reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Reve współczucie miałam kiedyś to samo wyglądałam jak chomik ale wtedy nie był to wielki problem bo nie byłam w ciąży i mogłam się naszprycować lekami.
 
reklama
Reve współczucie miałam kiedyś to samo wyglądałam jak chomik ale wtedy nie był to wielki problem bo nie byłam w ciąży i mogłam się naszprycować lekami.
No właśnie, to jest w tym wszystkim najgorsze, że nie mogę wziąć żadnych p.bólowych leków. W sobote wziełam apap, ale nic nie pomógł, wiec dałam sobie spokój. Teściowa coś wspominała o przykładaniu czosnku, ale aż mnie zmroziło jak to usłyszałam i w życiu tego nie zastosuje!
 
No właśnie, to jest w tym wszystkim najgorsze, że nie mogę wziąć żadnych p.bólowych leków. W sobote wziełam apap, ale nic nie pomógł, wiec dałam sobie spokój. Teściowa coś wspominała o przykładaniu czosnku, ale aż mnie zmroziło jak to usłyszałam i w życiu tego nie zastosuje!
Apap to chyba jeden z najsłabszych przeciwbólowych środków, a ból zęba to jeden z najgorszych bóli to połączenie na pewno nie zdaje egzaminu:-(
A czosnek brrrr.......
 
Reve wspołczuje ,pamietam jak mialam zapalenie okostnej - matko coz to za bol ,a jeszcze teraz bez tabletek aucccccc !!! Bidulo ty moja ,zadziałaj z tym lodem w domku a teraz trzymaj sie dzielnie !
 
dzien dobry!
no i znowu zaczyna grzac. mam mega alergie, kicham, smarkam, kaszle i jestem wsciekla na caly swiat. leki biore ale mala dawka niewiele pomaga.
Rozalka nasza przez caly wczorajszy dzien i noc nawet o mnie nie wspomniala :-(!to ja mam problem, nie moge sie z nia rozstawac, tesknie okropnie ale bede dzielna :-).

Reve wspolczuje ci bardzo, jak nie masz lodu to przykladaj cokolwiek chlodnego masz pod reka. ale jestes wielka naprawde skoro dajesz rade w takim stanie funkcjonowac w pracy. czosnek to chyba niezbyt dobry pomysl.

Mea, jak bardzo boli to wez apap,choc dawka nam dozwolona to chyba tylko na leciutki bol pomoze, poloz sie, zaslon okna,albo ziolek sie napij, ja robie miksture z rumianku, melisy, miety, cytryny i miodu. rewelacji nie ma, oszukuje troche siebie, ale mam zajecie jak to robie i smakuje tez dobrze, wiec na chwile o glowie zapominam.
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ja mialam nawet mily weekend przyjechala tesciowa strasznie balam sie tej wizyty bo za bardzo za soba nie przepadamy ale bylo oki widzialam ze sie stara mnie nie denewowac a wczoraj nawet pojechalam z moim mezem kupic stół do kuchni tak wiec wyszlam z lozka.

Mea a moze zmierz sobie cisnienie bo jak mnie boli glowa to zazwyczaj mam niskie i wtedy pije mala kawke i mi przechodzi niby kawy nie mozna ale w szpitalu tez mi dawali na niskie cisnienie
 
Do góry