reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Jolka ja nie mogę nosić Antośka bo leżeć muszę, niestety kolejną ciążę mam zagrożoną i muszę bardzo się oszczędzać i leżę:-(

Ano widzisz ja jeszcze słabo w temacie :zawstydzona/y: i pewnie trochę potrwa zanim wszystkie się dobrze poznamy i będziemy coś o sobie wiedzieć ;-)
Ja mam nadzieję, że lekarz mi nie zabroni dźwigać, bo nie wiem co bym miała z Maksem zrobić :no:
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki:) miłego dnia, spokojnych mdłości i mieciutkiej poscieli, ja wróciłam do pracki, zaczynam klikac od rana ale najpierw musiałam zajrzec do nas:):tak::tak::tak:

IVI bardzo mi przykro, ale wpadaj do Nas daj znac co słychać, będziemy trzymac kciuki:happy:
Monika śliczne zdięcia ja mam ttylko na komórce po wczorajszj wizycie może uda mi sie jakoś przesłac na kompa:)
Dominika witam serdecznie, obysmy dotrwały do końca :) spokojnych 9:):happy:

Lilijka ja ostatnio buszowałam po ciuszkach, czytałam ze ty tez lubisz, kupiłam kilka ślicznych tunik które będa jak znalazł na wakacje:) a op ciąży nie bedzie mi ich szkoda sie ich pozbyć jak juz bede szczupła :)))):happy:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki

a ja leze jak kloda od wczoraj.
juz wczoraj popoludniu plamienie ustalo, ale brzuch odczuwam,

wstaje tylko do wc - mozna zwariowac .



pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
cześć

ivi bardzo mi przykro.

maarta więc dbaj o siebię ;-)

karothinka leż plackiem!!!!!

Ale dziś mam roboty, zabrałam się za Oskara pokój- połowę gratów wywaliłam
laugh.gif
laugh.gif
Od razu więcej miejsca
laugh2.gif
A zaraz będę robić kuchnię- pranie już się robi, a na obiadek zrobię placki ziemniaczane ze świeżych ziemniaczków
happy.gif

Dziś mam mega zapał do roboty, ale idzie mi to wolno
laugh2.gif
laugh2.gif
laugh2.gif

Juto mam wizytę- chyba zrobi mi usg? Co? Musi chyba spr, czy to nie ciąża pozamaciczna.
 
hej dziewczynki

a ja leze jak kloda od wczoraj.
juz wczoraj popoludniu plamienie ustalo, ale brzuch odczuwam,
pozdrawiam

Leż ładnie to wszytsko dla dzidziusia, i to jest najwazniejsze dasz rade, tylko duzo odpoczywaj, ja polezałam 4 dni i wrucułam do pracy ale jakby trzebabyło 4 tygodnie tez bym to zrobiła:) moze sobie cos poczytaj:):-D:-D:-D
 
Beata jak ja bym teraz wcieła w pracy takie placki ziemniaczane najlepiej z chrzanem i musztarda:) bardzo smakuje mi musztarda:)hmmmm:-D:-D:-D a ty do 15 trza siedzieć:confused2:
 
A dokładniej to liczne bakterie, związki nitrowe, osad-krwinki białe i osad-krwinki czerwone :baffled: czyli jak na moje to nieciekawie, ale fachowcem nie jestem :no:
 
reklama
w internecie znajdziesz normy mozesz sobie sprawdzić, a niektórych badań nie robi sie w ciazy bo ponoc bardzo skaczą i nie warto sie denerwowac, al tak czy inaczej najlepiej zeby skontaktować sie z lekarzem,
 
Do góry