reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

sopelek - dzięki za słowa otuchy :-) a Ty pracujesz czy w domku jesteś? :) masz jakieś dolegliwości? :-)
 
reklama
ivi - ja mam to szczęscie że mogę pracować w domu, ale nie zawsze to jest dobre, bo ostatnio mam lenia, jakby ktoś nade mną stał pewnie byłoby lepiej :)
Jeśli chodzi o dolegliwości to tylko bolą mnie piersi, tak, że spać muszę w sportowym biustonoszu, bo inaczej chyba bym nie spała. Reszta narazie oki :)
 
maarta100 - dzięki kochana :)

sopelek - mnie piersi nie tyle bolą, co brodawki tak mnie swędzą że chwilami wytrzymać nie mogę :-D:-D mój TŻ na tym korzysta bo jego dotyk działa kojąco... ;-);-)
 
ivi mój niestety nie korzysta, bo mnie tak bolą, że nie daję się dotknąć, ale przyjaciółka mnie pociesza, że za miesiąc powinno być już lepiej :)
 
no to biedny małż :-Dale spokojnie, nadrobicie jeszcze ;-):-)
spokojnego dnia mamuśki :)
zjadłam śniadanie, pora popracować zanim zmęczenie mnie nie dopadnie :-D
 
cześć laski ;-)

Martuska nie nie prowadzę auta, jeżdzę jako pasażer ;-)

emwu spokojnie, może to przemęczenie.....:tak:

ivi nie panikuj, beta pewnie urosła.....:tak::tak::tak:

Kurcze komórka mi się rozwaliła.....:baffled::baffled::baffled: jadę do serwisu, zrobić mały dymek.....:laugh2::laugh2::laugh2: Ale miałam sen.....:szok::szok::szok:
Śniła mi się wizyta u gina- Gin mówi pani Beato widzę dzieci.....:szok:
Ja mówię- Jak to dzieci????
A on- Tak o tu jest jedno, tam drugie a tam z boku trzecie.....:baffled::baffled::baffled:
Kurcze pół nocy już nie spałam.....:-D:-D:-D

W piątek mam wizytę, mam nadzieję ze wszystko ok.

miłego dnia
 
hej

u mnie niestety niewesoło. rano zauwazylam ze plamie (to juz tydz po spodziewanej @) zadzwinilam do mojego lekarza a ten kazal mi natchmiast przyjechac. zrobil usg dopochwowe i przepisał duphaston 2x dziennie.

na usg widac bylo matulki pecherzyk - mam nadzeje ze bedzie ok

kazal lezec 3 dni non stop - wiec takim sposobem jestem juz na L4

bardzo to przezywam
a zaczelo sie od lekkich pobolewan w podbrzuszu.
 
reklama
karothinka - nie martw się kochana, wszystko będzie dobrze!! Myśl pozytywnie :tak::tak: powiedz tylko ku przestrodze- plamiłaś na "czerwono" (krwią) czy brunatno ?
 
Do góry