reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam sie i ja:-)dzis noc byla troche gorsza niz wczoraj ale nie bylo az tak zle;-)maly budzil sie 4 razy ale jak sie najadl to szedl spac wiec ok.
U mnie też problem z ulewaniem, normalnie non stop się to małemu zdarza, nawet jak beknie. Już się zaczynam martwić, nie wiem jaka może być przyczyna?

Takie maluszki bardzo czesto ulewaja i jest to normalne:tak:swiadczy o niedojrzalosci przewodu pokarmowego i moze trwac nawet do 6 miesiaca:tak:jesli dziecko przybiera na wadze to nie ma powodow do zmartwien.

a tak serio to cholernie sie boję.. :(
naczytałam sie że takie wywoływanie to może trwac dłużej niż samoistny poród.. i teraz w panike popadam..

Nic sie nie boj;-)pojdzie jak z torpedy:tak:
Moja znajoma miala w niedziele wywolywany porod i od skorczy do urodzenia minelo tylko 2,5 godziny wiec szybciutko;-)

Boże jak ja tęsknię za schabowym, mielonym i słodyczami :baffled:i kawą !

Ja jem prawie wszystko:tak:schabowego obieram z panierki,slodycze tez podjadam:tak:kawe pije ale albo slaba albo rozpuszczalna ze smietanka:tak:
 
reklama
POMOCY!!!!
STRASZNA NOC ZA MNA I CHYBA JESZCZE GORSZY DZIEN PRZEDEMNA
mały nie chce ssac piersi. a szlo tak dobrze przez pierwsze 2,5 tygodnia a teraz nie wiem co sie stało
na poczatku myslałam ze mam mało mleka ale nie mleko jest tylko maluszek nie chce ssac tzn. ssie jak mleka jest duzo a raczej łapie to co samo wypływa a gdy juz musi sie troszke przyłozyc i possac to jest histeria nerwy i krzyk
az ocgrypł od płaczu szkoda mi go bo biedny aż miałczy taki głodny jest
wczoraj pojechałam po mleko modyfikowane bo juz z sił opadałam ale:szok:szok kolejna przeszkoda mały nie chce butli wypłuwa krztusi sie
w nocy jest nie najgorzej bo piersi sa pełniejsze a Aluś przez sen załapie ale z kolei pije bardzo krótko dosłownie parę minut i zasypia próbowałam go budzi c ale to go jeszcze bardziej denerwowałono i przez to ze je tak krótko budzi sie ci godzine na karmienie teraz maleńki odsypia a ja szukam pomocy !!!:-(

U mnie ostatnio bylo podobnie:tak:maly plakal ale cyca wypluwal,dalam mu butelke ale gdzie tam,poczul gume i nie bylo mowy o ciagnieciu:no:po chwili zasnal i moim zdaniem nie bylo to z glodu:no:tez mialam takie wrazenie ze nie dojadl ale widac ze jednak wystaczylo mu to co sobie pojadl.Moze u ciebie jest tak samo;-)
 
To mi nie wyglada na wymioty:no:to pewnie tylko ulewanie:tak:

moja malutka zrobila tak raz!!!
pediatra i polozna stwierdzily ze mala moze za duzo jesc i ze trzeba uwazac zeby dziecka nie przekarmiac bo tak moze byc...a mala wpelni toleruje mleko:-) nic sie jej nie dzieje(nie zapeszajac), ladnie baczki puszcza kupki robi slicznie nie wiemy co to sa kolki i bardzo sie cieszymy z tego powodu jedynie czasami trzeba dlugo czekac na odbicie ale to chyba indywidualna sprawa kazdego malenstwa:-)
 
U mnie ostatnio bylo podobnie:tak:maly plakal ale cyca wypluwal,dalam mu butelke ale gdzie tam,poczul gume i nie bylo mowy o ciagnieciu:no:po chwili zasnal i moim zdaniem nie bylo to z glodu:no:tez mialam takie wrazenie ze nie dojadl ale widac ze jednak wystaczylo mu to co sobie pojadl.Moze u ciebie jest tak samo;-)
ale u nas to juz trwa czwarta dobe
dzis mam wizyte pielegniarki srodowiskowej bedzie go wazyc wiec ciekawa jestem czy przytyl w ostatnim tygodniu bo moze faktycznie tyle co zjada to mu wystarcza tylko skad te nerwy i placz przy piersi skoro nadal ma odruch szukania piersi a jak go tylko odłoze to ssie piastki
 
Żeby Moja po butli spała pół nocy chociaż:-p

oj biedactwo mam nadzieje ze szybko sie to u was zmieni!!!
moja ksiezniczka wczoraj o dziwo zasnela o 21:30:-) spała do 24 zjadla i zasnela podczas jedzenia kamiennym snem ze nie czula jak ją klade i tak spała do 6 rano:-) kocham tą moją małą myszkę bo aje mi pospac ile wlezie:-)
 
Kochane ile śpia Wasze maluchy ? mój 4 nieraz 5 godzin ale się dowiedziałam, że mam go ocucać na karmienie co 3 godz. bo inaczej nie będzie na wadze przybierał jak bedzie przysypiał pory karmienia :baffled:a ja se dzisiaj tak fajnie pospałam ...........

mi polozna nie kazala malej wybudzac. mala w dzien budzi sie standardowo co 2 lub 3 godziny a w nocy spi po 5-6godz i nie kazala jej wybudzac! i malutka przybiera na wadze:-)
 
POMOCY!!!!
STRASZNA NOC ZA MNA I CHYBA JESZCZE GORSZY DZIEN PRZEDEMNA
mały nie chce ssac piersi. a szlo tak dobrze przez pierwsze 2,5 tygodnia a teraz nie wiem co sie stało
na poczatku myslałam ze mam mało mleka ale nie mleko jest tylko maluszek nie chce ssac tzn. ssie jak mleka jest duzo a raczej łapie to co samo wypływa a gdy juz musi sie troszke przyłozyc i possac to jest histeria nerwy i krzyk
az ocgrypł od płaczu szkoda mi go bo biedny aż miałczy taki głodny jest
wczoraj pojechałam po mleko modyfikowane bo juz z sił opadałam ale:szok:szok kolejna przeszkoda mały nie chce butli wypłuwa krztusi sie
w nocy jest nie najgorzej bo piersi sa pełniejsze a Aluś przez sen załapie ale z kolei pije bardzo krótko dosłownie parę minut i zasypia próbowałam go budzi c ale to go jeszcze bardziej denerwowałono i przez to ze je tak krótko budzi sie ci godzine na karmienie teraz maleńki odsypia a ja szukam pomocy !!!:-(
moze zanika mu odruch ssania????
nie wiem co poradzic ja bym skorzystala z kapturkow ale dziecko moze sie ich nauczyc i w ogole niechciec piersi bo nie bedzie umialo zlapac. moze skontaktuj sie z lekarzem...czasem sie zdarza ze ten odruch zanika a to nie dobrze!
 
Anola moja szwagierka miala wywolywan wczoraj i rodzila poltorej godziny !!!
trzymam kciuki!! wracajcie do nas szybko!!
..

AnOoLa88 z wywoływaniem to różnie jest, też czytałam że potem akcja może się opóźniać.Ja miałam wywoływanie przy drugim synku i po 15 minutach od podania oxy dostałam skurczy partych i urodziłam.
Więc bądź dobrej myśli:tak:
oby tak i ze mną było :)
cześć mamuśki!!!
melduje ze nadal w dwupaku:( i nic nie wskazuje na to zebym urodzila wczesniej niz mi wywolaja,bo nie mam zadnych oznak zblizajacego sie porodu.Doslownie nic nie czuje,zero jakichkolwiek dolegliwosci. tylko zmeczona jestem troszke mocniej niz wczesniej i ok 20tej juz sie klade spac bo po scianach chodze:)
anoola szczerze Ci powiem ze ciasze sie ze idziesz pierwsza na wywolanie bo przynajmniej bede wiedziala co i jak i albo mnie postraszysz albo uspokoisz:) jak bedzie ciezko to lepiej mi nie pisz hehe
.
oki zapisze sobie Twój numer i w razie czego będę pisać Ci esiory .. :)
Nic sie nie boj;-)pojdzie jak z torpedy:tak:
Moja znajoma miala w niedziele wywolywany porod i od skorczy do urodzenia minelo tylko 2,5 godziny wiec szybciutko;-)
:tak:
jezuuu chciałabym żeby to tyle potrwało :)
 
reklama
Anooola a ja myslalam ze Ty juz na porodowce??? zestresuj sie przed jutrem tak jak ja dostaniesz skurczy i bedziesz do mnie pisac o 3 nad ranem:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry