reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

mój Aluś sfiksował po spacerze- ciągle by jadł, a ja mam flaki a nie cycki! nawet nie wiem czy coś leci i mam serdecznie dość!
nie śpi praktycznie w ogóle tylko ryczy i je, a jak nawet zaśnie to na parę minut:confused2: nic nie zrobiłam dziś !i czuję pustkę w piersiach:-(

u mnie teraz z mlekiem nie ma problemu kochana jest go na zawolanie.. a po 2 godz mam taki nawal ze szybko mala podrzucam ale czesto jest tak ze nie zdazy dojsc do nawalu bo mala ciagle wisi na cycu i jak twoj alus spi pare minut i za chwile koncert zyczen. takze znam Twoj bol....
 
reklama
Dzien dobry wszytskim mamą:)Pewnnie juz nie zgladniemy do swiat bo mnustwo przygotowan przed wigilja wiec wszytskim mama i rodzina zyczymy Zdrowych Wesołych Świąt:) zeby noce były przespane i cyce pełne mleka. Ściskamy:)

fajne zyczenia przylaczam sie do czesci by noce byly przespane! mam nadzieje ze taki prezent dostane:-)
 
Ja także wpadam tylko na chwilkę życzyć Wam Kobietki i Waszym rodzinkom zdrowych, radosnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia :tak::-):-):-)
 
Ja dzisiaj od 4 na nogach :) ale wszystko przygotowane mam na świeta , skromne bo tylko dla 3 osób ale zawsze to jednak świeta :) kiedyś spedzaliśmy je z teściami, ale nie wychodziło Nam więc trzeba się było rozstać :))

Ja dzis skurcze mam na potęgę, ale dzięki Bogu nie regularne, i mówię temu swojemu Szogunowi by jeszcze dzisiaj siedział spokojnie i sie ze mna delektował potrawami, a jutro to Wola Panie Twoja :) ma chec niech wyskakuje byle szybko i bezbolesnie :D tylko dzisiaj niechaj Nam obojgu da jeszcze pojeść rarytasów i jutro deczko ciacha chociaż jakiegoś :))
 
To samo mówię swojemu synkowi ;)

Ja Wam również życzę Wesołych Świąt i oby ten Nowy Rok przyniósł nam wszystkim same piękne chwile, żebyśmy mogły cieszyć się macierzyństwem, a naszedzieciątka rosły zdrowo:)

Mnie na całe szczęście ominęło gotowanie, bo o 15 jedziemy do teściów i wracamy jutro wieczorkiem, a wdrugi dzeń świąt do moich rodziców:) modlę się tylko żeby Filipek nie zechciał wyjść ani dziś ani jutro, bo z tej wiochy do szpitala to cięzko będzie mi dojechać;)
 
kurde czemu zawsze wieczorem napierdziela mnie kregoslup i brzuch ??


mam dokładnie tak samo, wieczorkiem takie bóle z krzyża miałam że szok, miejsca w łóżku znaleść nie mogłam, a nad ranem wszystko przeszło :) a przygodę na stacji miałaś nieciekawą , nie ma to jak od rana się wkurzać.., no ale cuż- wkońcu dziś wigilia- trzeba ludzią wybaczać:)
 
witam sie juz na spokojnie ... ciasto przywiezione, pierogi ruskie i uszka tez ... bylam na ktg /oczywiscie na badaniu skurczow brak ... jak sie podnioslam to masakra jaki skurcz :) az sie polozna smiala ze mnie ze mam lezec plackiem :)/ potem USG /pani doktor wybitnie nie chcialo sie dzis nic porobic i tylko myknela dopplera i AFI i wpisala ze wszystko ok !!

teraz szybkie sprzatanko /to co zdazylismy od soboty nabalaganic !!/ i zostanie mi tylko upieczenie rybki !! potem juz wlasciwie mozna sie po malu szykowac do kolacji :) a po kolacji do rodzicow po prezenty :)
 
Witam sie kochane moje ,niewiem czy bede miala kiedy zagladnac przez swieta na BB wiec juz teraz chcialabym zlozyc Wam swiateczne zyczonka !

Gwiazdy z nieba,których nie dotkniecie!
Marzeń spełnienia, których nie osiągniecie!
Radość,w życiu tak ciężkim i tragicznym.
Uśmiechu, pustego słowa w moim słowniku!
Wiary która jest chwiejna jak wiatr za dmucha
Szczęścia niewidzialnego oczyma...

Może świata u stóp i wielu z nim przymiotników
Wiem czego Wam mogę życzyć
Bądźcie sobą przez każdą chwilkę w życiu.
Która mija nas jak wiatr i czas lecący?
Bądźcie takimi jakimi Was Bóg stworzył.
Nie znających potencjału drzemiącego -
cech ani negatywów.

Jesteście ludźmi zatem nimi pozostańcie?
Właśnie takimi których kocham najbardziej!
Z dobrem i złem w wnętrzu osobowym,
z charakterem ciężkim i nieprzetworzonym!
Gdyż pięknem jesteście takim jak pozostaliście stworzeni...
Cóż ja będę mógł później do was pienić?
Gdy każdy z Was będzie ideałem.
No bo chciałbym pisać,
o dobru i złu w nas Samych...

Powodzenia i walki, sukcesu i ewentualnych darów,
w postaci cech charakteru,
Uśmiechu, przyjaciół, pogody ducha.
Słońca świecącego w dni ciemne i pochmurne!
Dróg dobrych i ścieżyn życia, losu łatwego!
Zdrowia by móc w nimi brnąć
dobrego ducha wiary i myśli w dni 2010.

Aby malenstwa sie dobrze chowały
aby te co sa jeszcze w brzuszkach przywitaly ten swiat glodko i szybko !


[URL=http://img704.imageshack.us/i/ptyspage0.jpg/] [/URL]

Z kazda z Was łamie sie opłatkiem !
 
Witam was po bardzo dlugiej przerwie i od razu informuje, ze urodzilam coreczke Kasie 16 grudnia o 18.43 przez cc. Waga 3550kg i 57cm. Ze szpitala wrocilam w poniedzialek i na razie ciezko sie ze wszystkim ogarnac:-Da do tego sa swieta, dobrze ze tesciowa przygotowywuje wszystko. Jak tylko bede miec chwilke to napisz co u mnie i jak tam porod. A oto moja corcia kochana:




Oczywiscie WIELKIE GRATULACJE DLA POZOSTALYCH MAM!!!!
Korzystajac z okazji zycze wszystkim
SPOKJNYCH I UDANYCH SWIAT BOZEGO NARODZENA I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2010:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
•°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜.˜”*°•.˜”*°•

_______________./\.
____________ __>_<_
_____________Ѽ.\/ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ

........¸o*'´`'*o¸
¸.o*'´`'*o.¸. o*'´`'*o.
|`'*o.¸.o*'´`'*o.¸.o*'|
|......|`'*o.¸.o*'|.... .|
`* o.,|..... |.... |' .o *
....... * o.¸| .o

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego
Narodzenia pragniemy przesłać Wam
najserdeczniejsze życzenia. Niech
nadchodzące Święta będą dla Was
niezapomnianym czasem spędzonym
bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzymy Wam, aby odbyły się w spokoju,
radości wśród Rodziny,
Przyjaciół oraz wszystkich
Bliskich dla Was osób.
Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem
życzymy Wam również
dużo zdrowia i szczęścia.
Niech nie opuszcza Was
pomyślność i spełnią się te
najskrytsze marzenia.
WESOŁYCH ŚWIĄT życzą Lenka, Natalia i Mariusz

no i przede wszystkim pociechy z Maluszków!!!:-)
 
Do góry