reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hehe, cały czas do czegos odliczamy- a to do porodu, do końca połogu, potem pewnie do pierwszych zupek;-)
Kurcze, moja mała na poczatku tez miała takie zielonkawe kupki, potem zółte a teraz takie zółto- pomarańczowe. Ale myślałam że tak może być...
Co do pediatry- dziewczyny, ile czasu mamy żeby się zapisac do przychodni? Bo my na razie nie jesteśmy nigdzie zapisane... I czy w związku z tym przyjdzie do mnie położna? Zgłupiałam trochę
 
Hehe, cały czas do czegos odliczamy- a to do porodu, do końca połogu, potem pewnie do pierwszych zupek;-)
Kurcze, moja mała na poczatku tez miała takie zielonkawe kupki, potem zółte a teraz takie zółto- pomarańczowe. Ale myślałam że tak może być...
Co do pediatry- dziewczyny, ile czasu mamy żeby się zapisac do przychodni? Bo my na razie nie jesteśmy nigdzie zapisane... I czy w związku z tym przyjdzie do mnie położna? Zgłupiałam trochę
U mnie położna była tydzień po porodzie. Sama zadzwoniła, że przyjdzie. No ale z tej przychodni w której właśnie Małą zapisaliśmy:-) Ze szpitala dali taki jakiś wniosek, z którym moja mama szła (ja byłam wtedy w szpitalu) do tej przychodni w której chcę Bąbla zarejestrować i potem już z górki:-)
 
Hehe, cały czas do czegos odliczamy- a to do porodu, do końca połogu, potem pewnie do pierwszych zupek;-)
Kurcze, moja mała na poczatku tez miała takie zielonkawe kupki, potem zółte a teraz takie zółto- pomarańczowe. Ale myślałam że tak może być...
Co do pediatry- dziewczyny, ile czasu mamy żeby się zapisac do przychodni? Bo my na razie nie jesteśmy nigdzie zapisane... I czy w związku z tym przyjdzie do mnie położna? Zgłupiałam trochę

do przychodni nalezy sie zapisac w ciagu tygodniu od wyjscia ze szpitala...polozna przychodzi rowniez w ciagu tygodnia (u mnie byla na drugi dzien od zgloszenia) lekarz w ciagu dwuch tygodni:tak:
Moja tez ma takie kupki i jak byla polozna powiedziala ,ze wszystko jest ok:tak: Przy karmieniu piersia tak to ma wygladac :tak:
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie bo wiele czytałam o połogu. O seksie w czasie połogu też a konkretniej o ciąży w połogu. Że jak się karmi piersią to praktycznie jest się wówczas niepłodnym a jak z butli to niepłodność jest do 3 tygodnia. Wiecie coś o tym??

Już się nie mogę doczekać jak do ginki pójdę na przeglądzik i jak da mi odpowiednie środki antykoncepcyjne. Myślę o plastrze, ale wolę by mi coś odpowiedniego dla mnie przepisała.
nic bardziej mylnego ! mozna zajsc w ciąże i to predzej niz sie wydaje ,wiec trzeba sie zabezpieczac...chyba,ze ktos chce miec odrazu drugiego bobacha ;-)
Ja tez sie wybieram za 2 tygodnie do gina i niech wymysla jaka pozadna antykoncepcje :tak:;-)
 
nic bardziej mylnego ! mozna zajsc w ciąże i to predzej niz sie wydaje ,wiec trzeba sie zabezpieczac...chyba,ze ktos chce miec odrazu drugiego bobacha ;-)
Ja tez sie wybieram za 2 tygodnie do gina i niech wymysla jaka pozadna antykoncepcje :tak:;-)
Myślałam, że najwcześniej się idzie do gina 6tyg po porodzie. To może ja wcześniej pójdę:confused: Posprawdza mi w środku jak się wsjo zagoiło i żeby mi antyk. wymyśliła. Ja bym nie chciała drugiego bobasa od razu. O matko chyba bym się załamała.. tzn na pewno..
 
Dałam małemu samo mleko - tylko ryk był i nic więcej...ehh więc cyca dałam (z 4 godz go karmiłam non stop) i ryk...ale w końcu  ściągnęłam z wielkim wysiłkiem 30 ml własnego mleka i zmieszałam z tym okropnym, śmierdzącym i gorzkim mlekiem! udało się:-) wypił ze 100 ml i śpi:tak:
Oszukałam go, ale chociaż zaakceptował mleczko...będę powoli dolewała mu mniej swojego, aż w końcu zacznie pić samo mleczko modyfikowane.
 
Hehe, cały czas do czegos odliczamy- a to do porodu, do końca połogu, potem pewnie do pierwszych zupek;-)
Kurcze, moja mała na poczatku tez miała takie zielonkawe kupki, potem zółte a teraz takie zółto- pomarańczowe. Ale myślałam że tak może być...
Co do pediatry- dziewczyny, ile czasu mamy żeby się zapisac do przychodni? Bo my na razie nie jesteśmy nigdzie zapisane... I czy w związku z tym przyjdzie do mnie położna? Zgłupiałam trochę

my najpierw w szpitalu podawalismy gdzie bedziemy chodzic a potem mariusz poszedl zglosic nas do przychodni ... nie dalej jak godzine po tym dzwonila polozna /to bylo w sylwestra/ czy ma jeszcze tego samego dnia przyjsc i czy czegos od niej potrzebuje ... podala na siebie namiary i powiedziala ze mozna o kazdej porze dzwonic ... no to dzwonilismy dzis bo sie ta wysypka martwilismy ... powiedziala co robic i popatrzy na to jutro ... ale wam powiem ze 2 kapiele w Oilatum i wysypka znika !!! jutro juz pewnie beda sladowe ilosci !!
 
my najpierw w szpitalu podawalismy gdzie bedziemy chodzic a potem mariusz poszedl zglosic nas do przychodni ... nie dalej jak godzine po tym dzwonila polozna /to bylo w sylwestra/ czy ma jeszcze tego samego dnia przyjsc i czy czegos od niej potrzebuje ... podala na siebie namiary i powiedziala ze mozna o kazdej porze dzwonic ... no to dzwonilismy dzis bo sie ta wysypka martwilismy ... powiedziala co robic i popatrzy na to jutro ... ale wam powiem ze 2 kapiele w Oilatum i wysypka znika !!! jutro juz pewnie beda sladowe ilosci !!

mi w szpitalu dali taka karte i kazali w ciagu 2 dni to zalatwic!!
 
reklama
my najpierw w szpitalu podawalismy gdzie bedziemy chodzic a potem mariusz poszedl zglosic nas do przychodni ... nie dalej jak godzine po tym dzwonila polozna /to bylo w sylwestra/ czy ma jeszcze tego samego dnia przyjsc i czy czegos od niej potrzebuje ... podala na siebie namiary i powiedziala ze mozna o kazdej porze dzwonic ... no to dzwonilismy dzis bo sie ta wysypka martwilismy ... powiedziala co robic i popatrzy na to jutro ... ale wam powiem ze 2 kapiele w Oilatum i wysypka znika !!! jutro juz pewnie beda sladowe ilosci !!

Ha! Oilatum jest zaje fajne:-)
 
Do góry