reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

To masz przerabane!!!:szok::szok::szok: nie wytrzymalabym na pewno!!!dobrze ze twoj jeszcze jej tak umie odp bo inaczej to dopiero zle by bylo.
ja na szczescie mam ok tesciow i pomagaja nam jak tylko moga. wciaz cos nam kupuja (nawet lodowke zapelniaja choc nie mieszkamy razem z nimi) albo Antosiowi cos przynosza i co jakis czas jakas kaska rzuca . tak wiec na razie nie narzekam,i odpukać:tak:
to tak jak moi rodzice...
tata nam w prezencie dla malego zaplacil za krew pepowinowa...
co przyjezdza to wyskakuje z kasa dla malego i to nie mala..kupil nam szczepionki...
mama kupuje nam ubranka dla malego dla mnie meza i zawsze jak przyjezdzaja to dla mnie zestaw witamin i dha przywoza...


bez moich rodzicow to bysmy cienko przedzili...


ale ciesze sie ze moj maz nie jest narazony na codzienne ich widywanie...
nie ma pretekstu zeby ich nie lubic..
 
reklama
ja sie tam zgubię coś tak czuje..
toz tam jest ze 15 budynków a ja jeszcze ani razu w srodku nie bylam i nie wiem gdzie iść:-D
zajde na 3 pietro i ducha wyzione :-D
w poniedzialek tez tyrałam po schodach do poloznej i nie bylo kolejki jak weszlam to mi kazala posiedziec bo stwierdzila ze cisnienie ze 200 bede miala .. co tak sapałam :-D

idziesz do glownego budynku na wprost bramy wjazdowej !!! wchodzisz wejsciem glownym i po prawej sa schody -> i tam na 3p :)
w porywach po lewej jest winda :)
 
To masz przerabane!!!:szok::szok::szok: nie wytrzymalabym na pewno!!!dobrze ze twoj jeszcze jej tak umie odp bo inaczej to dopiero zle by bylo.
ja na szczescie mam ok tesciow i pomagaja nam jak tylko moga. wciaz cos nam kupuja (nawet lodowke zapelniaja choc nie mieszkamy razem z nimi) albo Antosiowi cos przynosza i co jakis czas jakas kaska rzuca . tak wiec na razie nie narzekam,i odpukać:tak:
to szczerze pozazdrościć..
nam tak pomagają moi rodzice .. of kors czasem tez cos pruboje wsztryknac do naszego zycia z dobrymi radami ale da sie ich doprowadzic do pionu.. a ta franca..!!
ja cale zycie bede mame po golej doopie calowac ze do wesela nie doszło..
bo moja mama miala placic za moich gosci i za polowe wesela.. a tesciowa powiedziala bartkowi zeby wzial kredyt a ona mu go splacac bedzie.. i co ??
tyczelibysmy z kredytem bo nikt by go nie splacal bo nawet jeść nie mają co..ale na papierosy kasa zawsze jest!!
no chooooy mnie boli..
 
to szczerze pozazdrościć..
nam tak pomagają moi rodzice .. of kors czasem tez cos pruboje wsztryknac do naszego zycia z dobrymi radami ale da sie ich doprowadzic do pionu.. a ta franca..!!
ja cale zycie bede mame po golej doopie calowac ze do wesela nie doszło..
bo moja mama miala placic za moich gosci i za polowe wesela.. a tesciowa powiedziala bartkowi zeby wzial kredyt a ona mu go splacac bedzie.. i co ??
tyczelibysmy z kredytem bo nikt by go nie splacal bo nawet jeść nie mają co..ale na papierosy kasa zawsze jest!!
no chooooy mnie boli..

cholera co za wredne babsko!!! ze tez takim mozna byc podlym! teraz to byscie byli z ratami kredytu a ona by pewnie i tak z was jeszcze kase zdzierala za mieszkanie:szok:i to MATKA! dziewczyny zebysmy my nigdy takie sie nie staly!!!:baffled:
 
cholera co za wredne babsko!!! ze tez takim mozna byc podlym! teraz to byscie byli z ratami kredytu a ona by pewnie i tak z was jeszcze kase zdzierala za mieszkanie:szok:i to MATKA! dziewczyny zebysmy my nigdy takie sie nie staly!!!:baffled:
no bo jak nawalili kredytów na 200tys to teraz na nic nie ma i najlepiej z nas zdzierac..
my sie musimy w trakcie obiadu na klucz zamykac bo ona swojego mlodszego syna wysyla na góre gdy jemy .. no i on albo patrzy albo zwyczajnie podbiera nam jedzenie.. !!!
teraz bedzie jeszcze gorzej bo mają w styczniu sprawe w sadzie i tesciowi na wyplate usiada.. a ta piiiiiiiiii do roboty sie nie ruszy bo po co? ona ma tylko dwa kredyty na siebie.. a czym to splaca jak nie pracuje?
a Bartek idiota jeszcze po nią jedzie jak idzie gdzies na impreze i zrobi burdel a potem wydzwania zeby po nią przyjechac ..ja jeszcze głupsza bo mu zawsze mowie ze to jego matka zeby nie robil złości ale QRWA konieeeec !!
 
no bo jak nawalili kredytów na 200tys to teraz na nic nie ma i najlepiej z nas zdzierac..
my sie musimy w trakcie obiadu na klucz zamykac bo ona swojego mlodszego syna wysyla na góre gdy jemy .. no i on albo patrzy albo zwyczajnie podbiera nam jedzenie.. !!!
teraz bedzie jeszcze gorzej bo mają w styczniu sprawe w sadzie i tesciowi na wyplate usiada.. a ta piiiiiiiiii do roboty sie nie ruszy bo po co? ona ma tylko dwa kredyty na siebie.. a czym to splaca jak nie pracuje?
a Bartek idiota jeszcze po nią jedzie jak idzie gdzies na impreze i zrobi burdel a potem wydzwania zeby po nią przyjechac ..ja jeszcze głupsza bo mu zawsze mowie ze to jego matka zeby nie robil złości ale QRWA konieeeec !!

:szok::szok::szok:to nie wesoło :baffled: jak mozna byc tak nie odpowiedzialnym! i pewnie jeszcze te kredyty nie poszly na nic konkretnego co?
kurcze ty lepiej pogadaj z mama o tym mieszkaniu bo ty sie tam wykonczysz dziewczyno! bedziesz w nich ladowac kase a i tak nie bedziesz miala spokoju bo wciaz dupe truc beda:wściekła/y:dlugo tak nie wytrzymasz:sorry2: a teraz po porodzie bedzie bardzo wazny spokoj psychiczny Tobie ,lepiej zeby ta wredota sobie o tym przypomniala!!!
 
reklama
:szok::szok::szok:to nie wesoło :baffled: jak mozna byc tak nie odpowiedzialnym! i pewnie jeszcze te kredyty nie poszly na nic konkretnego co?
kurcze ty lepiej pogadaj z mama o tym mieszkaniu bo ty sie tam wykonczysz dziewczyno! bedziesz w nich ladowac kase a i tak nie bedziesz miala spokoju bo wciaz dupe truc beda:wściekła/y:dlugo tak nie wytrzymasz:sorry2: a teraz po porodzie bedzie bardzo wazny spokoj psychiczny Tobie ,lepiej zeby ta wredota sobie o tym przypomniala!!!
już zapowiedzialam ze jak wroce po porodzie bartek ma dwa tyg wolnego zamykamy sie w pokoju na klucz i nie chce jej widziec..ani jej młodszego syna..
przez gnojka grubego rzygalam jak kot w ciazy o malo sie nie odwodnilam.. a to tylko dlatego ze grubas przyszedl sie wysrac za przeproszeniem do nas na góre jak mial biegunke i nie sprzatnal za sobą!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry