reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mój zawsze chciał synka a odkąd wie, że mamy córcię to świata poza nią nie widzi:-) Tylko Martynka, Martynka, Martynka:-D
Kochana, to normalne :-D
Mój chciał 2giego syna i ma i co dalej "Amelka... Amelka i Amelka
Amelka jest piękna inteligętna, ma cięte odpowiedzi itd. a Jonaszek jest słodki i malutki no i kochany łobuz i tyle :tak:
 
reklama
Ja jestem Żabą w Ciazy !!!! ale to z nazwiska :)


To ja Cię pociesze-ja jestem Owcą w ciąży skoro po mężu Baran:-)

Laski moje dziecko mnie bombarduje-wczoraj dwie godziny łaziłam bo spać nie mogłam tak szalało a tylko mąż przyłożył rękę do brzucha i spokój:tak: to jest męska solidarność!!!

Ja mam usg 25.07 i nadzieję też mam:tak::tak:to tak nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi
 
Jestem szczęśliwa:) Leżałam i smarowałam się Perfecta Mama - brzuszek - a Martyśka mnie 4 razy kopnęła! I raz to nawet pod pępkiem!:))

Mnie dziecię też kopie jak szalone i są to już wyraźne kopniaki a nie przelewanie. Macica sięga mi już pępka i dziecko czuję już wyżej, nie raz uderzało mnie we wnętrzności od środka- jakby uderzało w dach-górę macicy.
 
To ja Cię pociesze-ja jestem Owcą w ciąży skoro po mężu Baran:-)

Laski moje dziecko mnie bombarduje-wczoraj dwie godziny łaziłam bo spać nie mogłam tak szalało a tylko mąż przyłożył rękę do brzucha i spokój:tak: to jest męska solidarność!!!

Ja mam usg 25.07 i nadzieję też mam:tak::tak:to tak nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi

No właśnie. Mój też nie czuł jeszcze kopniaków bo sprawdza je jak ich nie ma. A jak są to dupy mu się ruszyć nie chce żeby poczuć, jego strata:p Moja mama czuła wczoraj:-) Za to dziś Mała jej nie chce kopnąć:-)
 
Kochane mam pytanie bo spałam w nocy przy otwartych oknach i rano obudziłam się z katarkiem, tzn czuję mokro w nosie i mnie gardło pobolewa;/ Macie jakieś domowe sposoby? Być może jutro minie, ale wolałabym zapobiec aby przez przypadek jutro nie było gorzej.
 
No właśnie. Mój też nie czuł jeszcze kopniaków bo sprawdza je jak ich nie ma. A jak są to dupy mu się ruszyć nie chce żeby poczuć, jego strata:p Moja mama czuła wczoraj:-) Za to dziś Mała jej nie chce kopnąć:-)

Mój też taki leniwy! i zawsze jest problem bo jak już nawet jest w zasięgu mojego brzucha kiedy mały/mała zaczyna kopać to jak położy rękę na brzuchu robi się cisza w eterze:-D:-D
ma tatuś pecha:tak:
 
U mnie jeśli chodzi o alkohol - to go raczej unikam, po prostu nie mam ochoty, jeden wyjątek-przed wczoraj wzięłam 3 łyki wina białego- miałam strasznego smaka i rozsądek sprawił, że były tylko 3
Co do coli to piję niestety to świństwo, rzadko ale piję, ogólnie to mam ochotę na napoje gazowane, moim napojem ciążowym została woda żywiec gazowana o smaku pomarańczowym- przed ciążą nie wzięłabym tego do ust.
Co do kawy to pijam 2-3 dziennie i nie wiem dlaczego nie wolno pić kaw. W pierwszym trym. nawet nie mogłam powąchać kawy, za to teraz wszystko ok.
Przez cale życie unikałam nabiału, jedynym nabiałem który spożywałam było mleko w kawie, teraz wsuwam twarożki i pijam koktajle.

ja tez popijam cole w nieduzych ilosciach natomiast moim ciazowym napojem zostala woda zywiec niegazowana ... na zmiane zwykla, cytrynowa i jablkowa ... srednio 3 zgrzewki na tydzien schodzi :)

kawa ?? ja w pierwszym trymestrze nie znosilam jej zapachu a teraz czasem mam smaka :) ale ja nie powinnam pic z uwagi na wysokie cisnienie i tylko dlatego :) jak ma sie wszystko z cisnieniem ok to nie powinno byc z tym klopotu :)
 
No właśnie. Mój też nie czuł jeszcze kopniaków bo sprawdza je jak ich nie ma. A jak są to dupy mu się ruszyć nie chce żeby poczuć, jego strata:p Moja mama czuła wczoraj:-) Za to dziś Mała jej nie chce kopnąć:-)


też mam coś takiego ja śpie przy otwartym oknie tylko mi przechodzi po jakimś czasie samo. Oczywiście kolejnego dnia jest rano to samo:tak:

jeszcze jedno co do kopniaków-mój m twierdzi,że nie może poczuc kopniaków bo maluszek wie,że tatusia nie wolno kopać-niech mu będzie:laugh2:
 
reklama
Do góry