nie wygania:no:sama piszesz ze masz dosc i nie bedziesz pisala.
I teraz napisalas to dla ciebie jest wazny i wyruzniony,a reszta to co...

bo te osoby zazwyczaj mnie dobrze rozumieja.... nie doszukuja sie we mnie zadnych zlych intencji..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
My to dzisiaj na wariata wszystko .
rano kościół i spowiedź,
pojechaliśmy potem na dwa auta oddać jedno do warsztatu,
potem zakupy,
fryzjer,

i nie wiem jak minął ten dzień :) dosłownie w domu jak w przelocie LOT/u
a zaraz kąpiel trzeba szykować ehh ...

Jak tam Wasze dzieciaczki odczuły zmianę czasu ?
mój się rozregulował , robił mi 4 pobudki ...dlatego dziś kąpię później :)
mój w ogóle niee:) ale my nie mamy żadnych stałych pór...;P i tak nam odpowiada:) ale cii więcej Wam nie bede opowiadać bo to by się Wam raczej nie spodobało
 
czesto jest tak ze dzieci mlodsze siadaja a te starsze nie.. niektore laski sa zazdrosne i pisza to zlosliwie.. jesli Majka sama probuje to mozesz dawac jej 2 palce i niech ciwczy u nas to tak dziala ze 2tyg poznkiej julka juz prawie sama usiadzie.. jeszcze jej troche brakuje... ale podejrzewam ze jak skonczy 4 mce to sama bedzie siedziec.....

to co pogrubilam Nessi i Kopciuszku przeczytajcie jeszcze raz... napisalam ze mlodsze siadaja a te starsze nie... czy Michaś lub Patryczek sa starsze od Julki zebym kierowala swojego posta do was??? NIE!!! teraz naprawde widac kto sie doszukuje byle glupoty by mnie jakos skrytykowac... a ja tu napisalam o starszych dzieciach nie o mlodszych takze nie rozumiem dlaczego napisalyscie ze to napsialam z aluzja do was????
 
A ja wróciłam od fryzjera (jeny pół roku nie byłam!), czuję się dowartościowana i zwyczajowo piękna ;) fryzura dopełni mój skromny wygląd na chrzciny ... ;)
Ale co zastałam po powrocie od fryzjera po 3 godzinach!
Mąż to mi płakał prawie tak samo jak mały a jak wchodziłam do klatki to już wiedziałam ,że jest coś na rzeczy! Biedak (mąż) się tak spocił zajmowaniem małym, że stwierdził tylko ''teraz rozumiem co masz na myśli mówiąc: zmęczona''No, ba! on nie tylko był zmeczony, on był padnięty i wystraszony gorzej jak dziecko, bo mały tak mu się darł, że już miał go ubierać i lecieć szukać mnie po fryzjerach! a czemu płakał ?
bo był głodny ,
a czemu był głodny ?
bo nie chciał butli od męża |:)

hehe dobre,musisz Chłopaków częściej zostawiać samych :) praktyka czyni mistrza;)
 
mój w ogóle niee:) ale my nie mamy żadnych stałych pór...;P i tak nam odpowiada:) ale cii więcej Wam nie bede opowiadać bo to by się Wam raczej nie spodobało
hehe, z tego co pamiętam to pono kładziesz spac swojego synka;) ja zreszta tez, 22-23 to dla mnie dobra pora , zreszta każda prowadzi inny tryb życia, najważniejsze że mama i dziecko sa szczęśliwi ;)
 
Dagmar to straszne, co napisałaś :szok: ale matki takie bywają. Nawet nie matki - mam taką kumpele co obsmaruje wszystkie matki z osiedla, chociaż sama nie ma dziecka, juz krytykuje innych - mnie zresztą też :) Ale ja tam się nie daje :)) Nic zresztą nie wie o wychowywaniu dziecka :p Zawsze podpiera się chrzesniaczką (ciut starszą od naszych bąbli). Ale ja i tak robię co chcę i jak mi podpowiada serce i sumienie :D wy też tak róbcie..

No masz rację miałam podobnie z osobą która nawet dzieci nie miała- "ja bym tetry używała":-D


Mój tez wczoraj mi zasnął pieknie :)) po butli był buziak, dobranoc, smok i misiu (a raczej cała rzesza misiów :-D). Pokręcił się, pokręcil, ale zasnął przy nowej melodii karuzeli :)) nie myslałam, że uspi go karuzela :-D

brawo!!!
 
reklama
Ja juz powiedzialamze nie ma sie o co gniewac,przeciez kazdy moze napisac co mysli,nie z kazda bedziemy sie zgadzac

no tak ale kochana czuje sie zle z tym ze zarzucono mi ze kieruje to do was jak ja w ogole tego nie mialam na mysli... jestesmy tu razem jak rodzina a ja mam was obrazac i dyskryminowac? niby dlaczego?
no prosze....
 
Do góry