reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja byłam dziś u lekarza rodzinnego, bo chyba coś z drogami moczwymi się dzieje i jak wynik będzie zły, to wybiorę się do gina już w czwartek, a jak nie to chyba jeszcze się trochę wstrzymam, bo przed 8tc to za wiele się nie dowiem :sorry:

U mnie to samo, czuje jakbym miała zapalenie pęcherza, ale może to przez kąpiel yyy, wiem,że nie powinnam, ale moim zywiołem są gorące kąpiele, i zanim się dowiedziałam,ze jestem w ciąży, to codziennie takową brałam i teraz cierpię :-(

widzisz Gumi$ wszystko się ułoży ;-)

Ale wiecie co???? Jednak pierwsza ciąża to większy stres. Ja pamiętam swoje chumorki- normalnie masakra ;-) Teraz jest jakoś spokojniej.

Ja jakoś też jestem spokojniejsza, niewiem dlaczego, ale mam taki komfort psychiczny,że wszystko będzuie dobrze, a w 1 ciąży, gdy tylko mnie coś zakłuło już dzwoniłam do ginka hihi

Witam wieczorowa pora. Nawet nie zaczelam przegladac Waszych ostatnich postow bo musze sie najpierw Was poradzic.
Nie naleze do panikar dlatego nie chce dzwonic do lekarza. Dzisiaj czulam sie jak zwykle , rano mdlosci potem do pracy a w pracy czulam sie bardzo dobrze. Nie tak dawno bralam prysznic i zauwazylam ze sluz jest lekko zabarwiony - nawet nie rozowy tylko taki kremowo rozowy. Wtyknelam wiec palucha bo taka jestem ze musze pomacac i na palcu mialam dwie plamki wielkosci glowki od szpilki . Ciemno krwawe. Teraz po jakiejs godzinie sprawdzilam i zadnego plamienia nie ma. Mam nadzieje ,ze to tylko przemeczenie lub wczorajsze fiku-miku. Odrazu powiem ,ze nie jest to czas kiedy przypadalaby miesiaczka. Myslicie ze powinnam sie martwic? wizyta u gin w czwartek popoludniu.

ewmu wiesz co, ja tam też do panikar nie należę, aczkolwiek każdy objaw nakazuje mi pokorę i skoro nie plamisz, ale wyłapałas małe kropelki "czegoś" to może pozwól sobie na odrobine wstrzemięźliwości i odpuść fikanie na jakiś czas co?

sopelek - gratulacje!!!! nie dziwie się że panikujesz ;-)Ale jak już słyszałaś serduszko to ciesz się rosnącym maleństwem!! wszystko będzie dobrze :tak::tak::-):-)
Żeby nie było ;) ja też cały czas się boję że coś nie teges.. dziś nawet betę powtórzyłam (wyniki po 16) bo mi testy wychodzą cały czas bardzo jasne i mam chore myśli...

ivi ja też miałam blade teściochy, dopiero wczorajszy wyszedł jaki wyszedł. Trzymam kciukaski za tłuściutką bete!!!

emwu nam lekarz zabronił, mam dosc silne bóle brzucha prawie całymi dniami łykam nospe, i po ostatniej wizycie miałam lekkie plamki, do 12 tygodnia powiedział zebysmy sie inaczej zabawiali:rofl2::rofl2::rofl2:

Ja też się wstrzymałam choć lekarz nie zabraniał, bo jeszcze do niego nie dotarłam hihi, radzimy sobie "innaczej"...


A tak w ogóle to witam Was: Nadzieja81, Sopelek Maggie_f, (swoją droga Maggie zazdroszczę tak pięęęknej bety)
Karothinka- nie martw się kochana, wszystko bedzie dobrze, wiele z Nas przechodziło całą ciąże z plamieniami i ma zdrowe dzidzie :-),
 
reklama
ja wlasnie po miłej ciepłej kapieli, jade rozliczac sie z Pitem :p potem wizyta u gina.Może bede miec jakieś zdięcie. Jak tak to napewno sie pochwale:):-D Miłego dnia dziewczynki i odpoczywajcie teraz jest nam to bardzo potrzebne.
 
ja wlasnie po miłej ciepłej kapieli, jade rozliczac sie z Pitem :p potem wizyta u gina.Może bede miec jakieś zdięcie. Jak tak to napewno sie pochwale:):-D Miłego dnia dziewczynki i odpoczywajcie teraz jest nam to bardzo potrzebne.

Czekam z niecierpliwością na foteczke i koniecznie się pochwal rezultatem wizyty! :-)


ivi a kiedy Twoja beta? o której masz wyniki? Kurcze sama bym poszła, ale mam daleko ... :-(
 
ivi trzymam zatem kciuki oooo TAK jestem w pracy do 17:30, więc pewnie jeszcze dziś się dowiem ;-)

A ogólnie jak Twoje samopoczucie? Ja dziś od rańca niestety poległam, powaliły mnie mdłości i potworny ból głowy. W ciąży z synkiem też niestety głowa mnie notorycznie bolała :-(
 
Witam dziewczynki,
kurcze chwile mnie nie było a tu takie zaległości ;-) witam nowe mamusie rośniemy w siłę ;-)
Wczoraj byłam u lekarza i wszystko w porządku mogę powoli odstawiać duphaston bo nic złego się nie dzieje ( uffff ) i widziałam malutki serduszko które strasznie szybciutko biło nie mam fotek to był strasznie straty aparat ale ważne, że jest. Na 26 maja mam skierowanie na USG z oceną ryzyka +NT wiec jakieś wypaśne :-) więc mam nadzieje na piękne foteczki.
Nie wiem jak u Was ale u mnie już widać brzuszek jak czytałam to powinnien się on zacząć pojawiać koło 3 miesiąca a u mnie tak wcześnie nie wiem może za dużo zjadam ale wydajem mi sie, że tyle samo co przedtem tylko mniej sie ruszam teraz. Mam zamiar po 12 tyg zapisać się na ćwiczenia w ciąży, któraś z Was chodziła może na coś takiego??
Pozdrawiam
 
reklama
Hej!!!
U mnie nie za ciekawie :-( nie wiem czy to krzyż czy nerki, ale coś mnie boli :zawstydzona/y: czekam na wyniki badania moczu, będą dziś o 15 llub jutro rano. Na dodatek dziś w pracy spuchły mi nogi :-(
 
Do góry