reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

wiesz nie patrzac juz na wasze dziecko czyli jej wnuka...juz mozna powiedziec ze ta kobieta jeste jakas pier..ta...
przeciez Twoj M to jej syn..
jak mozna tak udupiac wlasne dziecko jak wroga...

tragedia wspolczuje Twojemu ze ma taka matke...rodzice na ktorych nie mozna liczyc to przykre...
szkoda słów..
moja mam obiecala mi ze poszukam nam mieszkanie i jak da rade to pomoze nam w jego kupnie :)
przynajmniej mowi ze jak DA RADE...
ale wie mze mozemy na nią liczyc :)
 
reklama
Cześć dziewczyny:)
Anoola- współczuję, Ty to się masz z tymi teściami...
Jka Was czytam, to jakbym siebie słyszała tydzień temu. Też miałam poród wywoływany- tylko u mnie wywoływanie trwało 3 dni a sam poród 14 godzin;-) Ale nie powiem żeby było źle, nie dostałam znieczulenia le nie bolało mnie jakoś tak bardzo... Ogólnie szybko się o tym zapomina więc nie stresujcie się tak:-)
Oj, mała się obudziła, do napisania później
 
no ale to jest 80% płatne.. bo traktowane chyba jak chorobowe?
a on ma zaległy urlop jeszcze .. :p
aaa to chyba ze tak moj nie mial juz ani jednego dnia :-D
a teraz juz w pon musi wybrac jeden dzien bo ja musze na uczelnie a dziecka nie zostawie tu nikomu;-)


ale jeszcze ten tydzien nowego urlopu tacierzynskiego jest..
ale zostawimy go na marzec jak beda urodziny mojego m to sbie gdzies wyjedziemy z malym wtedy:-)
juz sie nie moge doczekac!!
 
aaa to chyba ze tak moj nie mial juz ani jednego dnia :-D
a teraz juz w pon musi wybrac jeden dzien bo ja musze na uczelnie a dziecka nie zostawie tu nikomu;-)


ale jeszcze ten tydzien nowego urlopu tacierzynskiego jest..
ale zostawimy go na marzec jak beda urodziny mojego m to sbie gdzies wyjedziemy z malym wtedy:-)
juz sie nie moge doczekac!!
a tacierzynski moze sie pokrywac z macierzynskim??
 
aaa to chyba ze tak moj nie mial juz ani jednego dnia :-D
a teraz juz w pon musi wybrac jeden dzien bo ja musze na uczelnie a dziecka nie zostawie tu nikomu;-)


ale jeszcze ten tydzien nowego urlopu tacierzynskiego jest..
ale zostawimy go na marzec jak beda urodziny mojego m to sbie gdzies wyjedziemy z malym wtedy:-)
juz sie nie moge doczekac!!
my planujemy wakacje w trójeczkę :)
dobrze ze na mame mozesz liczyc i ze jest blisko Ciebie ze cie wspiera.
bo nie ma to jak wsparcie rodzicow-BEZCENNE
oj tak.. moja mama juz nam wiele pomogla.. a chce jeszcze bardziej :)
 
reklama
Do góry