reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Moj maly teraz spi a mi jeden cycek zaraz chyba peknie,twardy jak kamien sie zrobil i boli ale pewnie niedlugo moj glodomorek sie obudzi to mamusia poczuje ulge:tak:laktatora nie atakuje:no:

ja jeszcze nie mam takich klopotow ... ledwo mi starcza na nakarmienie malej !!

Ale tu cisza się już zrobiła... pewnie wszystkie już zaczęły świętować sylwestra...

ja dzis swietuje sylwestra z wami ... z mala przerwa na kapiel !!! trzymajcie kciuki !!

No wlasnie cisza:tak:ja mam juz opróznionego cyca wiec juz nie boli;-)zaraz ide pod prysznic i troche sie trzeba ladniej ubrac;-)chociaz nigdzie nie wychodzimy ale co tam,trzeba chociaz dla siebie ladnie wygladac;-)

ja planuje swietowac w dresie i z tlustymi wlosami :) a co se bede zalowac !!
 
reklama
no to jeszcze 3godzinki tego roczku zostały... Antoś będzie styczniowy... A swoją drogą ciekawe jak tam anoola bo cos sie nie odzywa.
mam ochote potanczyc,bo chrzesniak puszcza wesole kawalki hihi tylko nie chcialabym po nocy na porodowke smigać:) a jak tam u was mamuski?
 
kurcze od ok pol godz wierci mi cos w pochwie!!! doslownie tak jak by mi ktos wiertarka wiercil co chwile czuje ten okropny bol. a jak maly sie wierci to jeszcze bardziej czuje to wiercenie!!!

mea ja jeszcze tego nie przechodzilam ale slyszalam ze bola piersi ale czy to prawde to nie wiem...
 
Ulenka jeszcze sie ruszam :-D
słuchamy se sylwestrowych relacji z TV a mała mi daje popalić..
i chyba już w takim podwojonym składzie - mówię o nierozpakowanych - dotrwamy do Stycznia :p
 
Ulenka jeszcze sie ruszam :-D
słuchamy se sylwestrowych relacji z TV a mała mi daje popalić..
i chyba już w takim podwojonym składzie - mówię o nierozpakowanych - dotrwamy do Stycznia :p

no w koncu:) bo juz myslalm ze sama zostane na stycznia:tak:
ja tez z rodzinka przed TV i z cola w reku :-)a na polnoc picollo sie chlodzi:-D:-D:-D
 
no w koncu:) bo juz myslalm ze sama zostane na stycznia:tak:
ja tez z rodzinka przed TV i z cola w reku :-)a na polnoc picollo sie chlodzi:-D:-D:-D
ja już obalam drugie karmi.. normalnie szumi mi we łbie strasznie :-D
Sama nie zostaniesz;) - jestem jescze ja i karnitynka ;)

a co do wiercenia w pochwie- ja to tez mam juz od 2 tygodni, i wczoraj lekarz mi powiedział że to dlatego że dzidzia uciska Ci pewnie na kanał rodny :)
troche nas jest :)
 
Sama nie zostaniesz;) - jestem jescze ja i karnitynka ;)

a co do wiercenia w pochwie- ja to tez mam juz od 2 tygodni, i wczoraj lekarz mi powiedział że to dlatego że dzidzia uciska Ci pewnie na kanał rodny :)

ja wczesniej mialam tez to wiercenie ale teraz to juz na prawde mocno boli. troche mnie uspokoilas:tak:
to kochane jestesmy grudniowo-styczniowe hehehe
 
reklama
Do góry