reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A ja mam jeszcze pytanko: czy możliwe jest żeby zaczął się poród zanim brzuch zdąży opadnąć????? Domyślam się, że nie, ale nigdy nic nie wiadomo :happy:.


Aaaaaa wiecie co- miałam kontrolę z ZUS-u- zapomniałam wam napisać. Sprawdzali, czy aby na pewno przebywam na chorobowym a nie czasem w pracy. No jasne- ostatnie co by mi się teraz chciało- to siedzenie w pracy. Wkurzyłam się, bo ledwo co dostali moje papiery od pracodawcy, minęło może z 5 dni i już byli sprawdzić. Dziewczyny a dostajecie regularnie zasiłek chorobowy z ZUS, bo mi jeszcze nic nie wpłynęło, ale ponoć mają na to 30 dni??????

pewnie ze mozliwe !!! i to nawet zdazra sie dosc czesto ze glowka w kanal dopiero schodzi przy skurczach !!

a ja gadalam wlasnie z moim lekarzem odnosnie tego bolu w plecach ... tez obstawia nerki ... kazal pic min 3-4l wody niskosodowej !! i troche sie ruszac jak by mala znowu mi na nerke siadla ... a gdyby bardzo bolalo to mam na szpital jechac to mi zrobi usg ... ale ze narazie jest spokoj to sobie siedze w domu :)

a co do zusu to ja mam i tak placone przez kopalnie wiec mam wyplate normalnie tak jak by mi placil zaklad pracy ... a z zusem oni sie rozliczaja ...
 
Mnie najbardziej wkurza jak mi wszyscy wkółko powtarzają' Oj do 26 grudnia to ty nie dotrwasz, na dniach urodzisz- zobaczysz":normalnie są mądrzejsi od mojego gina! a ja się przez takie coś nakręcam i jak tylko poczuje ukłucie to myślę że to już!
Mi też tak wszyscy powtarzali że ja to w zyciu nie donoszę do 10 gr. bo brzuch mam tak nisko już w ósmym miesiącu. Tylko że ja mam 178cm. wzrostu więc brzuch cała ciąze noszę nisko. No ale teraz zamilkli bo do terminu 2 dni a małego ani widu ani słychu.
 
Mi też tak wszyscy powtarzali że ja to w zyciu nie donoszę do 10 gr. bo brzuch mam tak nisko już w ósmym miesiącu. Tylko że ja mam 178cm. wzrostu więc brzuch cała ciąze noszę nisko. No ale teraz zamilkli bo do terminu 2 dni a małego ani widu ani słychu.

mozemy podac sobie rece:-)
u mnie wszyscy to mowili ze do konca listopada jak donosze to bedzie ok sam lekarz dawal mi czas do polowy listopada..a tu juz termin minal a mala dobrze sie w srodku czuje:-)
 
Szybki bolek ze mnie :)

Uprałam chodnik, wywiesiłam jedno pranie, wstawiłam kolejne, obiad czeka aż go ktoś wszamie, teraz tylko kurze pościerać, umyć szafe z zewnątrz i odkurzanie całości :)

Potem szykowanie do dżina :confused2:
 
reklama
Do góry