reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kochane mam pytanie bo spałam w nocy przy otwartych oknach i rano obudziłam się z katarkiem, tzn czuję mokro w nosie i mnie gardło pobolewa;/ Macie jakieś domowe sposoby? Być może jutro minie, ale wolałabym zapobiec aby przez przypadek jutro nie było gorzej.

Ja jak miałam katar używałam olejku Olbass 2-3 krople na poduszkę lepiej się oddychało, a na gardło mleko z miodem, mnie pomaga ewentualnie:-) sok malinowy z cytryną...
 
reklama
Widzę że tematy smakowe dziś poruszane, ja nie mam takich zachcianek, ostatnio słodkie coraz lepiej mi wchodzi, jak coś widzę u kogoś jak zajada to bym zjadła a jak już mam i jem to wcale nie jestem zachwycona, jednym słowem u mnie głównie oczy chcą jeść gorzej z układem pokarmowym:-D
 
ja tez popijam cole w nieduzych ilosciach natomiast moim ciazowym napojem zostala woda zywiec niegazowana ... na zmiane zwykla, cytrynowa i jablkowa ... srednio 3 zgrzewki na tydzien schodzi :)

kawa ?? ja w pierwszym trymestrze nie znosilam jej zapachu a teraz czasem mam smaka :) ale ja nie powinnam pic z uwagi na wysokie cisnienie i tylko dlatego :) jak ma sie wszystko z cisnieniem ok to nie powinno byc z tym klopotu :)

widzę, że podobne mamy upodobania, tylko za mną chodzą napoje gazowane,
kawa podnosi ciśnienie na początku po wypiciu a potem obniża, i niestety w dużych ilościach wypłukuje magnez.
tak ogólnie to najlepsze z kaw jest espresso- czyli kawa zaparzana do 20-25 sek, po tym czasie z kawy uwalniają się toksyny, wolne rodniki i inne świństwa powstające w wyniku palenia kawy i to one powoduję drżenie rąk, wzrost ciśnienie itp
 
Widzę że tematy smakowe dziś poruszane, ja nie mam takich zachcianek, ostatnio słodkie coraz lepiej mi wchodzi, jak coś widzę u kogoś jak zajada to bym zjadła a jak już mam i jem to wcale nie jestem zachwycona, jednym słowem u mnie głównie oczy chcą jeść gorzej z układem pokarmowym:-D

u mnie najgorzej jest jak wchodze do sklepu !! nakupuje slodkosci a potem jak je wloze do szafki to juz mi smak przechodzi :) otem mezus tyje :D
no i od poczatku ciazy zajadam sie skittlesami :D rewelka :D
 
u mnie najgorzej jest jak wchodze do sklepu !! nakupuje slodkosci a potem jak je wloze do szafki to juz mi smak przechodzi :) otem mezus tyje :D
no i od poczatku ciazy zajadam sie skittlesami :D rewelka :D

Mój mąż też wcale nie rozpacza nad tym że zwlekam do domu słodycze i dzielnie mi towarzyszy, choć raczej powinien w drugą stronę z wagą jechać...
 
u mnie najgorzej jest jak wchodze do sklepu !! nakupuje slodkosci a potem jak je wloze do szafki to juz mi smak przechodzi :) otem mezus tyje :D
no i od poczatku ciazy zajadam sie skittlesami :D rewelka :D


to masz dobrze, bo ja wszystko co kupię- jeśli doniosę- to zjem, właśnie zjadam dziecku haribo- kupiłam mega (chyba 750g) paczkę w lidlu i już widać dno.
 
Ja jak miałam katar używałam olejku Olbass 2-3 krople na poduszkę lepiej się oddychało, a na gardło mleko z miodem, mnie pomaga ewentualnie:-) sok malinowy z cytryną...

O, mleczko z miodem, mniam, mniam:-) Czosnek też do tego czy może być bez? Oddycham dobrze, więc żadnych kropelek na poduszkę nie potrzebuję. Mam nadzieję, że u mnie katar i gardło to chwilowe.
Wit C niestety nie mam.
 
Chciałam córkę nazwać zuzia, ale znajoma tak nazwie swoją małą:-(
ale wymysliłam - LAURĘ Co wy na to?
 
reklama
Do góry