reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

NO ladnie wiedzialam ze tak bedzie kochana gratuluje taka laska z Ciebie 28 to ja nigdy w zyciu nie bede miala chyba z rok bede chudla po tej ciazy wygladam jak pudzian a uda mam jak KOŃŃŃŃŃ :)
dojdziesz szybciutko!!
zobaczysz ze nie ma sie czasu dobrze pojesc nie ma sie czasu na podjadanie czekoladek i innych rzeczy poza tym wielu rzeczy nie wolno..
ja przytylam 22 kg po porodzie jak wrocilam do odmu zeszlo mi 7...
a teraz juz nie mam 13...
zostalo mi jeszcze 9 do zrzucenia..
fakt pierwsze dwa tygonie to po pol kg dziennie schodzilo..
teraz juz troszke wolniej ale zaczynam juz powoli przygotowywac swoje cialo do treningu jak przed ciaza i moze do wiosny bede mogla wskoczyc w mini:-D

ale mi zaczely teraz wychodzic rozstepy jak chudne cala ciaze nie mialam a 3 dni temu zobaczylam ze jednak pojedyncze zaczynaja wychodzic...
smaruje sie 3 razy dziennie rano AA-SPA na ujedranianie, potem reduktor rozstepow z ziajki i reduktor cellulitu a wieczorem pharmaceris foliacti...
i wiecie co??
nic nie poamaga:-D

a dzis zaserwowalam sobie slaba kawke z mlekiem..zobaczymy jak mal zareaguje...w koncu cala ciaze pilam kawe...
 
reklama
a ja tak siedze pije kawke i ptrze na malego..
i przypominam sobie jakie byly emocje..
jak mowilam mezowi "o nastepna dziewczyna urodzila, ale im dorze ciekawe kiedy ja??"
i sie ogladalo te bobasy...
i jak obstawialysmy daty jak niektore wrozyly:-D
a teraz czekamy na te ostatnie leniuszki ktore nie chca wyjsc z brzuszkow;-)

i jak duzo bylo czasu zeby siedziec na bb...
ile stron do nadrabiania:-D

bede milo bardzo wspominala ten czas spedzony de facto z wami:-)
 
Karnitynka ty sie nic nie martw jeszcze urodzisz przed nami:tak::tak::tak:
wezmie cie raz a pozadnie i bedziesz wiedziala, ze to to, a nie tak jak ja tylko mnie cos mocniej zakluje to mysle czy to to:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale dzisiaj t:zawstydzona/y:o sie boje ruszyc, zeby nie jechac na porodowke bo bym sie zaplakala, dopiero jutro po poludniu wezme sie za sprzatanie i po polnocy moge isc:tak::tak::tak:
 
Karnitynka ty sie nic nie martw jeszcze urodzisz przed nami:tak::tak::tak:
wezmie cie raz a pozadnie i bedziesz wiedziala, ze to to, a nie tak jak ja tylko mnie cos mocniej zakluje to mysle czy to to:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale dzisiaj t:zawstydzona/y:o sie boje ruszyc, zeby nie jechac na porodowke bo bym sie zaplakala, dopiero jutro po poludniu wezme sie za sprzatanie i po polnocy moge isc:tak::tak::tak:
Dokladnie tez wole jutro po polnocy rodzic maly jak juz tak sie zawzial to niech bedzie mial roczek do przodu :)
 
reklama
Do góry