reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam :-) Wszystkie Kobitki

Mezatko;-) no my sie znamy... na tym samym forum siedzialysmy i ja tez mieszkam na Wyspach :tak:
Wydaje mi sie, ze objawy, ktore opisujesz sa calkiem normalne... dopoki oczywiscie ten bol nie jest silny... ja tez taki mialam okolo 5-6 tygodnia... teraz przeszlo. Ja w sobote wbieram sie tu do lekarza, ale prywatnie :tak: powinnam wiec cos wiecej wiedziec... tez powiem o tych pobolewaniach... Pozdrawiam Cie i gratuluje.... :-):-)

PS I widze, ze slubowalysmy w tym samym miesiacu ... tego samego roku... ach piekny byl ten czerwiec :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widziałam kropka :-D narazie jeszcze serduszka nie ma :no: ale mam przyjść za 2-3 tyg to powinno już być ;-)
A wyniki lekarz obejrzał i stwierdził, że zwykła infekcja. Kazał brać urosept, ciekawa jestem czy to pomoże :sorry:
 
Witam wszystkie grudnioweczki, kochane zycze Wam spokojnych 9ciu miesiecy- dużo radosci:tak::tak:



mezatka ja tez mialam uplawy na poczatku ciazy, brzuch na dole boli mnie caly czas, to nic bardzo groznego, ale lepiej łykaj no-spe

a do tego lekaz na pewno da ci jeszcze tabletki na uplawy, w polsce dostalabys duphaston, czy jakos tak, a w UK moze bedzie cos innego, ja nie musialam lykac, bo mi same przszly po 2 tygodniach uplawy...



A jak tam dziewczynki mdlosci? macie czy nie>
Ja nie mialam i powiem ze bardzo ie z tego ciesze, w 13 tygodniu mialam przez 3 dni, ale nic poza tym, zycze Wam tego samego:tak::tak:

Jakby co, zawsze służę radą- chociaz mam tylko 2 miesiace doświadczenie wiecej:-D

Pozdrawiam

Październikówka 2009:)
 
Witam :-) Wszystkie Kobitki

Mezatko;-) no my sie znamy... na tym samym forum siedzialysmy i ja tez mieszkam na Wyspach :tak:
Wydaje mi sie, ze objawy, ktore opisujesz sa calkiem normalne... dopoki oczywiscie ten bol nie jest silny... ja tez taki mialam okolo 5-6 tygodnia... teraz przeszlo. Ja w sobote wbieram sie tu do lekarza, ale prywatnie :tak: powinnam wiec cos wiecej wiedziec... tez powiem o tych pobolewaniach... Pozdrawiam Cie i gratuluje.... :-):-)

PS I widze, ze slubowalysmy w tym samym miesiacu ... tego samego roku... ach piekny byl ten czerwiec :)

Witaj Kulaszusza - tak pamietam Cie :tak::tak:. U mnie to dopiero 5 tydz, wiec slyszalam, ze bol moze wystepowac w poczatku ciazy. Mam nospe, ale jej nie bralam, bo bol mialam ze 3 razy tak ok 30sec:tak:i przechodzil. No na wyspach sama wiesz jak to wyglada. Ja tez mam zamiar isc prywatnie ale najwczesniej 7 tydz, zeby posluchac serduszka. A nie wiesz ile kosztuje taka wizyta? Ja do lezarza -GP wybiore sie chyba we wtorek i zapytam o USG, bo do Polski chyba nie dam rade poleciec, bo juz lece w lipcu na 2 wesela a nie chce tak czesto latac:no: Pozdrawiam. Jak tylko bedziesz miala jakies info napisz!!! Z gory dziekuje:tak::tak:
 
Mezatka ja wybieram sie do Green Surgery w Londynie. Pewnie mozna znalezc cos blizej i taniej ale o tej slyszalam same dobre opinie. Za pierwsza wizyte bede placic £100 a za kolejne ( jesli bedzie taka potrzeba ) £60. Maja USG 3D i do kazdego badania otrzymujesz plyte DVD z filmem. ;-)
 
A jesli chodzi o sluchanie serduszka... mozesz tu kupic bez problemu profesjonalne aparaciki do podsluciwania maluszka od okolo 10-12 tygodnia:tak: Jeszcze podpytam o to lekarza, ale jesli wszystko bedzie ok, to chce nam taki sprawic w sobote :-) Wydaje mi sie, ze dla wlasnego komfortu i spokojnosci warto :tak:
 
Mezatka ja wybieram sie do Green Surgery w Londynie. Pewnie mozna znalezc cos blizej i taniej ale o tej slyszalam same dobre opinie. Za pierwsza wizyte bede placic £100 a za kolejne ( jesli bedzie taka potrzeba ) £60. Maja USG 3D i do kazdego badania otrzymujesz plyte DVD z filmem. ;-)

Ooooooooo ale super:tak: Ja mieszkam w Szkocji - Glasgow, wiec do Londynu nie pojade na USG, nie wiem tylko jak szukac prywatnej kliniki tutaj:-(Mysle, ze spytam lekarza w przychodni:tak:. Oki ja uciekam, bo prawie caly dzien na kompie siedze:-D Bede czekac na wiadomosci!!!!
 
A jesli chodzi o sluchanie serduszka... mozesz tu kupic bez problemu profesjonalne aparaciki do podsluciwania maluszka od okolo 10-12 tygodnia:tak: Jeszcze podpytam o to lekarza, ale jesli wszystko bedzie ok, to chce nam taki sprawic w sobote :-) Wydaje mi sie, ze dla wlasnego komfortu i spokojnosci warto :tak:

Super, to prawda slyszalam o tym, ale ja to jeszcze mam czas, bo to dopiero 5tydz :tak:
 
Dziewczyny mam od razu do was pytanko: Mam od czasu do czasu takie uplawy koloru mleczno-zoltawego, czy to normalne? I czasem zaboli mnie w dole brzucha- uczucie troche podobne jak mialam okres, trwajace ok 1min. Czy ktoras z was spotkala sie z czyms takim?Niestety mieszkam w UK a tu pierwsze USG robi sie kolo 12 tyg ciazy, wiec juz sama ta sytuacja sie martwie czy wszystko bedzie oki.:-( Na dodatek mam angine i lekarz przepisal mi antybiotyk o nazwie Amoxicillin 500mg, ktory prawdopodobnie jest bezpieczny. Czy zna ktoras z was ten lek? Z gory dziekuje za odpowiedz;-)Pozdrawiam...:tak::tak:


witam wszystkie mamusie grudniowe- ja tak po sąsiedzku z wrzesniówek- upławami się nie martw ja mam je do teraz a to już 22 tydzień,są normalnym objawem ciąży, a co do bólu, też normalna sprawa możesz ewentualnie wziąć nospę, pozdrawiam i życzę powodzenia
 
reklama
Mezatko- ja tez bede musiala poczekac kilka tygodni zeby cos uslyszec:tak:trafila mi sie jednak okazja zeby kupic taki jakiego uzywaja polozne, wiec niech sobie to u mnie czeka na odpowiedni moment.Podobno mozna na takich uslyszec nawet ruch wod plodowych:-D
A jesli chodzi o szukanie prywatnej przychodni zapytaj GP,popytaj wsrod znajomych albo po prostu wygoogluj :-D ja tez nie mieszkam w Lodnynie, ale to od nas godzinka drogi. Przy okazji wiec skoczymy na zakupy :tak:

Nie moge sie doczekac tej soboty!!
Oby tylko fasol byl zdrowy!
 
Do góry