reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

kochane - ja się żegnam.. trzymam mocno za was kciuki i mam nadzieje, że wszystkie urodzicie zdrowe bobaski :tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny:-D.

Na poczatku chciałabym przywitać nowe mamusie i wasze fasolki.:-):-D:tak:
Nie było mnie od wczoraj a tu tyle zaległości nie wiem od czego zaczać:-(.
emwu ciesze sie że wszystko jest juz dobrze:-)
ivi nie martw sie bedzie dobrze:-):tak:
Razem przetrzymamy wszystko.
wczoraj wieczorem byłam u gina zrobił mi usg i wiecie co widziałam jak bije serduszko:-D:-D:-D:-D:-D:-D nie mogłam w to uwierzyć.
Jestem teraz w 7 tygodniu i 4 dzień, a mój dzidziuś ma 1.34 cm :szok::szok::szok:lekarz powiedział ze jest duzy ale nie mam sie czyma martwić bo jest wszystko w jak najlepszym porządku :-):-):-)
 
Ojej IVI tak mi przykro :-(

maarta100 ja normalnie noszę swojego synka, on jeszcze wiele nie rozumie, a poza tym mieszkamy sami i to ja głównie zajmuję się dziećmi (zaprowadzam do niani, odbieram i spędzam z nimi popołudnia). U lekarza jeszcze nie byłam, więc nie zabronił
No i moich wyników też jeszcze nie ma :wściekła/y: muszę czekać do jutra :wściekła/y:
 
ivi strasznie mi przykro nie wiem co ci powiedziec:-(
moge jedynie trzymać za ciebie kciuki żeby wszystko było dobrze:tak:
 
A oto i mój maluszek
 

Załączniki

  • skanuj0001.jpg
    skanuj0001.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 46
  • skanuj0002.jpg
    skanuj0002.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
hej mamuski .Moge dołaczyc?Mam na imie Dominika i termin mam teoretycznie na 20 grudnia.Pisze teoretycznie bo nie mialam jeszcze usg.Ja bede leczyla sie panstwowo u mojej pani doktor ktora prowadzila mnie w ciazy z Arturkiem.Jest wspaniala kobieta i wam tez takich ginkow zycze.;-)
U mnie 5 tyg 4 dni wg moich obliczen.Jeansy moje ulubione juz cisna i brzuszek lekko wystaje.Ale w drugije ciazy to moze byc normalne bo wszystko juz rozciagniete i bardziej elastyczne.
Mdłosci sa ale ich sie raczej spodziewalam bo w pierwszej ciazy meczyly mnie z wymiotami do 6 msc.:baffled:
 
hej mamuski .Moge dołaczyc?Mam na imie Dominika i termin mam teoretycznie na 20 grudnia.Pisze teoretycznie bo nie mialam jeszcze usg.Ja bede leczyla sie panstwowo u mojej pani doktor ktora prowadzila mnie w ciazy z Arturkiem.Jest wspaniala kobieta i wam tez takich ginkow zycze.;-)
U mnie 5 tyg 4 dni wg moich obliczen.Jeansy moje ulubione juz cisna i brzuszek lekko wystaje.Ale w drugije ciazy to moze byc normalne bo wszystko juz rozciagniete i bardziej elastyczne.
Mdłosci sa ale ich sie raczej spodziewalam bo w pierwszej ciazy meczyly mnie z wymiotami do 6 msc.:baffled:




Witam w naszym gronie:-)
 
reklama
Monika super pierwsze fotki Dzidzi:tak:

Jolka ja nie mogę nosić Antośka bo leżeć muszę, niestety kolejną ciążę mam zagrożoną i muszę bardzo się oszczędzać i leżę:-(

Witam Dominikę:tak:

A ja zapraszam na naleśniki z truskawkami:tak: nie mogłam ich sbie odmówić, musiałam zrobić:-D
 
Do góry