reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

moje dziecko stwierdzilo ze jestesmy nudne i spi od 11 rana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wogole juz druga noc sie budzi mi raz do jedzenia ok 2-3 w nocy i spi do rana ! do godziny 8 ! az sie wystraszylam ze zaczol jakos mniej jesc ,a nasz pediatra mowi " to sie dziewczyno ciesz ,co ty chcesz szczypac go aby sie wybudzal? jak nie placze to widocznie nic mu nie jest ,jak nie traci na wadze to nie mamy sie czym martwic ,a zreszta kobieto wyluzuj taz to twoje drugie dziecko nie panikuj":zawstydzona/y: Fakt chyba panikuje ! maly wypija przez ostanie dni
sroda - 750ml
czwartek - 940 ml
piatek- 700 ml
sobota - 700 ml
niedziela - 600 ml

no i to 600 ml mnie wystraszylo :zawstydzona/y: a pediatar mi mowi ze jak nie placze widocznie glodny nie jest i jak wyciaga 600 ml na dobe to je i tak super

wiec panikuje :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

zamiast sie cieszyc ze mi dziecko nie placze ,ze jest ciekawy swiata i zaglada ,ze w nocy super spi ,ze nic go nie boli ,ze jest grzeczny i spokojny ,je ladnie to ja przezywam ze o 100 ml wypil mnie

ehhhhhh chyba szukam sama dziury w calym !

NO i samo to ze przeciez landie przybieran an wadze przez 6 tygodni przybral 1800 gram i mamy takim sposobem juz prawie 5 kg dziecko hahahah

Dziewczyno ciesz sie ze sie nie meczysz 24 h na dobe z kolkami zaparciami idt ja juz psychicznie nie wytrzymuje wiec nie narzekaj !!!!
 
reklama
sprobuje dzis po kapieli...

Asiu moj wiecej niz 700 chyba nie zjadl nigdy...
a je czesto!!
i przytyl w dwa i pol tygodnia pol kg....
a ja myslalam ze ni tyje...:-)

:zawstydzona/y::zawstydzona/y: moj przybral w rowne 6 tygodni 1800 gram .pediatra powiedziala ze DUZOOOOO ! to bylo w czwartek jak bylismy na szczepieniu maly wazyl 4800
a urodzil sie z waga 3050 i spadl do rownych 3000 gram !



i kurde jadl jednorazowao po 120- 140 ml co 3-4 godziny

a teraz woli czesciej w dzien po 70-80ml i ma dosc ale za to co 1,5 - 2 godziny zas chce jesc !

a w nocy to juz tylko raz wstaje :szok: i wypije swoje 120 ml i kima dalej do rana!
A teraz spi o 11 :-D na samym 90 ml z godziny 10 .I sie nie ma zamiaru wybudzic na jedzenie no glodu nie czuje czy jak !!! Ja tam juz bym go budzila ale maz mowi ze jak nie jest glodny to spi i tyle :tak: chyba przewrazliwiona jestem normalnie!
 
Ostatnia edycja:
witam Was mamuśki:)
bylam dzis u gin. szyjka krotka miekka ale rozwarcia ZERO!!! cholerka jak nic sie nie zacznie samo dziac to mam sie wstawic 11tego na oddzial na wzniecanie porodu!!! skierowanie juz mi dala. kurka teraz modlic sie zeby zaczelo sie samo. dziewczyny jak to jest z tym wywolywaniem porodu??
 
mi w szpitalu powiedzieli ze jak zjem gotowane jablko i mala to stoleruje to pozniej juz moge jesc surowe. jestem ciekawa czy to faktycznie prawda.

ja jem surowe jablka !! i banany ... narazie malutkiej nic nie jest .. pokarmu chwilowo starcza ale brodawki mi pekaja strasznie odkad mala czesciej lapie piers bez nakladek !!
 
Dziewczyno ciesz sie ze sie nie meczysz 24 h na dobe z kolkami zaparciami idt ja juz psychicznie nie wytrzymuje wiec nie narzekaj !!!!
wiem co przezywasz !! wierz mi !
Bo przeszlam to samo z pierwszym dzieckiem !!!!!!! u nas pomagal tylko termometr i czopki a kupa byla twrda jak kamien jak maly robi !i kolki tez mielismy bite 3 miechy i miesiac boli krzywicznych !
Dlatego ciesze sie ze mam spokojne dziecko tylko sie martwila ze moze malo je albo cos ale widze ze nie ahhahahah ! PANIKARA JESTEM!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyno ciesz sie ze sie nie meczysz 24 h na dobe z kolkami zaparciami idt ja juz psychicznie nie wytrzymuje wiec nie narzekaj !!!!
no ja mam to samo co drugi dzien...
dzis to juz nie wiem co m jest...nigdy tak nie plakal....
i kupy ni widu ni slychu...;/

moj zjada ok 600 ml na dobe...

a waze tez tak puszczaja bokiem zawsze/??
 
moja spaa od 10 do teraz najadla sie wlasnie i znow jest zmeczona az jestem w szoku!!!!
moja mala dziennie je 660ml:-)
wiec widze ze przesadzam bo moj to i po 900 zjadal !:-D tylko ta jedna doba mnie zmartwila ale tak ja to bym chciala ze by on wiecznie taki paetyt mial a tak nie zawsze jest ! Glupia taz samemu czasmi sie nie chce jesc ! dzieci tez maja takie dni ! dobra chyba przesadzilam :-D:-D:-D:-D:-D szukam dziury w calym
 
witam Was mamuśki:)
bylam dzis u gin. szyjka krotka miekka ale rozwarcia ZERO!!! cholerka jak nic sie nie zacznie samo dziac to mam sie wstawic 11tego na oddzial na wzniecanie porodu!!! skierowanie juz mi dala. kurka teraz modlic sie zeby zaczelo sie samo. dziewczyny jak to jest z tym wywolywaniem porodu??

idziesz na porodowke, dostajesz oksytocyne i rodzisz :)

ja do porodu dostalam 5 jednostek oksy ... bez tego pewnie bym nie urodzila ... ale za to rozwarcie poszlo piorunem !! jesli mozna tak mowic o 5 godzinnym porodzie ...
 
reklama
wiec widze ze przesadzam bo moj to i po 900 zjadal !:-D tylko ta jedna doba mnie zmartwila ale tak ja to bym chciala ze by on wiecznie taki paetyt mial a tak nie zawsze jest ! Glupia taz samemu czasmi sie nie chce jesc ! dzieci tez maja takie dni ! dobra chyba przesadzilam :-D:-D:-D:-D:-D szukam dziury w calym

moja cora je jak chce czasem zje tylko 60 a czasem jadlay tylko po 120... tak jak piszesz dzieci tez nie zawsze maja checi jesc a czasem maja az nadmierne:-)
 
Do góry