reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Wszystkim Michasiom na forum składam najserdeczniejsze życzenia! :) oby się dobrze chowały nie tylko Michały ale wszystkie dzieciołki :)

Mój ''ćikutek'' nie dość, że ma tylko 3 tygodnie to już ma cwaniak imieniny :) a jutro tatuś urodziny :D
 
reklama
Dziewczynki ile czasu po kikucie został strupek u Waszych pociech ? u mojego Minia nadal jest taki brązowy strupiak i smaruję, smaruję i nie schodzi ;-)

julka nie miala zadnego strupka... odpadl kikut i pepus juz byl czysty... mimo to musialam przemywac by w razie co jakby cos tam jeszcze sie zbieralo usuwac no i zmywac ten fiolet!!!
 
ja 4 dni temu mialam bol jajnika czyli owulacja tez juz mnie przeszla heheh teraz czekam na okres....
wczesniej pisalam ze mam gulalki i ze boli mnie strasznie okolica szycia... na szczescie ustalo... zgubilam juz chyba ostatni szewek.. tylko nie wiem czy wy tez tak macie ale czuje sie teraz w miejscu intymnym jakas duza i rozciagnieta... jakbym miala wszystko stamtad pogubic....

Ja tez sie jak narazie tak czuje:tak:oby to sie wszystko wciągneło:-Dbo mezowie beda narzekac a i my bedziemy mialy mniejsza przyjemnosc:sorry2:

Wszystkim Michasiom na forum składam najserdeczniejsze życzenia! :) oby się dobrze chowały nie tylko Michały ale wszystkie dzieciołki :)

Mój ''ćikutek'' nie dość, że ma tylko 3 tygodnie to już ma cwaniak imieniny :) a jutro tatuś urodziny :D

Moj tez ma jutro urodziny:tak:a Michasiowi zycze wszystkiego dobrego,przede wszystkim zdrówka;-)
 
Witam sie i ja na chwile !
U nas wczoraj przytulanki Aga byly - sie udalo i bylo superancko ,Fifol of kors zasnol ok 22 i bylismy wolni ,Patryk spal u dziadkow ;-);-).Czulam sie jak jakas nastolatka przed pierwszym razem ahahahahah ! Normalnie teraz to sie przygotowania robi a nie jak kiedys pelen spontan ahahha ! NO ale ma sie dzieci ma sie obowiazki :-D.

Ja narazie mam spokoj he he spedzam czas z Malym wiec i pisac moge ,ale moja rodzinka juz w wirze przygotowan !:-D.Jarek zaraz chyba sie zapali tak kotlety hurtem zaczol smazyc !:tak::tak::tak:

zapomialam sotatnio napisac ze moje dziecko 2 dni temu jak go rozebralam do kapieli to zasmial sie w glos !!!!! Ja do niego zaczelam gadac i sie smiac to zasmial sie drugi raz ......a jak ja sie popłakałąm ze szczescia i smialam sie jeszcze glosniej to zasmial sie do mnie 3 raz ...no taka mala rzecz a jak cieszy !!!!!!!!! Usmiechal sie swiadomie juz od dluzszego czasu ale 2 dni temu normalnie smial sie w glos !
A mi lzy lecialy ze szczecia - kurde juz zapomialam jak sie przezywa wszystkie osiagniecia maluszka !:nerd:


Kopciuszku - najlepszego dla meza !
Nessi - moj mial strupek :tak::tak:I chyba po jakims miesiacu podczas kapieli odecial do konca !Ale tym sie nie przejmuj!;-)

A fifol uwielbia cwiczenia !!! A jak cisnie sie przy tym hahahah ...jak przestane cwiczyc kolanka do lokcia to powaznieje i czeka az znowu zaczne !! Ja niewiem on chyba wszystko lubi ! Nawet jak mu kozy z nosa wyciagam to tylko sie patrzy i mam wrazneie jak by dziurki w nosie rozszezal !:-D:-D:-D

A moj mały wipija roznie i zaczynam miec wrazenie ze jest cholera glodny po tym Nanie ...w nocy zuper spi ...ale po poludniu do wieczora jakis glodomor w niego wstepuje wypije 140 ml i za 30 minut musi dojesc 60 ml bo smoka zje albo palce swoje ! Ale znowu w ciagu dnia po 120 ml zjada co 3 godziny !:dry:Wiec ja niewiem czy on popoludniami nadrabia na noc czy jak !?
Wkazdym badz razie sa dni ze wypije mi przez dobe 900 ml ,a sa dni ze wypije swoje regulaminowo 720 ml i tez jest zadowolony !
No ale jednym popoludniem wypije 400 ml mleka czyli polowe tego co zjada przez cala dobe :-/

Jedyna moja zmora jezeli chodzi o Filipa to jest to ze za chiny ludowe nie chce pic mi herbatek lub innych plynow ! lapie smoka pociagnie ,posmakuje i zamyka buzie a jak dam mleko to wyciagnie wszystko i jeszcze mu malo !
Niewiem co moge mu dawac do picia aby wypil bo probowalam juz chyba wszystko ! A pic znowu musi bo jest tylko na sztucznym mleku ...:baffled:
Dawalm wszystkie herbatki z hipa jakie moglam dac 2 miesiecznemu dziecku
dawalm glukoze
dawalm wode przegotowana
dawalm przegotowana wode slodzona

no juz nie mam pomyslu !

na wszystko zamknie buzie i tyle !zacisnie wargi i rob co chcesz!
Nawet go przeglodzilam i co ? nie wypil !

Co moge dac mu jeszcze do picia?????on nawet 5-10 ml mi nie wypije !
 
Ostatnia edycja:
ASKA nie mam pojecia:sorry2::cool2:
Ale masz fajnie z tym swoim mezulkiem:tak:wypozycz mi go,tylko do kuchni:-D

A i dzieki za zyczonka;-)


No ja wlansie tez nie mam pojecie co mam zrobic aby zaczol cholera pic ,ja nawet nie chce wiedziec co bedzie jak zaczne mu wprowadzac nowe pokarmy :baffled::baffled::baffled: jak on jest beeee na wszystko co nie jest mlekiem :szok:

Co do wypozyczenia meza - ehhhh on tam lubi gotowac nie wszystko mu wychodzi ahahahha ale lubi ! Nie ma problemu tobie tez moze pogotowac ahhahah :-D:-D:-D:-D
 
Hej laseczki u mnie noc super maly sie budzil co 3-4 godz na papu i tyle:)
Asiu moj szymek tez w nocy je co 3 godz a w dzien ma ataki ze zje a za pol godz znow glodny i za godzine znow az pozniej sie naje i znow spi 3 godziny hehe a ja mu daje kiedy chce i tyle.
Mam pytanko moj maly puszcza baczki i sie prezy przy tym i nieraz sie zlosci i sluchajcie on tak jakby chyba chcial kupke a nie moze i dopiero np zrobie pod koniec dnia albo w nocy raz dziennie ale taka rzadka ta kupka jak rozwolnienie zolte ale w sumie jakby mial biegunke to chyba by czesciej robil nie? Moze rzadka ta kupka bo w dzien nie je co 3 godz tylko co chwilka szuka i od tego ta sraczka jak myslicie chyba sie nie odwodni jak walnie wielka rzadka kupke raz dziennie bo po tej chorobie to juz sie martwie???
 
czesc dziewczynki:p sie wyrwalam na chwile wiec pisze:0:-):-)moja malenka ostatnio dnie soedza bardzo aktywnie wiec nie mam za wiele czasu na cokolwiek,,, za to wieczorami zdoi cycka i idzie spac...a spi mi juz coraz dluzej... i wogole juz taka kontaktowa sie robila.... smieje sie i jakby wszystko skurkowana roz

co do przytulania.... ja tez juz zaczelam............ :-)no tak mi sie chcialo ze szok:happy2::szok: ale bylo delikatnie i milutko,tylko jakas za sucha jesetm i dobrze ze zakupilam zel nawilzajacy...........

ogolnie wszytko bez wiekszch zmian -tylko juz mnie te mrozy dobijja..... ni tu z dzieckiem wyjsc ni co,,, wiec siedze w domu jak w wiezieniu....... ja chce do ludzi!!!!!!!!!!!!
 
a mialam pisac... snila mi sie dzis eliza80 ze pilnowala u siebie w domku mojej corci.. rzekomo moi rodzice przyszli po julke by odebrac ja od elizy a ze eliza ich nie znala to im dala moja corcie... jak sie okazalo to byli zlodzieje dzieci podajacy sie za moich rodzicow i ukradli mi coreczke!!!! bardzo sie wystraszylam i od razu sie obudzilam by zobaczyc czy malutka aby na pewno lezy obok mnie!
 
reklama
Hej laseczki u mnie noc super maly sie budzil co 3-4 godz na papu i tyle:)
Asiu moj szymek tez w nocy je co 3 godz a w dzien ma ataki ze zje a za pol godz znow glodny i za godzine znow az pozniej sie naje i znow spi 3 godziny hehe a ja mu daje kiedy chce i tyle.
Mam pytanko moj maly puszcza baczki i sie prezy przy tym i nieraz sie zlosci i sluchajcie on tak jakby chyba chcial kupke a nie moze i dopiero np zrobie pod koniec dnia albo w nocy raz dziennie ale taka rzadka ta kupka jak rozwolnienie zolte ale w sumie jakby mial biegunke to chyba by czesciej robil nie? Moze rzadka ta kupka bo w dzien nie je co 3 godz tylko co chwilka szuka i od tego ta sraczka jak myslicie chyba sie nie odwodni jak walnie wielka rzadka kupke raz dziennie bo po tej chorobie to juz sie martwie???


KARNITYNKO to na pewno nie jest biegunka:no:gwarantuje ci ze przy biegunce tych kupek jest zdecydowanie wiecej:tak:moja corcia jak miala biegunke to potrafila zrobic kupke a kiedy miala juz zalozonego nowego pampka to juz byla druga:tak:moj synus robi teraz kupek tak okolo 4-5 na dzien i tez sa rzadkie:tak:nie martw sie nic mu nie jest;-)
 
Do góry