reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja do 2 trym uwielbiałam ogórki małosolne, o kiszonych mowy nie było, ale w sobotę byłam u Teściowej na urodzinach, zjadłam ogórka kiszonego i mam teraz smaka na niego:) Ale Ukochany obiecał mi przywieźć kiszone od Jego babci - pyszne robi:)
 
reklama
nowamagdak ja wróciłam wczoraj z wesela hehe i buty znalazlam eleganckie bez obcasa :)2 tygodnie temu tez byłam na weselu - więc maraton slubny zaliczony ;)

Myslicie, że w 18 tygodniu mozna czuć takie lekkie kopniaki w brzuchu, a nie samo bulgotanie albo muskanie? Bo ja czuję wyraźne kopniaczki

Ja też czuję od soboty i to są na 100% kopniaczki:-)
 
Hehehe to czujemy ruchy tak samo i od tej samej chwili ciąży :)
A mnie kopie jak zjem coś słodkiego hehehe...
 
nowamagdak ja wróciłam wczoraj z wesela hehe i buty znalazlam eleganckie bez obcasa :)2 tygodnie temu tez byłam na weselu - więc maraton slubny zaliczony ;)

Myslicie, że w 18 tygodniu mozna czuć takie lekkie kopniaki w brzuchu, a nie samo bulgotanie albo muskanie? Bo ja czuję wyraźne kopniaczki

Pewnie że czuć :-D
 
o kurde to dopiero wyzwanie:-).
ja z mojej poprzedniej ciazy to pamietam ryby z owocami, np tunczyk z truskawkami albo sole z musem jablkowym, ale ptys z ogorkiem to dopiero cos!
teraz nie mam szczegolnych zachcianek,ani wybuchowych polaczen jezcze nie bylo, ale musze miec duzo kwasu, jablka, ogorki kiszone,kapusta. Rozalce podbieram kwasne zelki :-), nigdy bym siebie o zelki nie podejrzewala.

Ty byś widział mojego m jak on ni te ogórki do ptysia kroił :szok:
W 2giej jeździł na rowerze przez 2 godziny za sokiem spod kapusty ze słoikiem a że nigdzie nie było to kupił gotowy i wrucił cały mokry bo lało a ja że mi taki nie smakuje:-D
Teraz mam jakieś tam zachcianki np. właśnie korniszony i jabłka ale to nic takiego.... w końcu mam z czym porównywać :-D
 
reklama
Ty byś widział mojego m jak on ni te ogórki do ptysia kroił :szok:
W 2giej jeździł na rowerze przez 2 godziny za sokiem spod kapusty ze słoikiem a że nigdzie nie było to kupił gotowy i wrucił cały mokry bo lało a ja że mi taki nie smakuje:-D
Teraz mam jakieś tam zachcianki np. właśnie korniszony i jabłka ale to nic takiego.... w końcu mam z czym porównywać :-D

Dagmar:crazy: Teraz mi robisz smaka na korniszony i kapuchę kiszoną:-)
 
Do góry