reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja idę do łóżkowic już.. trzeba się konkretnie wyspać.. :)


nie wiem jak to będzie w święta z frekwencją na forum więc..
Kochane moje Życzę wszystkim Wam i każdej z osobna Wesołych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.. :)
tym rozpakowanym zazdroszcze Świat z bobaskami .. co do nierozpakowanych mamusiek ..no cóż możemy se pojeść ile wlezie :)
 
reklama
kurcze wszyscy sie uwijaja swiatecznie a ja tak oderwana ;-)
mamuski sobie pieszcza bąble a tu czlowiek czeka i czeka

kochana pieszczoty pieszczotami ale ile przy tym pracy jest....
sama zobaczysz ze zycie bylo beztroskie jak dzidiza byla w brzuszku... teraz czasu malo na wszytsko.. wlasnie mecze sie z uspieniem malej.. wyjadla wszystkie mleko z obu piersi i nadal marudzi ze chce... czekam na lekka nadprodukcje i heja dalej poki nie zasnie... najl;epsze jest to ze mala spi z nami w lozku!!! do lozeczka nie chce mi sie wstawac jak te szwy tak ciagna i wszystko boli a meza nie chce etz za kazdym razem budzic.. nawet jutro biedny musi isc do pracy w wigilie wiecniech sie on chociaz troche wyspi.
Mielismy dzies 1sze odwiedziny poloznej:-) pochwalila mnie za super pielegnacje pepka.. oby nie przechwalila!!!:-)
 
______________$$$$$$
______________$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$$$$$$$$
_________$__________$$$$$$$$
_________$$$$$_________$$$$$$
__________$___$$$$$$_____$$$$
_________*$$$_$_$$_$$_____$$$
________$_$_$**_$_$_$$$___$$$
_________$(O)___(O)_$_$$_*$$$
_______$$__________$*$_$__$$$
____$*__$____*___$$$__$__*_$$
___$*_____*$$$*________$___.**
___$*_______*_________.*$__****
____$*_________________*$__***
___$$$$*_____________*$$§§§§
_$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§
$$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§
$$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§
$$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§
_$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§
__$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§
_____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§
_____$*$$*******___*$$$$$$$$§
_____$*____________________*$
_____$$*_*__*___*$$_*___*__*$
______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$
_________$_______$________$
_________$*______*_______*$
__________$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$
___$$$$$$______________$$$$$$


Dodam od siebie Mikołaja :))

Świątecznego nastroju,
miłosnego podboju.
Seksu w łóżeczku,
pieniędzy w woreczku,
Finlandii na stole,
Porsche w stodole!
Wesołych świąt !!!!
 
Witam się ponownie w stanie rozpakowanym :-).
Dzidzia urodziła się 19 grudnia przez cesarskie cięcie- jak było planowane. Tylko planowane było na 28 grudnia no ale mała chyba bardzo chciała już spędzić święta po drugiej stronie brzuszka :-D. Nasz córcia nazywa się Bianka i jest straszną krzykaczką z charakterem :laugh2:. Jak znajdę czas to napiszę relację z porodu.
Pozdrawiam i życzę wesołych świąt !!!!!!!!!!!!!! :-)
 
Gratulacje Mexi!

A ja się dorobiłam:wściekła/y::wściekła/y::no:
Nie wiem jakim cudem nie wychodząc z domu przewiałam cycka!:szok:
Boli jak cholera ale twardy nie jest...gorączki też nie mam...no i znowu okładamy się kapustą! Mam nadzieję że do jutra przejdzie!

Ja też dołączam się do życzeń świątecznych:-)

Zdrowych wesołych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich obecnych i przyszłych mamuś:-)
 
kochana pieszczoty pieszczotami ale ile przy tym pracy jest....
sama zobaczysz ze zycie bylo beztroskie jak dzidiza byla w brzuszku... teraz czasu malo na wszytsko.. wlasnie mecze sie z uspieniem malej.. wyjadla wszystkie mleko z obu piersi i nadal marudzi ze chce... czekam na lekka nadprodukcje i heja dalej poki nie zasnie... najl;epsze jest to ze mala spi z nami w lozku!!! do lozeczka nie chce mi sie wstawac jak te szwy tak ciagna i wszystko boli a meza nie chce etz za kazdym razem budzic.. nawet jutro biedny musi isc do pracy w wigilie wiecniech sie on chociaz troche wyspi.
Mielismy dzies 1sze odwiedziny poloznej:-) pochwalila mnie za super pielegnacje pepka.. oby nie przechwalila!!!:-)

mój Aluś sfiksował po spacerze- ciągle by jadł, a ja mam flaki a nie cycki! nawet nie wiem czy coś leci i mam serdecznie dość!
nie śpi praktycznie w ogóle tylko ryczy i je, a jak nawet zaśnie to na parę minut:confused2: nic nie zrobiłam dziś !i czuję pustkę w piersiach:-(
 
my tez chcielismy wam zyczyc wszelkiej radosci i milosci ... zeby spelnialy sie marzenia, pragnienia ... zeby zycie pokazalo swe najlepsze oblicze a dzieci rosly w madrosci i sile :)

Monika Mariusz nienarodzona jeszcze Agatka i żaba Matylda :)

picture11952.gif
 
reklama
Hej, nawet nie próbuje was nadrabiać :sorry:
My wczoraj wyszliśmy ze szpitala bo Maciek zaczął gorączkować w zeszłą środę i okazało się, że ma zapalenie ucha :wściekła/y: Także tydzień na antybiotykach i wszystko jest już ok... za to ja w szpitalu złapałam jakiegoś wirusa i teraz jestem chora :-(

Mamy karmiące piersią, jak długo karmicie swoje dzieci i z 1 czy 2 piersi? Maciek je tylko 10 minut z jednej piersi i zasypia :no:
No i ta 'aktywność' po posiłku też nam przez to nie wychodzi bo nie można go wybudzić...
No i jak ta kolejność w oporządzaniu maluchów u was wygląda?
U mnie jest tak, że wstaje-pielucha-karmienie (czasami mu się odbije) i spać... Jak zmieniam pieluchę po karmieniu, choć teraz już raczej nie robi zaraz po jedzeniu tylko jak śpi, to później już nie śpi do następnego karmienia... po prostu nienawidzi zmieniać gaci ;-)

Dzięki za odpowiedź :tak:

Ja karmie z obu piersi:tak:oporzadzenie wyglada tak,maly sie budzi,zmieniam pampka,przystawiam do cyca,jak przysypia to tykam go w policzek i zaczyna znowu ssac,potem zmiana piersi i maly spi:tak:no ale sa tez wyjtki;-)tez nie lubi zmiany pieluszki:no:

Życze wszystkim pięknych, magicznych pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia
Niech radość i pokój Świąt towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok. Życzę, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.
 
Do góry