reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ale też Tomek ma już ponad 4 miesiące..i niby na opakowaniu pisze że w tym wieku robić porcje 150 ml:baffled: A ja tak daję wieczorem te mleko żeby nie zapomniał jak się z butli pije..no i w nadziei że pośpo dłuzej:-(

Nawet nie kracz ze to chwilowe:szok:
Tomek zaczął właśnie w dzień samodzielnie zasupiać w łóżeczku...mam nadzieję że tak mu już zostanie:-D
O nocne spanie będziemy się martwić później hi hi:-D
a ja w dzien kłade małego spac u nas w pokoju..., eh...mam nadzieję że przez to mu się nie odwidzi zasypianie w nocy w swoim łóżeczku...;) a co do butli- to ja już w akcie desperacji chciałam dawac mu kleik ryzowy na noc, ale połozna mnie prawie zadusiła jak tylko o tym wspomniałam... czy naprawdę ten kleik nie można podawac prawie 3 miesięcznemu dziecku ? i czy to prawda że po nim dziecko brdziej się najada i spi dłużej ?
 
reklama
Mam do was dwa pytanka :)
1. Czy wasze dzieciaczki tez tak troche krzywią głowke na jakaś strone prawo lub lewo?
(moj jak lezy w łozku na macie w wozku to głowke ma jakby troche w prawo ale nie zawsze)
2. Czy wasze dzieciaczki kochane jak jedza (czy z piersi czy z butli) tez podczas posiłku wpychaja (czasami) kciuka obok smoczka (sutka) ??
(moj ostatnio jak je to pcha do buziola obok smoka od butli kciuk he niewiem czemu ale smiesznie to wyglda jak wyjmuje trzyma butle załslania reszte palców i znow sobie pcha ) i wiem ze wtedy napewno jest glodny i nie ma potrzeby ssania tymbardziej ze ssie smok od butelki no to logiczne bo je he :)
 
martus wirtualna ale szczera (*) for Kubusia...
Dziękuję!!!!
a ja w dzien kłade małego spac u nas w pokoju..., eh...mam nadzieję że przez to mu się nie odwidzi zasypianie w nocy w swoim łóżeczku...;) a co do butli- to ja już w akcie desperacji chciałam dawac mu kleik ryzowy na noc, ale połozna mnie prawie zadusiła jak tylko o tym wspomniałam... czy naprawdę ten kleik nie można podawac prawie 3 miesięcznemu dziecku ? i czy to prawda że po nim dziecko brdziej się najada i spi dłużej ?
Ja bym nie dała ale wiem, ze Dziewczyny podają, musisz popytać;-) a czy pomoże na przesypianie nocek- powinno, ale nie na każde dziecko to działa;-) Trzeba pamietać że po kleikach i kaszkach dzieciom chce sie później pić;-)

Wika u nas palce ciagle w buzi są:tak::tak::tak::tak:
zamówiłam mu gryzak, ciekawe czy pomoże;-)
TOMMEE TIPPEE GRYZAK DZIĄSEŁKO 1szt NAJTANIEJ (938922014) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
czesc dziewczynki:)
dawno mnie nie bylo,jakos czasu mi brakuje,a teraz jak ladna pogoda to czesciej na dworze jestesmy wiec juz wcale prawie czasu nie mam.podczytuje czasem,widze ze tu sie nie zle narobilo,jakies nieporozumienia...nie warto sie tak przejmowac laseczki wszystkim.
u nas ok:) maly ladnie spi jak wieczorem ok19 dostanie butle z mlekiem i lyz. kaszki to spi do 4 naje sie i dalej do 7kima:) wiecie co musze na niego bardzo uwazac bo on chce siadac!!! kurcze a jak go przytrzymuje to sie wscieka i placze,co to za silacz z tego antolka mojego...
szczepienia jeszcze zadnego nie mial bo najpierw chrostki,potem rozwolnienie a nastepnie grypka i teraz na antybiotyku jedzie:( ale z dnie na dzien lepiej jest i mam nadzieje ze po swietach juz szczepionke dostanie. pozdrawiam was wszystkie lalunie i wasze skarbenki:)))
 
Mam do was dwa pytanka :)
1. Czy wasze dzieciaczki tez tak troche krzywią głowke na jakaś strone prawo lub lewo?
(moj jak lezy w łozku na macie w wozku to głowke ma jakby troche w prawo ale nie zawsze)
2. Czy wasze dzieciaczki kochane jak jedza (czy z piersi czy z butli) tez podczas posiłku wpychaja (czasami) kciuka obok smoczka (sutka) ??
(moj ostatnio jak je to pcha do buziola obok smoka od butli kciuk he niewiem czemu ale smiesznie to wyglda jak wyjmuje trzyma butle załslania reszte palców i znow sobie pcha ) i wiem ze wtedy napewno jest glodny i nie ma potrzeby ssania tymbardziej ze ssie smok od butelki no to logiczne bo je he :)
co do pierwszego pytania to szczerze mówiąc nie wiem;P musze go poobserwowac;) a co do drugiego pyt to mój robi tak amo, wpycha paluchy do buziaka razem ze smokiem od butli;) zreszta cały czas ma łapki koło buźki, ssie paluchy, oj coś czuję że ciężko będzie go tego oduczyć//
 
Dziękuję!!!!

Ja bym nie dała ale wiem, ze Dziewczyny podają, musisz popytać;-) a czy pomoże na przesypianie nocek- powinno, ale nie na każde dziecko to działa;-) Trzeba pamietać że po kleikach i kaszkach dzieciom chce sie później pić;-)

Wika u nas palce ciagle w buzi są:tak::tak::tak::tak:
zamówiłam mu gryzak, ciekawe czy pomoże;-)
TOMMEE TIPPEE GRYZAK DZIĄSEŁKO 1szt NAJTANIEJ (938922014) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
narazie musze poczekac az mu te zaparcia miną;) a potem się dowiem i może spróbuję;) oh..,jak ja marze o przespanej nocy;) albo chciaz te 45 godzinek jednym ciągiem ;)
 
czesc dziewczynki:)
dawno mnie nie bylo,jakos czasu mi brakuje,a teraz jak ladna pogoda to czesciej na dworze jestesmy wiec juz wcale prawie czasu nie mam.podczytuje czasem,widze ze tu sie nie zle narobilo,jakies nieporozumienia...nie warto sie tak przejmowac laseczki wszystkim.
u nas ok:) maly ladnie spi jak wieczorem ok19 dostanie butle z mlekiem i lyz. kaszki to spi do 4 naje sie i dalej do 7kima:) wiecie co musze na niego bardzo uwazac bo on chce siadac!!! kurcze a jak go przytrzymuje to sie wscieka i placze,co to za silacz z tego antolka mojego...
szczepienia jeszcze zadnego nie mial bo najpierw chrostki,potem rozwolnienie a nastepnie grypka i teraz na antybiotyku jedzie:( ale z dnie na dzien lepiej jest i mam nadzieje ze po swietach juz szczepionke dostanie. pozdrawiam was wszystkie lalunie i wasze skarbenki:)))

no no, widze że mamy tutaj kilku amatorów wczesnego siadania;)a mój Filipek to ledwo główke podnosic się nauczył;)
 
2. Czy wasze dzieciaczki kochane jak jedza (czy z piersi czy z butli) tez podczas posiłku wpychaja (czasami) kciuka obok smoczka (sutka) ??
(moj ostatnio jak je to pcha do buziola obok smoka od butli kciuk he niewiem czemu ale smiesznie to wyglda jak wyjmuje trzyma butle załslania reszte palców i znow sobie pcha ) i wiem ze wtedy napewno jest glodny i nie ma potrzeby ssania tymbardziej ze ssie smok od butelki no to logiczne bo je he :)

hehe tak, Julek dokładnie tak robi i nieźle się muszę się nieźle nasiłować,żeby mu te rączusie odciągnąć..taki z niego silacz :)
 
Kopciuszku a w jakim miejscu Daffi kogos obraza? Sama siebie idiotka nazwala. Przeczytaj uwaznie

Przepraszam,zle przeczytalam:tak:

paulus daj spokoj nie szukaj ty wrogow.. wystarczy ze ja mam..... nie slucham nikogo bo jakbym sluchala innych to zima w trampkah bym chodzila... jestem wdzieczna kilku osobom tu na forum bo byly dla mnie zawsze cieple ijakos trafnie mnie odbieraly...a czesc jakby celowo chciala mnie stad wykurzyc. moga byc dumne udalo im sie... mojego mena fifiego, lolka, alusiow czy danielka itp bede miala na oku na nk

Nikt tu nie jest twoim wrogiem:no:za mocne slowo uzylas:tak:i nikt cie z tad nie wygania:no:sama piszesz ze masz dosc i nie bedziesz pisala.
I teraz napisalas to dla ciebie jest wazny i wyruzniony,a reszta to co...
 
reklama
Julka , syliwk no he wiec Igorek nie jest sam no i oczywiscie tez ciezko mu odciagnac taki sliny widac taki ich etap rozwoju :-)

A z głowka znajomej sie pytałam to tez corka miala ale krótko a jej znajomej synek długo tak miał ze odchylam glowke na ktoras strone widoznie to tez takie jakies w etapie rozwoju ... zachowanie...
 
Do góry