reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ten osad na języku to jeszcze niekoniecznie pleśniawki, mój Daniel też tak często ma, ale staram się po każdym karmieniu przepłukać mu buźkę przegotowaną wodą i zawsze schodzi.
nam Bobotic też nie pomógł, ale stosujemy Debridat i powiem Ci że z tym lekiem trafiliśmy w dziesiątkę. tylko dziwi mnie, że kazali go odstawić jeśli nie będzie poprawy po tygodniu - my czekaliśmy jakieś 2 tygodnie na poprawę i warto było...

ale skoro Franek przybiera ładnie na wadze to nie stresuj się tak :happy2: może to taki Żywczyk - jak mój Daniel.

osad na jezyku to moze byc pierwsza oznaka jakiejs choroby czesto te wirusówki co dizeci maja biegunki okazuja sie osadem na jezyku!!!
 
reklama
Hehe, ja się muszę iść umyć a ta mała bestia ciągle się budzi więc i tak nie mogę spać. A na dodatek jutro wracamy od teściów do domu- 250 km i zgadnijcie kto prowadzi?:confused2: Mąż na ostatki sie wybrał- a ja głupia się zgodziłam. Nie przewidziałam tylko że Lidka tak da mi w kość...

boziu uwazaj i jedz ostroznie a gdy tylko zachce ci sie spac to od razu zatrzymuj auto! nie narazajcie sie!!!!!
 
ja sie ostatnio czuje gruba i brzydka:angry: a moj\ maz nawet nie umie nic milego powiedziec,,,,, nawet jak sie kochamy mam wrazenie ze mysli o czyums zupelnie innym,,,,wrrrrrrrr juz chyba nic nie bedzie jak przed porodem.....:wściekła/y::no:

a wiecie co dostalam na "walentynki"...... balsam ujedraniajaco-wyszczuplajacy!!!!!!! no sie zalamalam,,,,,,,czy az tak zle wygladam?????:crazy::wściekła/y:

Pozwole sie wtracic ;-)
Przed ciaza wazylam ~70kg przy 174 wzrostu, czyli taki kawal porzadnej baby, budowa w stylu beyonce, duza pupa i masywne uda.
W ciazy, najlepszym momencie dobilam do 94 :szok: potem spadlo mi jakies 2-3 kilo.
Urodzilam przez CC i na 5 dobe po porodzie, jak wrocilam do domu, wazylam 77, przez kolejny tydzien gubilam 1 kilo dziennie, po dwoch tygodniach od ciecia wazylam mniej niz przed ciaza, brzmi super, prawda?
Ale gdybys zobaczyla skore na moim brzuchu, przerazilabys sie. Mysle, ze niejeden slon afrykanski moglby sie poszczycic gladszym naskorkiem :wściekła/y: Wyglada to strasznie i wiem, ze nigdy sie nie zregeneruje.
Do czego daze - choc moze to malo przkonywujace, ale lepiej tracic kilogramy sukcesywnie, stopniowo i powoli, zachowujac jedrnosc i wlasciwe napiecie skory, niz borykac sie potem z rozstepami na calym (!) ciele i zwiotczala od zbyt szybkiej utraty wody, skora :tak:


Co do jezyczka, tak, ten osad moze byc od mleczka, ale podobno moze rowniez zwiastowac poczatek problemow z plesniawkami, a jako ze zbieglo mi sie to z problemami w jedzeniu, musze tez taka mozliwosc rozwazyc :-(

Co do wirusowek, przeziebien - trzymam ciagle reke na pulsie, a raczej termometr w pupie ;-) temperatura na szczescie prawidlowa :-)
 
Ostatnia edycja:
:-) No teraz chyba się udało, lula. Ja strasznie nie lubię z nią gdziekolwiek jeżdzić, ona po prostu ciężko się przystosowuje. Na kilka godzin owszem, wszystko jest ok ale takie dłuższe wyjazdy jej nie służą.
Lecę się ochlapać, dzięki za wsparcie, jeteście kochane:-)
 
Pozwole sie wtracic ;-)
Przed ciaza wazylam ~70kg przy 174 wzrostu, czyli taki kawal porzadnej baby, budowa w stylu beyonce, duza pupa i masywne uda.
W ciazy, najlepszym momencie dobilam do 94 :szok: potem spadlo mi jakies 2-3 kilo.
Urodzilam przez CC i na 5 dobe po porodzie, jak wrocilam do domu, wazylam 77, przez kolejny tydzien gubilam 1 kilo dziennie, po dwoch tygodniach od ciecia wazylam mniej niz przed ciaza, brzmi super, prawda?
Ale gdybys zobaczyla skore na moim brzuchu, przerazilabys sie. Mysle, ze niejeden slon afrykanski moglby sie poszczycic gladszym naskorkiem :wściekła/y: Wyglada to strasznie i wiem, ze nigdy sie nie zregeneruje.
Do czego daze - choc moze to malo przkonywujace, ale lepiej tracic kilogramy sukcesywnie, stopniowo i powoli, zachowujac jedrnosc i wlasciwe napiecie skory, niz borykac sie potem z rozstepami na calym (!) ciele i zwiotczala od zbyt szybkiej utraty wody, skory :tak:


Co do jezyczka, tak, ten osad moze byc od mleczka, ale podobno moze rowniez zwiastowac poczatek problemow z plesniawkami, a jako ze zbieglo mi sie to z problemami w jedzeniu, musze tez taka mozliwosc rozwazyc :-(

Co do wirusowek, przeziebien - trzymam ciagle reke na pulsie, a raczej termometr w pupie ;-) temperatura na szczescie prawidlowa :-)



ja nie wiem ile waze teraz,,,, nie mam wagi i moze to dobrze,,, skore mam jedrna tylko tluszczyku mi zostalo troszke.... i na szczescie nie mam zadnego rozstepu... ja w ciazy najwiecej wazylam 70kg,,,,czyli 15 na plusie bylam,,,, od razu po ciazy spadlo mi 9, teraz nie wiem ile moge miec wagi ale i tak czuje sie zle,.,,,,z tym ze ja mam 164cm,,,,, bleeeeeeeeeeeeee...........ja chce wazyc 50'!!!!!!!!!!!!
 
ja nie wiem ile waze teraz,,,, nie mam wagi i moze to dobrze,,, skore mam jedrna tylko tluszczyku mi zostalo troszke.... i na szczescie nie mam zadnego rozstepu... ja w ciazy najwiecej wazylam 70kg,,,,czyli 15 na plusie bylam,,,, od razu po ciazy spadlo mi 9, teraz nie wiem ile moge miec wagi ale i tak czuje sie zle,.,,,,z tym ze ja mam 164cm,,,,, bleeeeeeeeeeeeee...........ja chce wazyc 50'!!!!!!!!!!!!

Nawet nie wiesz ile kobiet Ci zazdrosci tej jedrnej skory!

A odrobinka tluszczyku jest jak najbardziej porzadana ;-)
a nawet jesli nie, to o wiele latwiej zrzucic tluszczyk niz ujedrnic rozciagneta skore, a rozstepy zostaja na zawsze :crazy:

To ja poprosze o przeszczep skory ;-)
 
reklama
a my jutro gnamy z samego rana na IP!!!!!
julka ma cala twarz w czerwonych plamach!!!!!!! jest poprostu masakra!!!!!! tak nagle pod wieczor wyszlo jej tyle tego!!!!!! no szok normalnie!!!
 
Do góry