reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A mi było dobrze w ciąży:-)

To może następne mi urodzisz?:-);-)
Bo ja tą ciążę bardzo żle wspominam....oprócz tego że Was znalazłam:-)

my sylwestra tez w domu...
przyjedzie moja mlodsze siostra z chlopakiem...
nie wiecie jak jest z piwkiem albo z lampka szampana jak sie karmi??
mozna sobie na cos pozwolic??


Ja gdzieś wyczytałam że można sobie pozwolić na lampkę wina po karmieniu jeśli następne karmienie będzie za 3 godziny bo wtedy alkohol już wyparuje z organizmu i z mleka tez!

Dziewczyny mam problem ze swoim maluszkiem niewiem czy cos zle zjadlam moze czy moze ze wypilam sok jabłkowy czy moze ze dokrmiam malego mienszanka ale maly ma straszne jak ja to ujme zaparcia prezy sie caly robi sie czerwony i nie moze zrobic kupki :(:(:( meczymy sie juz dwie noce dwa dni masaz brzuszka nie pomaga ani herbatka koprkowa niby mamy jakis lek od pediatry na pozbycie sie gazow narazie dwa razy zastosowany i nic...... zobaczymy dalej czy wy tez mialyscie taki problem???????

wogole to tez mamy problem z karmieniem juz nie mam sily maly nie chcce jesc z piersi denerwuje sie wypluwa i odciagam bawie sie w laktator i butelki i tak mu daje jak nie mam co sciagnac to mienszanke i tak mały raz je cyca chwile raz z butli raz moje raz mienszanke niewiem co robic !!!!!!!!!!!!

ratunku!!!!!!!!!!


bo w nocy maly chce jesc i najpier musi poczekac az pokarm sciagne no bez sensu ehhh co robic mam?????????


A płacze przy tym prężeniu? Bo mój nawet przez sen się tak pręży i wydaje z siebie dziwne dzwięki:-)
My przy Hani w OSTATECZNOŚCI jak długo nie robiła kupy wkładaliśmy jej termometr do pupki zwilżony oliwką tak delikatnie jak przy mierzeniu temperatury! Ale to już naprawdę była ostateczność jak bardzo płakała!
 
reklama
To może następne mi urodzisz?:-);-)
Bo ja tą ciążę bardzo żle wspominam....oprócz tego że Was znalazłam:-)




Ja gdzieś wyczytałam że można sobie pozwolić na lampkę wina po karmieniu jeśli następne karmienie będzie za 3 godziny bo wtedy alkohol już wyparuje z organizmu i z mleka tez!




A płacze przy tym prężeniu? Bo mój nawet przez sen się tak pręży i wydaje z siebie dziwne dzwięki:-)
My przy Hani w OSTATECZNOŚCI jak długo nie robiła kupy wkładaliśmy jej termometr do pupki zwilżony oliwką tak delikatnie jak przy mierzeniu temperatury! Ale to już naprawdę była ostateczność jak bardzo płakała!


Ja tez sie ciesze ze was znalazlam :-D:-D maz moze odpoczac od mojego nadawania ahahhaha :)

Ja tez tak czytalam ze mozna wypic winka jak nastepne karmienie bedzie po 3 godzinach ,zreszta nawet polozna mi to mowila !

Z termomentrm tez tak robilismy U Patryka ,i pomagalo ,ale nie wolno robic tego czesto bo dzidzia sie moze przyzwyczaic i nie bedzie robic kupala tylko czekac az sie jej pomoze.tak jak piszesz to tylko ostatecznosc ! ale pomaga !
 
jeszcze dwa dni temu z nia walczyłam to na głodnego to jak troche juz podjadla i nic wnerw totalny i nawet odruch wymiotny :baffled:

i tez sie zaczeło w szpitalu jak pani połozna zamiast mi pomóc przystawic dziecko to dała mieszanke:-(

ja daje bebiko zwykłe

OOooooo nie moge tego czytac bo mnie nerw i odruch wymiotny bierze. Te polozne!!!!!:wściekła/y:
Mjemu Alkowi kazali podawac butle zaraz po porodzie jak nei chcial jesc i dalam mu dwa razy a potem trafilam na super polozna, ktora pomogla mi malego przebudzic i przystawic do piersi i sila rzeczy zaczal jesc. Z Marysia juz mialam super polozna a i Marysia od samego poczatku pieknie ssala. Wiadomo moje Brodawki juz tez duzo lepsze;-)

Na spekane brodawki po pierwszej ciazy pomagalao mi posmarowanie moim wlasnym mlekiem i wietrzenie. teraz juz nie mialam tego problemu.
Technika przystawianai tez wazna.

Asia to faktycznie niezly klocuszek Ci rosnie:-)

Moja z 2700 po 5 tyg przybrala do 3490. Czyli 790g bede ja wazyla za tydzien, zobaczymy co wtedy. Na piersi dzieci powinny niby przybierac miedzy 400 a 500g miesiecznie, ale to chyba indywidualne. Na butli z cala pewnoscia wiecej.
 
ja zakupiłam espumisan jakis tydzien temu
ale jescze nie podalam tylko raz mała tak sie jakos bardziej prezyła
ale generalnie raz bez stekania robi kupe a czsami musi sie troche wysilic :dry: to chyba normalne???

a ten espumisan mozna juz poodac jak małe ma dwa tygodnie tylko połowe dawki tak połozna mowiła
 
reklama
Ja to wlasciwie wszystko jem za wjatkiem produktow wzdymajacych czyli unikam brokul, kapusty, fasoli i groszku no i kalafioru.
Staram sie tez nie pieprzyc potraw jakos specjalnie. Kawy nie pije bo nie lubie.
 
Do góry