reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Tęsknię za ciążowymi zachciankami:-)
Jak tylko będę mogła znów w ciążę zajdę:-D:-D
Ja drugiej ciąży i porodu nie wspominam z jakimś wielkim entuzjazmem, pierwsza była ok. Może mi się jeszcze zmieni. Chciałam mieć jeszcze trzecie dziecko, ale najpierw muszę zapomnieć o ostatnich przeżyciach, obawiam się, że kolejną ciążę i tak będę w strachu przed cc.
A ile trzeba z ciążą odczekać po cc?
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)
Melduję się tylko na chwilkę, bo czasu brak na wszystko.
Urodziłam Maciusia 19. grudnia o 13.20, po dwóch niemalże dobach spędzonych z bólami w szpitalu. Sam poród był dość szybki.
Od 21. grudnia jesteśmy w domu i walczymy z karmieniem. Nie jest łatwo. Mam zapalenie jednej piersi i zażywam antybiotyk. Ale Maciuś w końcu zaczyna łapać o co chodzi.

W ogóle nie wiem, które z Was jeszcze czekają na rozpakowanie, a które już po, ale wszystkim życzę powodzenia i dużo zdrowia.
Do napisania pewnie już w nowym roku, więc wszystkiego naj :-)
 
Ja drugiej ciąży i porodu nie wspominam z jakimś wielkim entuzjazmem, pierwsza była ok. Może mi się jeszcze zmieni. Chciałam mieć jeszcze trzecie dziecko, ale najpierw muszę zapomnieć o ostatnich przeżyciach, obawiam się, że kolejną ciążę i tak będę w strachu przed cc.
A ile trzeba z ciążą odczekać po cc?


Mojej kuzynce lekarz poradził żeby conajmniej te 3 lata odczekała, ale to tez sprawa indywidualna, bo każdemu organizm regeneruje się w innym tempie .
 
Ja drugiej ciąży i porodu nie wspominam z jakimś wielkim entuzjazmem, pierwsza była ok. Może mi się jeszcze zmieni. Chciałam mieć jeszcze trzecie dziecko, ale najpierw muszę zapomnieć o ostatnich przeżyciach, obawiam się, że kolejną ciążę i tak będę w strachu przed cc.
A ile trzeba z ciążą odczekać po cc?

Ja slyszalam ze okolo 3 lat ale roznie mowia.
 
Cześć Dziewczyny :-)
Melduję się tylko na chwilkę, bo czasu brak na wszystko.
Urodziłam Maciusia 19. grudnia o 13.20, po dwóch niemalże dobach spędzonych z bólami w szpitalu. Sam poród był dość szybki.
Od 21. grudnia jesteśmy w domu i walczymy z karmieniem. Nie jest łatwo. Mam zapalenie jednej piersi i zażywam antybiotyk. Ale Maciuś w końcu zaczyna łapać o co chodzi.

W ogóle nie wiem, które z Was jeszcze czekają na rozpakowanie, a które już po, ale wszystkim życzę powodzenia i dużo zdrowia.
Do napisania pewnie już w nowym roku, więc wszystkiego naj :-)


gratuluję narodzin synka Maciusia ( imiennik mojego mężą:)), i życze duzo zdrówka dla Was :)
 
Cześć Dziewczyny :-)
Melduję się tylko na chwilkę, bo czasu brak na wszystko.
Urodziłam Maciusia 19. grudnia o 13.20, po dwóch niemalże dobach spędzonych z bólami w szpitalu. Sam poród był dość szybki.
Od 21. grudnia jesteśmy w domu i walczymy z karmieniem. Nie jest łatwo. Mam zapalenie jednej piersi i zażywam antybiotyk. Ale Maciuś w końcu zaczyna łapać o co chodzi.

W ogóle nie wiem, które z Was jeszcze czekają na rozpakowanie, a które już po, ale wszystkim życzę powodzenia i dużo zdrowia.
Do napisania pewnie już w nowym roku, więc wszystkiego naj :-)

Widze ze meczylysmy sie w tym samym czasie:-)no i nawet waga jest prawie taka sama:tak:u mojego synka bylo tylko 10 g wiecej;-)no i ty bylas po a ja w najgorszym bólu:tak:ale najwazniejsze ze mamy to juz za soba:-);-)
 
Dziewczyny mam problem ze swoim maluszkiem niewiem czy cos zle zjadlam moze czy moze ze wypilam sok jabłkowy czy moze ze dokrmiam malego mienszanka ale maly ma straszne jak ja to ujme zaparcia prezy sie caly robi sie czerwony i nie moze zrobic kupki :(:(:( meczymy sie juz dwie noce dwa dni masaz brzuszka nie pomaga ani herbatka koprkowa niby mamy jakis lek od pediatry na pozbycie sie gazow narazie dwa razy zastosowany i nic...... zobaczymy dalej czy wy tez mialyscie taki problem???????

wogole to tez mamy problem z karmieniem juz nie mam sily maly nie chcce jesc z piersi denerwuje sie wypluwa i odciagam bawie sie w laktator i butelki i tak mu daje jak nie mam co sciagnac to mienszanke i tak mały raz je cyca chwile raz z butli raz moje raz mienszanke niewiem co robic !!!!!!!!!!!!

ratunku!!!!!!!!!!


bo w nocy maly chce jesc i najpier musi poczekac az pokarm sciagne no bez sensu ehhh co robic mam?????????
 
nIE MOWIAC O TYM ZE CYCKI CO GODZINE MI PEKAJA W SZWACH ZE UMIERAM Z BOLU I ZNOW CHOLERNY LAKTATOR I ODCIAGANIE :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

JUZ MYSLE ZEBY ZASUSZYC TE N MOJ POKARM I KARMIC TYLKO Z BUTLI MIESZANKAMI I JUZ .,,. N=BO JUZ NIE MAM SILY a mialam sobie odpoczac po tych moich dwoch porodach
 
reklama
Ja drugiej ciąży i porodu nie wspominam z jakimś wielkim entuzjazmem, pierwsza była ok. Może mi się jeszcze zmieni. Chciałam mieć jeszcze trzecie dziecko, ale najpierw muszę zapomnieć o ostatnich przeżyciach, obawiam się, że kolejną ciążę i tak będę w strachu przed cc.
A ile trzeba z ciążą odczekać po cc?
znajo ma dwa i pol roku temu miala cc...
corka ma tyle lat o teraz jest w 3 miesiacu ciazy..
i ma ciaze z gory zagrozona z obawy o pekniecie macicy...
nie moze dzwigac przemeczac sie...
i lekarz powiedzial ze jest niepowazna ze zaszla tak szybko w ciaze...
ale z drugiej strony moja ciotka ma syna z cc i 4 miesiace po zaszla znow w ciaze i donosila ja do konca tylko porod tez byl cc...
chyba to sprawa bardzo indywidualna jak sie macica goi i zrasta...

ale chyba kilka lat trzeba poczekac/.....

moj maly sie przebudzil i wydaje glosy jak gemlin:-D
piszczy skrzeczy i jeczy...

kiedy dzieci zaczynaja widziec wyraznie tak ze bedzie ich mozna czyms zainteresowac...??
 
Do góry