reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A mój synuś co dziś odwalił:-D
nakarmiłam go jak zawsze i nie zasnął przy cycu, więc go ponosiłam troszkę, poklepałam, dałam smoka i położyłam - zaczął się wiercić i wypluwać smoka, więc pomyślałam sobie, że go nie uśpię. A jednak! wystarczyło zabrać smoka i spał jak zabity:-D
Teraz zasypia ze smokiem niestety ale wtedy mnie zaskoczył hehe..

Marta natłuszczam mu, ale i tak schodzi mu naskórek...poczkam i dalej będę smarować (oliwka wystarczy?)

Właśnie jak Mea? :-)

Daffi mój śpi jak mu się podoba, je jak mu się podoba i nie ma stałych godzin w ogóle...nawet nie wiem co to jest:-D
czasami śpi 2h, czasami 3h czasami nawet 4h (raz rekord 7h:szok:) ale zawsze się obudzi głodny:-D
 
Hej kochane u mnie bez zmian czyli zero obiawow porodu tylko te plecy z prawej bola ze az w dupie ciagnie chodze jak paralita od ponad tygodnia:( Wow Nessi ma juz porod za soba Allitka z Ania maja objawy juz i skurcze i sluz i czyszczenie a ja kurna nic chyba tu zakwitne do grudnia a moja pyza urosnie do 5 kg i tatusia nawet nie zobaczy wypas. No nic nie zrzedze juz ale ciezko zbierac ostatki na forum bo wszystkie macie juz to za soba a my niedobitki czekamy hehe
 
Nessi sie dzielnie spisala jak na grudniowa mamuske przystalo:-D

a ja sie pochwale...niecale 3 tyg po porodzie weszlam w swoje spodnie sprzed ciazy...:-)
jeszcze nie te w rozmiarze 26 ale 28 mam na dupie i chodze po domu i paraduje usmiechneta:-D
nie wazne ze nikogo nie ma i nikt tego nie iwdzi ale czuje sie psychcznie o niebo lepiej:-D
 
Mialo byc ze do lutego dociagne do grudnia to ja bym chciala mamy jeszcze 2 dziewczynki ciekawe ktory dzieciaczek bedzie styczniowy w sumie moge rodzic jutro ale jak juz tyle dotrwalam to niech sie pom polnocy urodzi bedzie mial rok do przodu a co:)
 
Hej kochane u mnie bez zmian czyli zero obiawow porodu tylko te plecy z prawej bola ze az w dupie ciagnie chodze jak paralita od ponad tygodnia:( Wow Nessi ma juz porod za soba Allitka z Ania maja objawy juz i skurcze i sluz i czyszczenie a ja kurna nic chyba tu zakwitne do grudnia a moja pyza urosnie do 5 kg i tatusia nawet nie zobaczy wypas. No nic nie zrzedze juz ale ciezko zbierac ostatki na forum bo wszystkie macie juz to za soba a my niedobitki czekamy hehe

Eee tam nie zrzędzisz - my gorzej zrzędziłyśmy:-D
A objawow wcale nie trzeba mieć:tak: Jak leżałam na patologii, to jedna babka stękała, leciało coś z niej i w ogóle już ją widziałam na porodówce, a i tak 1 urodziła ta, co siedziała cicho i nic jej nie było, poza tym że była w ciąży:-D
Nie martw się niedługo będzie aniołek:-)
 
Nessi sie dzielnie spisala jak na grudniowa mamuske przystalo:-D

a ja sie pochwale...niecale 3 tyg po porodzie weszlam w swoje spodnie sprzed ciazy...:-)
jeszcze nie te w rozmiarze 26 ale 28 mam na dupie i chodze po domu i paraduje usmiechneta:-D
nie wazne ze nikogo nie ma i nikt tego nie iwdzi ale czuje sie psychcznie o niebo lepiej:-D
NO ladnie wiedzialam ze tak bedzie kochana gratuluje taka laska z Ciebie 28 to ja nigdy w zyciu nie bede miala chyba z rok bede chudla po tej ciazy wygladam jak pudzian a uda mam jak KOŃŃŃŃŃ :)
 
Eee tam nie zrzędzisz - my gorzej zrzędziłyśmy:-D
A objawow wcale nie trzeba mieć:tak: Jak leżałam na patologii, to jedna babka stękała, leciało coś z niej i w ogóle już ją widziałam na porodówce, a i tak 1 urodziła ta, co siedziała cicho i nic jej nie było, poza tym że była w ciąży:-D
Nie martw się niedługo będzie aniołek:-)
Hihi dobre no oby oby bo jakas jestem od wczoraj niecierpliwa poki co kazalam sobie kupic mleczko w tubce zaslodze sie to mi przejdzie:)
 
reklama
No i u nas juz po wizycie poloznej:-)obejrzala malego z wszystkich stron,przywiozla recepte na ropiejace oczko i powiedziala ze moge jesc prawie wszystko:-)no oprocz kapuchy,grochu i innych wzdymajacych;-)z owocow jak narazie banany i jablka,smarzone moge ale bez panierki;-)martwilam sie o te jego rzadkie kuupki ale powiedziala ze takie sa normalne wiec uspokoilam sie:-)
Moja bratowa wczoraj miala cesarke:-)maly wazy 3820,58 cm wiec kawal chlopa:-)brat byl przy CC i widzial jak wyciagali mu synka z brzuszka,mowi ze nawet calkiem niezly widok,no i dzidzia jaka czysciutka:-)
Taaaa dam mam wiadomosc od Nessi!!!!!:tak::tak::tak::tak:
Anoola kolejna nie poczekala!!!!

No i wspaniale:-)

Hej kochane u mnie bez zmian czyli zero obiawow porodu tylko te plecy z prawej bola ze az w dupie ciagnie chodze jak paralita od ponad tygodnia:( Wow Nessi ma juz porod za soba Allitka z Ania maja objawy juz i skurcze i sluz i czyszczenie a ja kurna nic chyba tu zakwitne do grudnia a moja pyza urosnie do 5 kg i tatusia nawet nie zobaczy wypas. No nic nie zrzedze juz ale ciezko zbierac ostatki na forum bo wszystkie macie juz to za soba a my niedobitki czekamy hehe
Lepiej niech wezmie cie nagle a nie tak jak Daffi czy Nessi;-)jeszcze masz troche czasu.

Nessi sie dzielnie spisala jak na grudniowa mamuske przystalo:-D

a ja sie pochwale...niecale 3 tyg po porodzie weszlam w swoje spodnie sprzed ciazy...:-)
jeszcze nie te w rozmiarze 26 ale 28 mam na dupie i chodze po domu i paraduje usmiechneta:-D
nie wazne ze nikogo nie ma i nikt tego nie iwdzi ale czuje sie psychcznie o niebo lepiej:-D

Ja w swoje spodnie z przed ciazy weszlam w dniu wypisu do domu:tak:teraz zostala tylko oponka ale zabiore sie za nia po pologu;-)
 
Do góry