reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kurna mojemu Tomusiowi zaczęło ropieć na rączce koło szczepionki tej ze szpitala...ponoć że tak się może robić ale niezbyt przyjemnie to wygląda:no: Ado doktora dopiero we wtorek:baffled:

mi polozna wczoraj mowila ze to moze ropiec i nie nalezy nic z tym robic !! ma sie zrobic strupek i odpasc jak bedzie na niego czas !!


no a nam sie udaje dzis cos pojesc i to bez laktatora !! viva la nakładki na brodawki !!! zapomnialam ze je mam a przypomnialam sobie w ostatniej chwili jak juz siegalam po raz kolejny za laktator :) no i udalo sie za pierwszym podejsciem :) malej sie fajnie ciagnie a ja mam mniej bolu roboty i zmartwien na glowie :) no ale herbatke na laktacje dalej bede pila bo mleka jeszcze nie jest za duzo ... narazie mala sciaga prawie do zera z cyca i po 3h sie budzi wiec znowu dopada nas "maly glod" moze musi nadrobic to czego nie dojadla spiac po 6h !!! no i mamusia tez musi poczuc ze ma dziecko :)
 
reklama
Happy New Year moje wy babeczki kochane !
Caluje dzieciaczki ,
glaszcze brzuszki ,
tule was mocno
i pozdrawiam facetow waszych !

Aby kazde marzenie stalo sie rzeczywistoscia
a Nowy Rok 2010 byl jeszcze lepszy niz ten co wlansie mija !



Musze sie pochwalic ,dlstalismy wlansie telefon od brata z Rzymu ,moja bratowa urodzila wlansie Szymonka porod SN maly wazy 3150 gram termin miala na 4 stycznia ale mlody stwierdzil ze dolaczy do wnuczkow babaci i dziadka z jednego roku he he he :) tak wiec
bratanica z maja ,filipek z listopada i bratanek z konca grudnia
POPROSTU SUPER :) hahhaha sie famila rozrasta nie ma co :)

jak fajnie :) beda rowiesnikami :D
 
dziewczyny a moge podac ten infacol jak ma dopiero 3 tygodnie?
bo pisze ze od 2 miesiaca zycia;/


jest cos co mozna wczesniej?? bo dzs w dzien spal tylko dwa razy po 2 godz...
a tak jest placz prezenie i caly czerwony..;/
masaze pomagaja na chwilke..;/
 
dziewczyny a moge podac ten infacol jak ma dopiero 3 tygodnie?
bo pisze ze od 2 miesiaca zycia;/


jest cos co mozna wczesniej?? bo dzs w dzien spal tylko dwa razy po 2 godz...
a tak jest placz prezenie i caly czerwony..;/
masaze pomagaja na chwilke..;/

A czy to sa napewno kolki?Moze maly chce po prostu troche bliskosci?
Jesli jest niespokojny to polecam Viburcol N jest super i mozna podawac od pierwszego dnia zycia,tez na kolki i nietylko;-)

Moj maly teraz spi a mi jeden cycek zaraz chyba peknie,twardy jak kamien sie zrobil i boli ale pewnie niedlugo moj glodomorek sie obudzi to mamusia poczuje ulge:tak:laktatora nie atakuje:no:
 
No wlasnie cisza:tak:ja mam juz opróznionego cyca wiec juz nie boli;-)zaraz ide pod prysznic i troche sie trzeba ladniej ubrac;-)chociaz nigdzie nie wychodzimy ale co tam,trzeba chociaz dla siebie ladnie wygladac;-)
 
A czy to sa napewno kolki?Moze maly chce po prostu troche bliskosci?
Jesli jest niespokojny to polecam Viburcol N jest super i mozna podawac od pierwszego dnia zycia,tez na kolki i nietylko;-)

Moj maly teraz spi a mi jeden cycek zaraz chyba peknie,twardy jak kamien sie zrobil i boli ale pewnie niedlugo moj glodomorek sie obudzi to mamusia poczuje ulge:tak:laktatora nie atakuje:no:
raczej tak..
prezy sie robi sie czerwony i ma brzuch twardy jak skala...
dzis zrobil tylko jedna kupke..;/
i jak puszcza baczki to jakby gory przenosil/...


pomaga mu masaz ale na chwilke ipodginanie nozek...
po kapieli i masazu i cieplym okladzie puscil kilka baczkow i nareszcie bidula usnal...

blikosc mu zapewniam jest przy mnie 24h/dobe...spi u mnie na brzuchu i ciagle jesr na rekach...glaskany prztulany masowany...

wczoraj nie mialam bulek i zjadlam chleb na sniadanie i na kolacje moze to od tego bo nic innego nie jadlam co by moglo mu zaszkodzic..
a polozna mi mowila zeby nie jesc chleba tylko bulki...
a wczsniej nie mial zzadnych dolegliwosci...
sama nie wiem...

ale mi go szkoda...
ja w nocy spalam tylko 2 godz ale teraz nawet nie mysle o snie..
 
reklama
raczej tak..
prezy sie robi sie czerwony i ma brzuch twardy jak skala...
dzis zrobil tylko jedna kupke..;/
i jak puszcza baczki to jakby gory przenosil/...


pomaga mu masaz ale na chwilke ipodginanie nozek...
po kapieli i masazu i cieplym okladzie puscil kilka baczkow i nareszcie bidula usnal...

blikosc mu zapewniam jest przy mnie 24h/dobe...spi u mnie na brzuchu i ciagle jesr na rekach...glaskany prztulany masowany...

wczoraj nie mialam bulek i zjadlam chleb na sniadanie i na kolacje moze to od tego bo nic innego nie jadlam co by moglo mu zaszkodzic..
a polozna mi mowila zeby nie jesc chleba tylko bulki...
a wczsniej nie mial zzadnych dolegliwosci...
sama nie wiem...

ale mi go szkoda...
ja w nocy spalam tylko 2 godz ale teraz nawet nie mysle o snie..


Nam pomógł espumisan:tak: 1 kropla rano i 1 na wieczór...
 
Do góry