reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja juz po schodach biegalam na mega zakupach bylam w 3marketach w jeden dzien z nadzija ze cos sie ruszy i dupa blada-:baffled: NIC!
tak mysle ze mnie na pewno nic wczesniej nie ruszy:no: mam wrazenie jak bym chodzila w ciazy od zawsze na zwsze!!!!:szok::szok::szok:
haha skad ja to znam.. :p
ja i po miescie wczoraj ganiałam..
i dwa razy sie z chlopem kochałam.. i poza tym ze nogi mi napuchnely 100 razy bardziej niz normalnie ( czyli juz nawet w adidasach mi sie ciezko szlo) i ze mnie brzuch bolała to NIC totalne QRWA ZERO!!!
 
reklama
haha skad ja to znam.. :p
ja i po miescie wczoraj ganiałam..
i dwa razy sie z chlopem kochałam.. i poza tym ze nogi mi napuchnely 100 razy bardziej niz normalnie ( czyli juz nawet w adidasach mi sie ciezko szlo) i ze mnie brzuch bolała to NIC totalne QRWA ZERO!!!
:-D mnie po seksiku tez tylko brzuch boli chwile i koniec!!! juz mi sie nawet nie chce meczyc nad lozkowymi igraszkami bo ile mozna? nie dlugo jak nimfomanka sie zrobie byle tylko urodzić :-D:-D:-D
 
dziewczyny a tak sie zastanawiam czy przed wstawieniem sie na oddzial mam jakos sie przeczyscic czy oni to robia w szpitalu??? bo boje sie jakis przykrych niespodzianek,zwlaszcza ze do wc chodze raz na dwa dni!!!
 
Ale co mnie wczoraj rozwalilo na kawałki..

moja kochana teściowa oznajmiła Bartkowi - a ja podsluchiwalam of kors :-D
ze MUSI SOBIE opał kupić bo mu dziecko zmarznie..bo nie ma czym palić..
na co on jej 'a gdzie jest to Twoje pomoge Wam dzieci kochane??'
ona nic.. po chwili on do niej
'moze jeszcze jak sie dziecko urodzi to jeszcze bedziesz opłaty i na niego dzielić, i bedziemy placili za 3??'
a ona ' no a co Ty myslisz?'

no QRWA mać ..
co to dziecko zuzyje? ta wanienke wody??
my i tak np się mało kąpiemy.. tzn w sumie ja się kapie tylko.. Bartek rzadko bo głównie wykapie sie w pracy wiec wody zuzywamy malo.. mamy jeden telewizor ktory wlaczamy CZASAMI wieczorem.. no i komputer.. a jak palimy swiatlo to jedną żarówkę i to energooszczędną.. a u nich 2telewizory na okrągło z komputerem.. wszedzie światło zapalone radio gra.. no i tesciowa udajaca ze cos robi wiecznie w kuchni prtzy swietle radiu i telewizorze..

myslelismy o własnym domu.. ale chyba predzej uciekniemy na bloki gdzies.. bo tu oqrwieć można..!!
 
:-D mnie po seksiku tez tylko brzuch boli chwile i koniec!!! juz mi sie nawet nie chce meczyc nad lozkowymi igraszkami bo ile mozna? nie dlugo jak nimfomanka sie zrobie byle tylko urodzić :-D:-D:-D
ja korzystam poki jeszcze mozemy pozniej bedzie zakaz :-D
dziewczyny a tak sie zastanawiam czy przed wstawieniem sie na oddzial mam jakos sie przeczyscic czy oni to robia w szpitalu??? bo boje sie jakis przykrych niespodzianek,zwlaszcza ze do wc chodze raz na dwa dni!!!
u mnie raczej robią lewatywę ..
ale ja z wypróżnieniem nie mam problemu.. jak nie rano to wieczorem ale przynajmniej raz dziennie musi byc!
 
Ale co mnie wczoraj rozwalilo na kawałki..

moja kochana teściowa oznajmiła Bartkowi - a ja podsluchiwalam of kors :-D
ze MUSI SOBIE opał kupić bo mu dziecko zmarznie..bo nie ma czym palić..
na co on jej 'a gdzie jest to Twoje pomoge Wam dzieci kochane??'
ona nic.. po chwili on do niej
'moze jeszcze jak sie dziecko urodzi to jeszcze bedziesz opłaty i na niego dzielić, i bedziemy placili za 3??'
a ona ' no a co Ty myslisz?'

no QRWA mać ..
co to dziecko zuzyje? ta wanienke wody??
my i tak np się mało kąpiemy.. tzn w sumie ja się kapie tylko.. Bartek rzadko bo głównie wykapie sie w pracy wiec wody zuzywamy malo.. mamy jeden telewizor ktory wlaczamy CZASAMI wieczorem.. no i komputer.. a jak palimy swiatlo to jedną żarówkę i to energooszczędną.. a u nich 2telewizory na okrągło z komputerem.. wszedzie światło zapalone radio gra.. no i tesciowa udajaca ze cos robi wiecznie w kuchni prtzy swietle radiu i telewizorze..

myslelismy o własnym domu.. ale chyba predzej uciekniemy na bloki gdzies.. bo tu oqrwieć można..!!


no wspolczuje....megawspolczuje!!
ja tez mysle coraz czesciej o ucieczce..
hehe laczmy sie w bolu "mieszkajace z tesciami":-D




a moj maluch w nocy spi twardo a w dzien co chwile si eprzebudza i luka co sie dzieje...
przeciaga sie, psina i czerwienieje..
nie wiec co mu moze byc..??
 
dziewczyny a tak sie zastanawiam czy przed wstawieniem sie na oddzial mam jakos sie przeczyscic czy oni to robia w szpitalu??? bo boje sie jakis przykrych niespodzianek,zwlaszcza ze do wc chodze raz na dwa dni!!!
no mnie samo przeczyscilo...
ale wzielam tez swoja lewatywe i jak chcieli mi zrobic topowiedzialam ze mam i ze sama sobie zrobie...

i tak sie tez stalo;-)
 
Ale co mnie wczoraj rozwalilo na kawałki..

moja kochana teściowa oznajmiła Bartkowi - a ja podsluchiwalam of kors :-D
ze MUSI SOBIE opał kupić bo mu dziecko zmarznie..bo nie ma czym palić..
na co on jej 'a gdzie jest to Twoje pomoge Wam dzieci kochane??'
ona nic.. po chwili on do niej
'moze jeszcze jak sie dziecko urodzi to jeszcze bedziesz opłaty i na niego dzielić, i bedziemy placili za 3??'
a ona ' no a co Ty myslisz?'

no QRWA mać ..
co to dziecko zuzyje? ta wanienke wody??
my i tak np się mało kąpiemy.. tzn w sumie ja się kapie tylko.. Bartek rzadko bo głównie wykapie sie w pracy wiec wody zuzywamy malo.. mamy jeden telewizor ktory wlaczamy CZASAMI wieczorem.. no i komputer.. a jak palimy swiatlo to jedną żarówkę i to energooszczędną.. a u nich 2telewizory na okrągło z komputerem.. wszedzie światło zapalone radio gra.. no i tesciowa udajaca ze cos robi wiecznie w kuchni prtzy swietle radiu i telewizorze..

myslelismy o własnym domu.. ale chyba predzej uciekniemy na bloki gdzies.. bo tu oqrwieć można..!!

To masz przerabane!!!:szok::szok::szok: nie wytrzymalabym na pewno!!!dobrze ze twoj jeszcze jej tak umie odp bo inaczej to dopiero zle by bylo.
ja na szczescie mam ok tesciow i pomagaja nam jak tylko moga. wciaz cos nam kupuja (nawet lodowke zapelniaja choc nie mieszkamy razem z nimi) albo Antosiowi cos przynosza i co jakis czas jakas kaska rzuca . tak wiec na razie nie narzekam,i odpukać:tak:
 
no wspolczuje....megawspolczuje!!
ja tez mysle coraz czesciej o ucieczce..
hehe laczmy sie w bolu "mieszkajace z tesciami":-D
już doszło do tego że chce podpytac swoją mamę czy czasem nie chce sie wyprowadzić do swojego domu na wsi a nam mieszkanie odstąpić :-D
bo tutaj nie ma perspektyw na jakiekolwiek oszczedzenie kasy bo zdzieraja na nas jakbysmy tu niewiadomo co robili..
po tym wszystkim az sie boje Bartka zostawic..narobie mu dzisiaj chyba z 5 obiadów bo mi go zaglodzi ta wielka mamuśka pożal sie Boże..!!
 
reklama
Do góry