reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A ja już przywykłam do nocek. Mała co noc budzi mnie co równe 2h, więc idzie się przyzwyczaić:) Źle mi się wstawało jak na następny dzień były egzaminy, ale już jestem całkiem po, więc mam świadomość, że mogę potem iść dalej spać a nie wcześnie wstawać by zdążyć na egzamin;)

Myszka uwielbia jeździć w odwiedziny do swojej babci (teściowej) i prababci (babci J). Kurcze a ja jestem zadowolona bo Mała te spotkania w 98% prześpi;D Grzeczne dziecko;D W domu to dużo czuwa;)

Nikt się nie może nadziwić, że Martynka w ciągu miesiąca tak się zmieniła. Miesiąc temu była chudziutka jak chucherko a teraz ma pyzule aż miło;D
 
A ja już przywykłam do nocek. Mała co noc budzi mnie co równe 2h, więc idzie się przyzwyczaić:) Źle mi się wstawało jak na następny dzień były egzaminy, ale już jestem całkiem po, więc mam świadomość, że mogę potem iść dalej spać a nie wcześnie wstawać by zdążyć na egzamin;)

Myszka uwielbia jeździć w odwiedziny do swojej babci (teściowej) i prababci (babci J). Kurcze a ja jestem zadowolona bo Mała te spotkania w 98% prześpi;D Grzeczne dziecko;D W domu to dużo czuwa;)

Nikt się nie może nadziwić, że Martynka w ciągu miesiąca tak się zmieniła. Miesiąc temu była chudziutka jak chucherko a teraz ma pyzule aż miło;D
ja sie ciesze ze mala spi cale noce:-)
 
Mea - w odpowiedzi na pytanie z naszej klasy :-) :

Obywatelstwo polskie oczywiscie.
Nie mam zamiau tlumaczyc sie na graicy co to za dziecko.
Narodowosc nie taka jak mamy.
Nazwisko nie takie jak mamy.
Do mamy nie podobny
Jeszcze sobie klopotu narobie jakimis irlandzkimi papierami :)

A tak powaznie to polski paszport szybciej mozna wyrobic niz irlandzki i to przewazylo szale. Nawet nie wiem czy teraz mozna nadac podwojne obywatelstwo. Jesli tak to sie nad tym zastanowimy. Jesli nie to zostanie jako POLAK. W koncu to moj syn :) a Polska jest w Unii wiec zadnych dodatkowych przywilei jako irlandczyk Max miec nie bedzie. Nazwisko oczywiscie tatusia dostal.
 
Mea - w odpowiedzi na pytanie z naszej klasy :-) :

Obywatelstwo polskie oczywiscie.
Nie mam zamiau tlumaczyc sie na graicy co to za dziecko.
Narodowosc nie taka jak mamy.
Nazwisko nie takie jak mamy.
Do mamy nie podobny
Jeszcze sobie klopotu narobie jakimis irlandzkimi papierami :)

A tak powaznie to polski paszport szybciej mozna wyrobic niz irlandzki i to przewazylo szale. Nawet nie wiem czy teraz mozna nadac podwojne obywatelstwo. Jesli tak to sie nad tym zastanowimy. Jesli nie to zostanie jako POLAK. W koncu to moj syn :) a Polska jest w Unii wiec zadnych dodatkowych przywilei jako irlandczyk Max miec nie bedzie. Nazwisko oczywiscie tatusia dostal.

jedno co by zyskal bedac irlandczykiem to wiza do stanow :)

a czemu nie mozna iec podwojnego obywatelstwa ?? przepisy co do tego sie zmienily ??
 
jedno co by zyskal bedac irlandczykiem to wiza do stanow :)

a czemu nie mozna iec podwojnego obywatelstwa ?? przepisy co do tego sie zmienily ??

No wlasnie nie wiem.
Moze i mozna.
Nie sprawdzalam nawet.
Zajmiemy sie tym po powrocie z Polski czyli w drugiej polowie lutego.
Fajnie ,ze Agatce juz lepiej.
Tak sobie mysle ,ze moze to byla jakas bakteria.
 
normalnie dziewczyny szok!!!!
Dostalam dzis pierwszy okres!!!
bardzo dziwne uczucie znow sie do tego przyzwyczajac itp....
juz pomyslalam o drugim dziecku he he:-):tak:
 
reklama
Witajcie grudniowe mamusie :-)
Nazywam się Paulina i 5grudnia urodziłam córeczkę - Maję. Ważyła 3.270 kg i miała 52cm wzrostu :)
Mam nadzieję że mogę dołączyć do Was :-);-)
Zaraz wkleję moją córcię do Albumu :blink:
 
Do góry