reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Cześć dziewczyny:-)
Świąteczna kolacja we dwoje to jednak nie takie złe wyjście-myślałam że będzie smutno ale jakos sobe poradzilismy.
Mea- takie skurcze w połaczeniu z bólem brzucha to brzmią jak zapowiedź szybkiego porodu. Chyba rozruszałaś tę swoją szyjke na maxa;-)
Cherie- z tego co dziewczyny pisały to na laktacje pomaga ściąganie laktatorem, duza ilośc płynów, chyba masaż piersi. \Są takie specjalne herbatki poprawiające laktacje. Ponoć pomagają tez migdały i kminek
 
reklama
cholera jasna a mnie cos skurcze lapia ... od jakiejs pol godzinki mam co 5-7 min skurcze ... albo tylko mi sie tak wydaje ... ciagle sie zastanawiam nad pojechaniem na ktg ...
se nie rób jajec...:O
jak dalej masz takie regularne to może jdx.. nie zaszkodzi a może pomoc.. tymbardziej ze dzisiaj Rozalski jest
 
se nie rób jajec...:O
jak dalej masz takie regularne to może jdx.. nie zaszkodzi a może pomoc.. tymbardziej ze dzisiaj Rozalski jest

jajca to sie robi na wielkanoc a nie na boze narodzenie !! pocekam jeszcze z godzinke ... moze zadzwonie do mamy i popytam jej co i jak ... jakos nie chcialabym walnac falstartu bo mnie różal wysmieje!! ale boli jak sqrczybyk !! powaznie zaczne liczyc ten czas i zobacze jak wyjdzie ...
 
Dziewczynki Wszytkim Wam i każdej po kolei życze ZDROWYCH, RADOSNYCH ,SPOKOJNYCH I PEŁNYCH WIARY Świąt Bożego Narodzenia !
 
jajca to sie robi na wielkanoc a nie na boze narodzenie !! pocekam jeszcze z godzinke ... moze zadzwonie do mamy i popytam jej co i jak ... jakos nie chcialabym walnac falstartu bo mnie różal wysmieje!! ale boli jak sqrczybyk !! powaznie zaczne liczyc ten czas i zobacze jak wyjdzie ...
nooooo Mea trzymam kciuki ! Niezły prezencior bys miała :tak:
 
Mea- takie skurcze w połaczeniu z bólem brzucha to brzmią jak zapowiedź szybkiego porodu. Chyba rozruszałaś tę swoją szyjke na maxa;-)
Cherie- z tego co dziewczyny pisały to na laktacje pomaga ściąganie laktatorem, duza ilośc płynów, chyba masaż piersi. \Są takie specjalne herbatki poprawiające laktacje. Ponoć pomagają tez migdały i kminek

no wiesz z tymi skurczmi róznie bywa:confused2: ja mialam takie silne przez 24h ze po scianach chodzilam prawie a rozwarcia brak a na dodatek lekarze twierdzili,ze to takie przepowiadajace dopierooo:szok::szok::szok: Dobrze, ze istnieja cesarki ,bo jak nic chyba bym zeszla jak jeszcze dłuzej musialabym to znosic:szok:
ja na laktacje wypilam jedna herbatke i jedo karmi i jeden dzien wzbudzalam piersi laktatorem i teraz mam cyce jak donice-z 75C mam 75E:szok:...mleko leci bez dotkniecia piersi:tak: całe szczescie,ze zakupilam 4x50szt wkladek laktacyjnych to do konca swiat mi moze starczą:-D:tak:
 
cześć dziewczyny!
wreszcie znalazłam chwilę czasu by coś skrobnąć. mamy problemy z Danielkiem z karmieniem piersią, nie mam za dużo pokarmu, mały się nie najada i trzeba przystawiać do butelki... a przez butelki z kolei ma wielkie problemy ze złapaniem cyca :-( dziś nie spałam całą noc, cały czas go próbowałam przystawiać do jednej i drugiej piersi aż wreszcie o 7 rano musiał dostać butelkę.

powiedzcie mi co zrobić by mieć więcej tego pokarmu, bo już mam dość Nan.
Cherie mi w szpitalu kazali wzbudzac laktatorem i po jednym dniu mialam juz nawał pokarmu,ale z kolei Mała nie u miała/nie chciała ssać i wtedy pani doktor kazała kupić nakładki na piersi i pierwszego dnia po wyjsciu ze szpitala Gabrysia zaskoczyła i pięknie ssie a ja mam tyle pokarmu,że ledwo zdażam wkładki laktacyjne wymieniać tak leci:tak:

...i kup sobie herbatke hippa i karmi...Powodzenia !
 
a ja bylam na ktg ... serducho pyka slicznie i miarowo ... skurcze tez w miare miarowe co 5-7 min ale slabiutkie na 30-40% /o dziwo jak tam lezalam to byly wieeeele slabsze nize te co mam jak wstane ... / a ze byl moj doktorek to zrobil mi usg i badanie i mala jest jeszcze dosc wysoko i szyjka dalej nieskrocona ... bardziej miekka ale bez oznak porodowych !!
no i powiedzial ze widzimy sie w poniedzialek ... a na ktg jak uznam za sluszne !! ale porodu mi szybkiego nie wrozy :)
 
reklama
Witam.MY 3 dzien w domu ,piersi bola jak surczybyk do tego robia mi sie zatory ,mam skurcze brzucha chyba sie wszystko schodzi.Ale najgorsze jest to ze przyjechala tesciowa do Nas i ja chyba wpadne w depresje,nawet nie moge sobie w majtkach po domu pochodzic nie mowiec o sciagnieciu pokarmu na sofie ,mamy male mieszkanie a ona sie krzata wszedzie i normalnie ja szalu dostaje ,jak ja chce isc do kuchni to ona tam jest ,jak chce isc do salonu to ona tam jest:wściekła/y:.A jak siedze sobie z mala w sypialni i widze juz jak wchodzi i zaczyna mi w szafkach ukladac to niemoge .Help JA CHCE SPOKOJU.
Sorry dziewczyny ale musialm sie wygadac.
Pozdrawiam Was i zycze SPOKOJNYCH SWIAT;-)
 
Do góry