reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam wszystkie przyszłe (i obecne oczywiście też:) mamusie:)
Jestem tu pierwszy raz wiec dopiero orientuje się co i jak....Muszę jeszcze przejrzeć temat Grudzień 2009, ale te 45 stron muszę sobie rozłożyć w czasie:)
Jak wszystko bedzie terminowo to też będę mamusią grudniową:)) w ogóle do niedawna cieszyłam się, że mam taką prawie bezobjawowa ciąże, ale niestety-czar prysł....od paru dni mam taki ścisk w żoładku ze aż mi się jeść odechciewa....:( No i od początku ciąży mam takie kłujace bóle brzucha (podobne do miesiaczkowych). Mówiłam o tym lekarzowi, ale odpowiedział "ciąża to nie choroba" i żeby olać to....-ech-lekarz do wymiany...Więc jeśli ktoś zna dobrego i niedrogiego lekarza w Łodzi to chętnie się o tym dowiem:)
Pozdrawiam Mamusie:)
 
reklama
kulaszusza więc my mamy super opiekę lekarską.....:-D:-D:-D
Nie ma co narzekać.....:-D:-D:-D

No dokladnie!! Poki co jednak- odpukac - ja tez nie narzekam. Wierze, ze bedzie dobrze i przy porodzie docenie zalety angielskiej sluzby zdrowia :-)

Czesc Mamusie ;)))
Ja wlasnie niedawni dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Bardzo sie z tego powodu ciesze poniewaz bardzo tego chcielismy. Udalo nam sie przy drugiej probie. I tak w sobote zrobilam test i 2 kreski, pozniej 2 dla potwierdzenia.

Co to objawow to bola mnie sutki i brzuch - wlasnie. Dzowinilam do lekarza zeby umowic sie nawizyte i opowiedzialam mu o tym i kazal sie nie marwic jesli nie boli tak zeby brac tabl. - bo ja poprostu cos tam odczuwam - jak myslicie mam sie czym martwic?

U mnie to bardzo wczesna ciaza - ost @ 20.03

Wizyta za tydz. w poniedzialek

Pozdrawiam was cieplutko ;))))

Witam i gratulacje!!:-):-)
 
Gumis widzę, że jesteś w ciąży tak jak ja byłam z Jackiem :tak: też byłam na pierwszym roku jak zaszłam w ciążę i Jacek urodził się 30 grudnia (jak byłam już na drugim roku) i na pocieszenie napiszę Ci, że studia skończyłam bez opóźnień, Jacek jest kochanym i spokojnym chłopcem i jednym z najlepszych uczniów w klasie :-):tak: co więcej, mam wrażenie, że lepiej wychowanym niż młodszy Maks :-D:baffled:
 
widzisz Gumi$ wszystko się ułoży ;-)

Ale wiecie co???? Jednak pierwsza ciąża to większy stres. Ja pamiętam swoje chumorki- normalnie masakra ;-) Teraz jest jakoś spokojniej.
 
Beata ja tam nie wiem, bo swojego M w obydwu ciążach dręczyłam:szok::-D

:-D:-D:-D czyli umiliłaś mu życie......:-D:-D:-D zawsze to jakiś dodatek .
Mam nadzieję, że teraz będę spokojniejsza......:laugh2::laugh2::laugh2:
Mój już 4 września wyjeżdza na kilka miesięcy- więc będzie w bezpiecznej odległości, a przez telefon to nie to samo....:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Hej Dziewczyny,

Chciałabym się do Was przyłączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. :-):-):-)

Teścik pozytywny wyszedł mi praktycznie na Święta, we wtorek po Świętach betka 309,10 mIU/ml. Mam dwurożną macice więc byłam już u ginekologa sprawdzic co i jak. No i jest pęcherzyk ciążowy - ma 4 mm. :-)
 
reklama
widzisz Gumi$ wszystko się ułoży ;-)

Ale wiecie co???? Jednak pierwsza ciąża to większy stres. Ja pamiętam swoje chumorki- normalnie masakra ;-) Teraz jest jakoś spokojniej.

U mnie w każdej kolejnej ciąży coraz wiecej obaw. Czy dziecko będzie zdrowe, czy nie złapię jakiejś choroby itd.

Witam Nowe Grudnióweczki!
 
Do góry