reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Mam pytanie bo wiele czytałam o połogu. O seksie w czasie połogu też a konkretniej o ciąży w połogu. Że jak się karmi piersią to praktycznie jest się wówczas niepłodnym a jak z butli to niepłodność jest do 3 tygodnia. Wiecie coś o tym??

Już się nie mogę doczekać jak do ginki pójdę na przeglądzik i jak da mi odpowiednie środki antykoncepcyjne. Myślę o plastrze, ale wolę by mi coś odpowiedniego dla mnie przepisała.
 
a i dziewczyny zielona kopa od czego moze byc??????? ehhh

Z tego co ja wiem to powinnas sie zglosic do pediatry:tak:taka kupka nie powinna byc:no:

witam Was mamuśki:)
bylam dzis u gin. szyjka krotka miekka ale rozwarcia ZERO!!! cholerka jak nic sie nie zacznie samo dziac to mam sie wstawic 11tego na oddzial na wzniecanie porodu!!! skierowanie juz mi dala. kurka teraz modlic sie zeby zaczelo sie samo. dziewczyny jak to jest z tym wywolywaniem porodu??

Moze zacznie sie samo a jesli nie to nic sie nie boj wywolania:no:pojdzie szybko i sprawnie;-)
Mnie w pierwszej ciazy podlaczyli rano,byl to 36 tydzien:tak:wieczorem dopiero pojawily sie skorcze i porod trwal 3 godziny.
Terazroplowka od 9:00 a Patryk przyszedl na swiat o 15:10 wiec tez szybko;-)porzadne skorcze dopiero byly od 13:30.
 
Mam pytanie bo wiele czytałam o połogu. O seksie w czasie połogu też a konkretniej o ciąży w połogu. Że jak się karmi piersią to praktycznie jest się wówczas niepłodnym a jak z butli to niepłodność jest do 3 tygodnia. Wiecie coś o tym??

Już się nie mogę doczekać jak do ginki pójdę na przeglądzik i jak da mi odpowiednie środki antykoncepcyjne. Myślę o plastrze, ale wolę by mi coś odpowiedniego dla mnie przepisała.

ja bym w to nie wierzyla ... lepiej ufac porzadnej antykoncepcji !!
 
Mam pytanie bo wiele czytałam o połogu. O seksie w czasie połogu też a konkretniej o ciąży w połogu. Że jak się karmi piersią to praktycznie jest się wówczas niepłodnym a jak z butli to niepłodność jest do 3 tygodnia. Wiecie coś o tym??

Już się nie mogę doczekać jak do ginki pójdę na przeglądzik i jak da mi odpowiednie środki antykoncepcyjne. Myślę o plastrze, ale wolę by mi coś odpowiedniego dla mnie przepisała.

Karmienie nie oznacza bezplodnosci:no:i nie wolno nawet tak myslec:no:plodnosc moze wrocic zarowno szybko przy piersi jak i przy butli:tak:i mozna bardzo szybko zajsc w ciaze po porodzie wiec lepiej uwazajcie.
 
O Boże. Myślałabym już, że jestem w ciąży;D No ja karmię butelką, więc pewnie szybciej dostanę. Jutro zadzwonię do ginki bo dziś 4 tygodnie mijają od porodu to za 2 tygodnie śmiało chyba mogę iść do niej.
 
reklama
Do góry