reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

dziewczyny to wy idzcie spac i odpoczywajcie ile wlezie jak macie takie przeboje z maluszkami!
ja bym to na waszym miejscu wykorzystywala! moja misia co prawda nie spi ale ona jest taka grzeczna ostatnio! 2 drzemnki w dzien i sama sie soba zajmuje to w lezaczku czy w lozku!
calym sercem wam wspolczuje i podziwiam ze macie sile tu siedziec!
 
reklama
z tym niejedzeniem to obserwuj malucha bo brak apatytu to moze byc pierwszy objaw jakiegos przeziebienia ... czest dziecko nie jest zainteresowane jedzeniem jak go boli gardelko ... uwazaj na chlopakow ... obym nie miala racji ...


a ja wrzucilam nowe foty do agatkowego albumu - zapraszam :)
 
dziewczyny to wy idzcie spac i odpoczywajcie ile wlezie jak macie takie przeboje z maluszkami!
ja bym to na waszym miejscu wykorzystywala! moja misia co prawda nie spi ale ona jest taka grzeczna ostatnio! 2 drzemnki w dzien i sama sie soba zajmuje to w lezaczku czy w lozku!
calym sercem wam wspolczuje i podziwiam ze macie sile tu siedziec!
Hehe, ja się muszę iść umyć a ta mała bestia ciągle się budzi więc i tak nie mogę spać. A na dodatek jutro wracamy od teściów do domu- 250 km i zgadnijcie kto prowadzi?:confused2: Mąż na ostatki sie wybrał- a ja głupia się zgodziłam. Nie przewidziałam tylko że Lidka tak da mi w kość...
 
\hej laseczki,,,,:) mojej pannie wczoraj sie cos poprzestawialo i o 2 zdecydowala ze jej sie spac nie chce( fakt ze po karmieniu wieczornym spala od 19:30 d0 1:30...pozniej karmienie i,,,,,,,,,,,,ogladalysmy razem ceremonie otwarcia igrzysk...i jak tylko przeszla nasza reprezentacja Malenka padla jak zakleta:):):)

skonczylo sie juz dlugie spanie w dzien,,,, czasami godzine moze 2 a pozniej juz wcale mi yen diabelek nie spi...ale pocieszam sie tym ze po kapieli niemal od razu zasypia:-):-)

ja sie ostatnio czuje gruba i brzydka:angry: a moj\ maz nawet nie umie nic milego powiedziec,,,,, nawet jak sie kochamy mam wrazenie ze mysli o czyums zupelnie innym,,,,wrrrrrrrr juz chyba nic nie bedzie jak przed porodem.....:wściekła/y::no:

a wiecie co dostalam na "walentynki"...... balsam ujedraniajaco-wyszczuplajacy!!!!!!! no sie zalamalam,,,,,,,czy az tak zle wygladam?????:crazy::wściekła/y:
 
Elzii mój Tomek też tak je...w dzień sam nie zawoła o cyca a jak mu dam to pije góra 10 min i ja za godzinę wystraszona że jest głodny cisnę znowu:sorry:
Ale w nocy też tak pije i też już ładnie mi przesypia 3 h bez przerwy i ładnie przybiera na wadze więc widocznie ma taki system picia:tak:
I dodam że choć smoka nie daję to raz dziennie mały dostaje po kąpieli butlę i nie robi mu to różnicy...pierś dalej chętnie ssie;-)
Energiczny też bardzo jest:-) Jek nie spi to nie da się go przykryć kocykiem bo od razu jest skopany:tak:
Na fonntannę nie wiem co zaradzić...Tomek na początku też się krztusił ale teraz już tylko czasami:tak:
A kropelki dajesz mu jakieś na ten ból brzuszka? Polecam bobotik...dużo dziewczyn go stosuje u maluszkow:tak:

I zapraszamy do nas częściej:-D:-D

Dziekuje za odpowiedz :-)
Jestem "u Was" codziennie, ale do tej pory tylko Was podsluchiwalam ;-)

Z tym wazeniem to juz mam obsesje, przed karmieniem, po karmieniu, z pieluszka, bez pieluszki, po siusiu, po kupce... wahania dobowe odnotowalam w granicach 150 gramow! i sama sie juz pogubilam :no: no ale jak sie jest nadgorliwym to potem sie chodzi po scianach :zawstydzona/y:
czekam do wtorku, bo wtedy minie tydzien i wynik bedzie mniej wiecej miarodajny.
Bobotic mu dawalam przez tydzien, nie bylo widocznej poprawy wiec odstawilam.
Zrobie mu jeszcze morfologie i CRP, chociaz kolezanki mojej mamy sugeruja, ze to przez plesniawki - Franus ma taki twarozek na jezyczku :confused:
 
z tym niejedzeniem to obserwuj malucha bo brak apatytu to moze byc pierwszy objaw jakiegos przeziebienia ... czest dziecko nie jest zainteresowane jedzeniem jak go boli gardelko ... uwazaj na chlopakow ... obym nie miala racji ...

Tez tak myslalam i czekalam na jakies objawy, ale to juz trwa jakies 2 tygodnie, a temperature ma ciagle w normie.
Gardelko ogladala pediatra, mowila, ze w porzadku (chociaz mam wrazenie, ze gdyby to powiedzial hydraulik, opinia bylaby jednakowo istotna:crazy:)
 
ja sie ostatnio czuje gruba i brzydka:angry: a moj\ maz nawet nie umie nic milego powiedziec,,,,, nawet jak sie kochamy mam wrazenie ze mysli o czyums zupelnie innym,,,,wrrrrrrrr juz chyba nic nie bedzie jak przed porodem.....:wściekła/y::no:
a wiecie co dostalam na "walentynki"...... balsam ujedraniajaco-wyszczuplajacy!!!!!!! no sie zalamalam,,,,,,,czy az tak zle wygladam?????:crazy::wściekła/y:

łacze sie z Tobą w bólu!!!!!!!
odczuwam dokladnie to samo nic mielego nie slysze... to czlowieka zalamuje!!!
przykro mi z tego powodu i wiem co czuejsz.. normalnie az plakac sie chce.. ten zwisajacy brzuch i cycki... do tego rozstepy... skora juz nie taka jak wczesniej.. ja dzis powiedzialam ze jak za kazdym razem mam tak wygladac to nie chce wiecej dzieci i przechodzic przez taka niska samoocene!
 
Dziekuje za odpowiedz :-)
Jestem "u Was" codziennie, ale do tej pory tylko Was podsluchiwalam ;-)

Z tym wazeniem to juz mam obsesje, przed karmieniem, po karmieniu, z pieluszka, bez pieluszki, po siusiu, po kupce... wahania dobowe odnotowalam w granicach 150 gramow! i sama sie juz pogubilam :no: no ale jak sie jest nadgorliwym to potem sie chodzi po scianach :zawstydzona/y:
czekam do wtorku, bo wtedy minie tydzien i wynik bedzie mniej wiecej miarodajny.
Bobotic mu dawalam przez tydzien, nie bylo widocznej poprawy wiec odstawilam.
Zrobie mu jeszcze morfologie i CRP, chociaz kolezanki mojej mamy sugeruja, ze to przez plesniawki - Franus ma taki twarozek na jezyczku :confused:
Wiesz co, moja córeczka też się podobnie zachowuje. Wydaje mi się że to nic złego- coś jej po prostu nie pasuje. Myślę że Ty odbierasz to trochę inaczej bo porównujesz chłopaczków a ze Staś jest spokojniejszy to wydaje Ci się że z Frankiem coś nie tak. Spokojnie, najważniejsze to się nie denerwować. Moja Lidka miała napady kolek tuz przed moimi egzaminami bo ja się denerwowałam.
Dla spokoju może zapytaj położna o radę? I zlituj się nad biednym Franiem i nie waż go tak często- to nic nie daje;-)
aha- podziwiam że przy 2 urwisach dajesz radę karmić ich piersią, zuch dziewczyna:-)
 
Dziekuje za odpowiedz :-)
Jestem "u Was" codziennie, ale do tej pory tylko Was podsluchiwalam ;-)

Z tym wazeniem to juz mam obsesje, przed karmieniem, po karmieniu, z pieluszka, bez pieluszki, po siusiu, po kupce... wahania dobowe odnotowalam w granicach 150 gramow! i sama sie juz pogubilam :no: no ale jak sie jest nadgorliwym to potem sie chodzi po scianach :zawstydzona/y:
czekam do wtorku, bo wtedy minie tydzien i wynik bedzie mniej wiecej miarodajny.
Bobotic mu dawalam przez tydzien, nie bylo widocznej poprawy wiec odstawilam.
Zrobie mu jeszcze morfologie i CRP, chociaz kolezanki mojej mamy sugeruja, ze to przez plesniawki - Franus ma taki twarozek na jezyczku :confused:

ten osad na języku to jeszcze niekoniecznie pleśniawki, mój Daniel też tak często ma, ale staram się po każdym karmieniu przepłukać mu buźkę przegotowaną wodą i zawsze schodzi.
nam Bobotic też nie pomógł, ale stosujemy Debridat i powiem Ci że z tym lekiem trafiliśmy w dziesiątkę. tylko dziwi mnie, że kazali go odstawić jeśli nie będzie poprawy po tygodniu - my czekaliśmy jakieś 2 tygodnie na poprawę i warto było...

ale skoro Franek przybiera ładnie na wadze to nie stresuj się tak :happy2: może to taki Żywczyk - jak mój Daniel.
 
reklama
Do góry