reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
pewnie ze bede:-) napisz tylko eska ja spie czujnie wiec sie obudze! ty mi towarzyszylas wiec moge sie odwdzieczyc:-)

u mnie maz caly czas latal bez fartucha dopiero w momencie jak mialam przec i dziecko juz wiadomo bylo ze wychodzi to musial zalozyc fartuch.
nie no przypuszczam ze wyrobie sie w ciagu dnia z rodzeniem.. tzn mam taka nadzieje :p
 
jutro to bym raczej nie wierzyla jak plewki nie bedzie !! oby cie wogole przyjeli !! co masz wpisane w skierowaniu ?? moga cie odeslac niestety ...
Ty się mnie chyba o rzeczy niemożliwe pytasz.. :-D
ciezko rozszyfrować..
Szpital Oddział Gin-Poł
i dalej już nic nie umiem poczytac..
no i jeszcze chyba prosze o przyjęcie..


przyjąc muszą bo tydzien po terminie mają taki obowiązek..
w najgorszym wypadku cały czwartek przeleże jak kołek..
 
Ty się mnie chyba o rzeczy niemożliwe pytasz.. :-D
ciezko rozszyfrować..
Szpital Oddział Gin-Poł
i dalej już nic nie umiem poczytac..
no i jeszcze chyba prosze o przyjęcie..


przyjąc muszę bo tydzien po terminie mają taki obowiązek..
w najgorszym wypadku cały czwartek przeleże jak kołek..

w czwartek to jak przyjdziesz rano kolo 8 na IP to nie wczesniej jak kolo poludnie wyladujesz na sali i pewnie do wieczora nic nie beda z toba robic ... z rana cie wezma na OCT /tak bynajmniej ze wszystkimi robili jak lezalam w szpitalu/ i zobacza co dalej :) jak akcja ruszy to do porodu ... jak nie to zalezy co zadecyduje plewka ...
 
w czwartek to jak przyjdziesz rano kolo 8 na IP to nie wczesniej jak kolo poludnie wyladujesz na sali i pewnie do wieczora nic nie beda z toba robic ... z rana cie wezma na OCT /tak bynajmniej ze wszystkimi robili jak lezalam w szpitalu/ i zobacza co dalej :) jak akcja ruszy to do porodu ... jak nie to zalezy co zadecyduje plewka ...
o_O
pffff
to na uj sie mam tam predzej kłaść.. :p
polatam po schodach wczesniej możno przyjdą jakies skurcze i beda sie ladnie malować na KTG :-D
 
na poczatek piechota na IP na 3p :)
ja sie tam zgubię coś tak czuje..
toz tam jest ze 15 budynków a ja jeszcze ani razu w srodku nie bylam i nie wiem gdzie iść:-D
zajde na 3 pietro i ducha wyzione :-D
w poniedzialek tez tyrałam po schodach do poloznej i nie bylo kolejki jak weszlam to mi kazala posiedziec bo stwierdzila ze cisnienie ze 200 bede miala .. co tak sapałam :-D
 
reklama
o_O
pffff
to na uj sie mam tam predzej kłaść.. :p
polatam po schodach wczesniej możno przyjdą jakies skurcze i beda sie ladnie malować na KTG :-D

ja juz po schodach biegalam na mega zakupach bylam w 3marketach w jeden dzien z nadzija ze cos sie ruszy i dupa blada-:baffled: NIC!
tak mysle ze mnie na pewno nic wczesniej nie ruszy:no: mam wrazenie jak bym chodzila w ciazy od zawsze na zwsze!!!!:szok::szok::szok:
 
Do góry