reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

jolka111 oj to faktycznie nieciekawie.

aparatka za mną od wczoraj chodzą placki ziemniaczane ;-) - za 30 minut będę smażyć ;-)
 
reklama
aparatka normy mam podane na wyniku, podałam tylko to co się w normie nie mieści

Beata a może potrafisz jakoś precyzyjniej zinterpretować ten wynik? byłabym wdzięczna jakby ktoś kto umie mi go zinterpretował
Ja od 22lat mam nawracające zapalenia, więc jak coś jest nie tak to od razu wiem, ale dokładnie zinterpertować nie potrafię :no:
Na 15 idę do lekarza żeby oficjalnie potwierdzić lub wykluczyć ciąże, bo teraz to nie wiem co mam robić :szok:
 
Witam wszystkie dziewczyny!:-)

Wczoraj moj lekarz potwierdzil ciążę, na badaniu pokazala sie fasolka:) Termin na 22 grudnia- świątecznie-hehe. Zobaczymy co będzie dalej... :-) Mam nadzieję ze za bardzo nie utyję bo ślub 6 czerwca, a sukienka juz w listopadzie 2008 zamawiana :)

Pozdrawiam wszystkie Mamy obecne i przyszłe.
 
Witam wszystkie Grudnioweczki i gratuluje przyszlym mamom!:-)

Ja mam termin na 1 grudnia, ciesze sie ogromnie!
To nasza druga dzidzia, mamy juz corcie Isabelle,ktora w maju bedzie miala roczek,wiec mala roznica miedzy dzieciaczkami:tak:

Troche o sobie - mieszkamy w Australii, dokladnie w Alice Springs, moj NM jest Irlandczykiem, jestesmy tu juz prawie dwa lata.

 
Dzień dobry Mamusie :-) ja wciąż biegam i pracę załatwiam, a w domu bałagan, że hej. :no:
Ale dziś mam roboty, zabrałam się za Oskara pokój- połowę gratów wywaliłam
laugh.gif
laugh.gif
Od razu więcej miejsca
laugh2.gif
A zaraz będę robić kuchnię- pranie już się robi, a na obiadek zrobię placki ziemniaczane ze świeżych ziemniaczków
happy.gif

Dziś mam mega zapał do roboty, ale idzie mi to wolno.
mnie też by się taki zapał przydał.
A dokładniej to liczne bakterie, związki nitrowe, osad-krwinki białe i osad-krwinki czerwone :baffled: czyli jak na moje to nieciekawie, ale fachowcem nie jestem :no:
Wygląda na zapalenie, a robiłaś posiew? Jeśli nie, to zrób koniecznie, będzie wiadomo czym Cię leczyć.

Ja mam termin na 1 grudnia, ciesze się ogromnie!
To nasza druga dzidzia, mamy już córcię Isabelle,która w maju będzie miała roczek,wiec mała różnica miedzy dzieciaczkami
To prawie tak jak u mnie. Na początku będzie ciężko, ale później będą się trzymać razem. :-)
 
:eek:oj jak mnie spanie łamie w pracy ale do 15 juz niedaleko, :tak:coś bym zjadła ale nie wiem co, ehhh :-p
stoneczka mi tez by sie przydało troche wiecej energi:/
 
WITAJCIE KOBIETKI
Chcialabym sie do was dolaczyc:tak:Od tygodnia wiem, ze jestem w ciazy. Aktualnie jest 5 tydz. Staralismy sie z mezem od wrzesnia. Aktualnie mieszkam w Szkocji. Od grudnia 2008 udzielalam sie na forum ''Staraczki 2008'' a potem na ''Staraniach-watpliwosciach'', gdzie poznalam wspaniale dziewczyny, na ktore zawsze moglam liczyc:tak:. Mam nadzieje, ze i z wami bedzie super;-)
 
reklama
Dziewczyny mam od razu do was pytanko: Mam od czasu do czasu takie uplawy koloru mleczno-zoltawego, czy to normalne? I czasem zaboli mnie w dole brzucha- uczucie troche podobne jak mialam okres, trwajace ok 1min. Czy ktoras z was spotkala sie z czyms takim?Niestety mieszkam w UK a tu pierwsze USG robi sie kolo 12 tyg ciazy, wiec juz sama ta sytuacja sie martwie czy wszystko bedzie oki.:-( Na dodatek mam angine i lekarz przepisal mi antybiotyk o nazwie Amoxicillin 500mg, ktory prawdopodobnie jest bezpieczny. Czy zna ktoras z was ten lek? Z gory dziekuje za odpowiedz;-)Pozdrawiam...:tak::tak:
 
Do góry