reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Grudniowe mamuśki, które się jeszcze nie zapisały w nasz terminarz planowanych porodów zapraszam na wątek Planowane narodziny- grudzień 2009


Ja wg. OM jestem mamuśka listopadowa:tak::tak:jedno usg wyszło mi tylko na grudzień więc chyba pierwsza zamieszczę zdjęcia maluszka:-):-)
Właśnie wzięłam kąpiel teraz szybko pazurki i zaraz robię budyń:tak::tak: malinowy:-D
 
reklama
Rany ja zawsze tak jak ty miałam wcześnie imię dla dziecka :tak: a teraz klapa nie mam weny :-( moje dziecko będzie bezimienne :wściekła/y:

Ja mam tak samo jak ty,mimo ze wiem ze mam miec syna to narazie nie mysle nad imieniem,jakos mi sie nie spieszy:-)

Moka ja mysle tak jak dziewczyny,skoro lekarz nie powiedział ze to cos złego to tak jest,gdyby było inaczej napewno by cos powiedział lub wysłał na jakies konkretne badania.Napewno bedzie dobrze,dzidzia sie rozwija prawidłowo wiec jest ok;-)

Co do zachcianek to ja ostatnio jem wszystko,nie mam jakis konkretnych wczesniej były snicersy ale odpusciłam juz sobie:-)w poprzedniej ciąży nie mogłam zyc bez pomaranczy,pozerałam ich kilogramy,teraz nie zjadłam ani jednego.
 
Ozesz!!!!!!! Alez u mnie błyskawice i grzomty odchodza!!!!!!!!!!!!!!
Mnie dzisiaj poniosło ....ehhh az mi sie wstyd zrobiło.Pozarłam sie z ojcem na całego - miał lekka banke :angry::angry:.Przyrznełąm Ptyskowi bo nie wiem jakim cudem wrocił z łaki bez buta!!!!!! I juz go nie znalałam.Wsciekła byłam ze szok.A na koniec oberwało sie mezowi na skypa.Wogole poryczałam sie z tych nerwów ,bo ku...wa chyba nikt mnie nawet dzisiaj nie probował zrozumiec.Do tego zaczeła mnie bolec głowa ,pewnie z tych nerwów.I dzien do dupy jednym słowem.
Teraz i poprzytulałam synka ,do ojca sie nie odzywam ale jakos mi nie spieszno z nim gadac,no i maz zadzwonił jak mi przeszło i powiedział ze kocha mnie ponad zycie.NO i znowu sie poryczałam ze taka durna jesytem.I mimo ze wiem ze przeginam ,nie pochamuje az nie wyzygam wszystkiego.

Juz mi sie i lepiej oddycha i nerwy przeszły.Ale zauwazyłam jak mało mi brakuje zeby wychnac.A juz ostatnio tak fajnie było i zero stresu ,zero nerwow.:baffled:
 
Bożżżże, dziewczyny:-):-):-)
spojrzałam na wątek z tabelką z wymiarami dzidzi i szok, moja córka ma już 25 cm- waga się zgadza, w połowie 20 tyg miała 288, a pod koniec powinna mieć 300 i 25 cm razem z nóżkami, teraz a usg mierzą tylko poszczególne części ciała ale widze, że tabelka nie kłamie, to ci laseczka siedzi w moim brzuchu
 
Ozesz!!!!!!! Alez u mnie błyskawice i grzomty odchodza!!!!!!!!!!!!!!
Mnie dzisiaj poniosło ....ehhh az mi sie wstyd zrobiło.Pozarłam sie z ojcem na całego - miał lekka banke :angry::angry:.Przyrznełąm Ptyskowi bo nie wiem jakim cudem wrocił z łaki bez buta!!!!!! I juz go nie znalałam.Wsciekła byłam ze szok.A na koniec oberwało sie mezowi na skypa.Wogole poryczałam sie z tych nerwów ,bo ku...wa chyba nikt mnie nawet dzisiaj nie probował zrozumiec.Do tego zaczeła mnie bolec głowa ,pewnie z tych nerwów.I dzien do dupy jednym słowem.
Teraz i poprzytulałam synka ,do ojca sie nie odzywam ale jakos mi nie spieszno z nim gadac,no i maz zadzwonił jak mi przeszło i powiedział ze kocha mnie ponad zycie.NO i znowu sie poryczałam ze taka durna jesytem.I mimo ze wiem ze przeginam ,nie pochamuje az nie wyzygam wszystkiego.

Juz mi sie i lepiej oddycha i nerwy przeszły.Ale zauwazyłam jak mało mi brakuje zeby wychnac.A juz ostatnio tak fajnie było i zero stresu ,zero nerwow.:baffled:

Czasem trzeba wybuchnąć aby potem na dłuuugo mogło być super. Też tak miewam:-)
 
Bożżżże, dziewczyny:-):-):-)
spojrzałam na wątek z tabelką z wymiarami dzidzi i szok, moja córka ma już 25 cm- waga się zgadza, w połowie 20 tyg miała 288, a pod koniec powinna mieć 300 i 25 cm razem z nóżkami, teraz a usg mierzą tylko poszczególne części ciała ale widze, że tabelka nie kłamie, to ci laseczka siedzi w moim brzuchu

Mam nadzieję, że na połówkowym się dowiem ile moja Pięknotka ma cm i ile waży:-)
 
Tez wyzerałam wszystkie haribo Ptyskowi i to te najkwasniejsze a pozniej z braku laku jak juz nie było to wyzerałąm reszte zelkow.I pamietam ze przez ciaza zawsze jakos mnie po nich zołądek bolał teraz - NIE !!Choc juz mi przeszło.Ja pozeram owoce i warzywa dosłownie koszami !!!!!Pamietam jak mialam smaka na sok pomidorowy ,moj musial latac do sklepu jak zabrakło ,bo musialam i juz.!!! NO i masz ci los ,znowu bym wypila,Jak doczekam do jutra to zakupie sobie :)
Arbuz i kukurydza w kolbie - ojjjjj codziennie :)
A dzis kazałam Mojemu szukac ,tego masła z orzeszkow ,tylko ze bez czekolady typu nutella,tylko krem z samych orzeszkow .Bo ja jakos tutaj nie moge u nas znalezc :)
 
Wiecie ze od stycznia tatusiowie beda miec tydzien tacierzyńskiego, niezależnie od macierzynskiego mamy. Moze sylwestrowe mamy sie zalapią
 
reklama
Ale moje dziecko sie rozbudziło ,czuje ruchy juz wyraznie ,haaa kopniaczki to sa :) i mam wrazenie ze na wysokosci pepka albo dosłownie troszeczke nizej.Ale teraz to dopiero sie tam wierci ,ciagle kopie !!!!Chyba cieszy sie ze matce juz nerw przeszedł :)
 
Do góry