reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Z moimi sklonnosciami do zmyslan nikt mnie nie przegoni. Na te 1000 problemow 995 jest zmyslonych i wyolbrzymionych i co najpiekniejsze ze ja o tym wiem i tak rozpaczam. Normalnie pisze to teraz i juz rycze. I tak juz kilka dni bez przerwy. Zamecze sie sama soba...


Dopiero zaczęłam Was nadrabiać. Ja też taka jestem ,że z małego problemu potrafię zrobić sobie sama 100 dużych. Ja też mam takie napady-raz ryczę,raz się śmieję:-)norma w naszym stanie;-);-)
A niby w ciąży powinnyśmy być super szczęśliwe. Tylko jak to zrobić jak ma się razem 2500 pensji z czego kredyt na mieszkanie i nagle psuje się samochód i trzeba wybulić 1500 zł????:szok:porażka
mam nadzieję,że Cię pocieszyłam:-)

czytam dalej bo mam jeszcze 10 stron do nadrobienia:-)
 
Dopiero zaczęłam Was nadrabiać. Ja też taka jestem ,że z małego problemu potrafię zrobić sobie sama 100 dużych. Ja też mam takie napady-raz ryczę,raz się śmieję:-)norma w naszym stanie;-);-)
A niby w ciąży powinnyśmy być super szczęśliwe. Tylko jak to zrobić jak ma się razem 2500 pensji z czego kredyt na mieszkanie i nagle psuje się samochód i trzeba wybulić 1500 zł????:szok:porażka
mam nadzieję,że Cię pocieszyłam:-)

czytam dalej bo mam jeszcze 10 stron do nadrobienia:-)

Nam auto padło wczoraj a dzisiaj padnie cena :no:
 
A ja jeszcze nie wiem:-( Ale jeszcze trochę poczekam...oby to byół chłopak - dla swietego pokoju mojego T.;-)
 
U mnie jeśli chodzi o alkohol - to go raczej unikam, po prostu nie mam ochoty, jeden wyjątek-przed wczoraj wzięłam 3 łyki wina białego- miałam strasznego smaka i rozsądek sprawił, że były tylko 3
Co do coli to piję niestety to świństwo, rzadko ale piję, ogólnie to mam ochotę na napoje gazowane, moim napojem ciążowym została woda żywiec gazowana o smaku pomarańczowym- przed ciążą nie wzięłabym tego do ust.
Co do kawy to pijam 2-3 dziennie i nie wiem dlaczego nie wolno pić kaw. W pierwszym trym. nawet nie mogłam powąchać kawy, za to teraz wszystko ok.
Przez cale życie unikałam nabiału, jedynym nabiałem który spożywałam było mleko w kawie, teraz wsuwam twarożki i pijam koktajle.
 
Jestem szczęśliwa:) Leżałam i smarowałam się Perfecta Mama - brzuszek - a Martyśka mnie 4 razy kopnęła! I raz to nawet pod pępkiem!:))
Hej babeczki ja też już czuje ruchy bobaska. Jakieś 2 tygodnie temu się zaczęło. Jak byłam w pierwszej ciąży to nawet nie wiedziałam że to maluszek tak się rusza, teraz jest łatwiej bo już wiadomo czego się spodziewać.

Pozdrawiam i wszystkim Wam życzę tych doznań.:tak:
 
U mnie jeśli chodzi o alkohol - to go raczej unikam, po prostu nie mam ochoty, jeden wyjątek-przed wczoraj wzięłam 3 łyki wina białego- miałam strasznego smaka i rozsądek sprawił, że były tylko 3
Co do coli to piję niestety to świństwo, rzadko ale piję, ogólnie to mam ochotę na napoje gazowane, moim napojem ciążowym została woda żywiec gazowana o smaku pomarańczowym- przed ciążą nie wzięłabym tego do ust.
Co do kawy to pijam 2-3 dziennie i nie wiem dlaczego nie wolno pić kaw. W pierwszym trym. nawet nie mogłam powąchać kawy, za to teraz wszystko ok.
Przez cale życie unikałam nabiału, jedynym nabiałem który spożywałam było mleko w kawie, teraz wsuwam twarożki i pijam koktajle.

Ja piję raz dziennie, po pobudce, Ricoree z mlekiem:-)
 
reklama
Ja na samiutkim początku ciąży lubiłam robić z Moim koktajle truskawkowe i bananowe, ale teraz nie lubię.

Dziewczyny w czym jest dużo wapnia? Bo warto by się było w to zaopatrzać.
 
Do góry