reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Też słyszałam o tych oknach ale myślę,że jak się umyje jedno dziennie to się chyba nic nie stanie. To jak to się w takim razie odnosi do wieszania prania na sznurkach bo to taka sama sytuacja??
Ja robię wszystko póki się dobrze czuje-jak coś zaczyna mnie boleć to zostawiam:-)
a co do okien to myję na raty:tak::tak:

aga6671-moja siostra była na tyle zdolna,że w ogóle nie przyjechała na mój ślub:szok: mało tego nawet głupiego smsa z życzeniami nie wysłała i mama nic jej nie powiedziała a jak ja bym odwaliła taki numer to chyba do końca życia by się do mnie nie odezwała:no:
Od tej pory zrozumiałam,że zaczyna się nowe życie gdzie najważniejsza jest moja nowa rodzina czyli mój mąż a wkrótce moje dziecko:-)
A jak mama czy siostra chcą sobie pogadać to niech gadają-może im ulży:-)
 
Dziewczyny a co to jest to badanie połówkowe i w jakim celu je się robi, bo po raz pierwszy o nim słyszę :eek:.



Ja nie mam żadnych odciśnięć od stanika i w ogóle to cały czas mieszczę się w swoje staniki. Jedynie ostatnio mam bardzo wrażliwe piersi, niekiedy wręcz bolą przy ucisku, a sutki to już w ogóle nie wspomnę :baffled:.


Mam do was jeszcze pytanko. Podobno w ciąży nie powinno się myć okien i w ogóle naciągać bardzo, że ręce się długo trzyma w górze, bo dziecko się może owinąć pępowiną. Jestem jednak ciekawa, czy to tak raczej pod koniec ciąży, czy przez cały czas ciąży. Bo cały czas się zastanawiam nad tymi moimi oknami i nie wiem, czy można czy nie :confused:.

ja w 16.tygodniu też nie miałam odciśnięć:-)także wszystko przed Tobą:tak::tak:

http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Ciaza-I-Dziecko/525226,1,Piaty-miesiac-ciazy.html
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki.
Wczoraj wruciliśmy ze szpitala, Jonaszek już po operacji.
Ciężko z narkozy wychodził. Skopał mnie ubił i wszystko mnie boli :-(
Trzymałam go z 2ma pielęgniarkami i nie dawałyśmy rady :-(

Najważniejsze, że to już za nami. Teraz dobre wieści. MEGA POPRAWA!!!
Normalnie słyszy, jak do niego mówię, nie muszę krzyczeć. Warto było :laugh2:

Jutka
Ja też to znam kochana nic ci nie będę doradzać, ale bęcie ci ciężko. Mi kiedyś tak życie zatrówała babcia.
W końcu z 2ką dzieci się spakowaliśmy i uciekliśmy do bloków.

Mea
Gratuluję tobie i mężowi niezłej akcji :-D
 
Witam dziewczynki.
Wczoraj wruciliśmy ze szpitala, Jonaszek już po operacji.
Ciężko z narkozy wychodził. Skopał mnie ubił i wszystko mnie boli :-(
Trzymałam go z 2ma pielęgniarkami i nie dawałyśmy rady :-(

Najważniejsze, że to już za nami. Teraz dobre wieści. MEGA POPRAWA!!!
Normalnie słyszy, jak do niego mówię, nie muszę krzyczeć. Warto było :laugh2:

Cieszę się, że z synkiem wszystko super:-)

Ja wczoraj byłam na urodzinach Teściowej. Fajnie było. Nawet dała Martynce 2 ubranka:) Ale to chyba jutro wkleję do odpowiedniego wątku. Wreszcie coś różowego:laugh2:
 
Jutka :) - słonce :) wez to olej !!!! Najwazniejsza jest dla Ciebie teraz twoja rodzina a oni niech sobie stekaja ,gadaja itp Wiem ze łatwo pisac ,a w rzeczywistosci jest o wiele trudniej ,ale chociaz sproboj sie nie przejmowac.Ja mam o tyle szczescie ze mieszkamy u moich rodzicow mamy swoje osobne mieszkanie na dole ( osobna kuchnia ,lazienka ,pokoje ) Rachunki dzielimy na pol i nie ma zgrzytow ze ktos uzywa lub czesto pranie robi - Bo my tez placimy i jest spokoj.No i moja mama wyjezdza za granice wiec wiecej jej nie ma jak jest w domu ,z czego ( smutne) ale sie ciesze bo zawsze jest fajnie sie stesknic za kims a gdy ma sie juz dosyc ta osoba i tak musi juz wyjechac.Wiec nie mamy mozliwosci sie pokłocic.Tato moj to wogole jest czlowiek ze ja nawet nie odczuwam ze mieszka na gorze .No i mamy ten komfort ze tak naprawde mamy osobne 2 mieszkania,wiec kazdy zyje swoim zyciem.
Postarja sie jakos zdzierzyc te docinki.Mysl pozytywnie ,i sproboj sie wyciszyc dla dobra dzidzi.A ja mam nadzieje ze jak przyjda maluszki zawłądna zyciem dziadkow do granic wytrzymałosci :) Głowka do gory i zawsze mozesz sie tu wyzalic ,przeciez po to tu jestesmy :)
dagmar - no i całe szczescie ze z małym wszystko ok ,teraz napewno bedzie i jemu i Wam lzej :) Bardzo sie ciesze razem z Wami !

Z tymi oknami ,haaa ja jak mam "pałera" to umyje jak nie mam sił nie zabieram sie ,no i myje na raty ahhahah Jak mam 5 okien u siebie ,tak myje przez 5 dni :)
 
reklama
Dagmara-zdrówka dla małego:tak:
Joanna-te okna to zupełnie jak ja;-)
Georgina specjalnie dla Ciebie::-):-)

Sosy i pasty - Przepisy - Ksiazka-Kucharska.pl tą stronę znalazłam dzisiaj przypadkiem i jest super:-) rzuć okiem jak będziesz miała czas bo warto:-):-)innym też polecam

Szósty miesiąc ciąży - w-spodnicy.pl opis 6. miesiąca:-)

ROZWÓJ CIĄŻY - OPISY, ZDJĘCIA, FILMY - Forum Medyczne MediWeb.pl ta stronka jest super bo ciąża opisana jest tydzień po tygodniu ze zdjęciami!!!!:tak::tak:

http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Ciaza-I-Dziecko/525215,1,Osmy-miesiac-ciazy.html

http://www.w-spodnicy.pl/Kategoria/Ciaza-I-Dziecko a tutaj szukaj sobie resztę, jest przy okazji artukuł o kąpieli dziecka który właśnie mam zamiar przeczytać:-):-)

to jest dobre:)
http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Emocje-I-Seks/526257,1,Prawdziwa-milosc---etapy-rozwoju-zwiazku.html

o myciu maluszka: http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Ciaza-I-Dziecko/526714,1,Potrzeby-dziecka.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry