reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Przespałam mentalnie 2 dni to teraz muszę się poprawić :-p bo mi przylepią znaczek: LENIA. :sorry:

Po dwoch dniach nie przylepiaja wiec mozesz spokojnie sobie odpoczywac :-) Ja juz mam dwa tygodnie na koncie i jeszcze nikogo u mnie nie bylo z tym znaczkiem :rofl2:

ja wstałam z mocnym postanowieniem poprawy i miałam posprzątać całe mieszkanko bo wczoraj calusieńki dzień przesiedziałam przed kompem
i miałam tylko zerknąc co u was dziewczyny słychać no i siedzę już chyba godzinkę
ale nie biorę się za pranie i sprzątanie

internet jest straszny :-D

dziewczyny ktore jestescie w uk....
bralyscie szczepionke na swinska grype?
ja wzielam wczoraj i dzis zaczelam miec obawy czy dobrze zrobilam....jakos mnie boli reka i spuchlo mi to miejsce wiec zaczelam panikowac...zadzwonilam do mamy..ona do znajomej aptekarki i mowila ze to normalne po takiej szczepionce ale ja i tak sie boje...moze lepiej jakbym nie brala:-(ale juz za pozno...zobaczymy co dalej...pewnie to ja tylko panikuje niepotrzebnie i wszystko bedzie dobrze..

Ja nie bralam ale mysle ze opuchlizna po szczepionce to raczej normalne. Musisz tylko obserwowac czy jakos zdecydowanie sie nie powieksza
 
reklama
Ja mam kreche ale zamiast spiczastego brzucha mam taką ........piłkę :)

No z frontu taka pilka wlasnie, ja to troche moze zle ujelam z tym szpiczastym. Ja jak patrze z przodu to mam zdecydowanie pilke a patrzac z boku nie jest taki rozlany tylko raczej wyraznie do przodu. Czyli ogolnie mowiac potwierdzasz teorie mojej poloznej :-)
 
hmm a tez mam mozliwosc, ale poki nie bede mdlala z bolu to bede sie trzymac bez i meczyc...


a moje dziecie sie wreszice troche zaczelo ruszac...
ciekawe czy jak sie wykluje to tez bedzie taki spioch...??;-)
 
ja nie mam krechy i tez mam pilke a 4 lekarzy powiedzialo ze to chlopak, z reszta pokazano mi jadra ktore zeszly do moszny:-D

Mam nadzieję, że u mnie zmiany płci nie będzie !:shocked2::-p bo by było jak w tym kawale .....

Mąż rodzi z żoną, kilka skurczy partych, i położna oznajmia:
- ma Pan piękną córę!
- córę ? - pyta ojciec
- no tak - odpowiada położna,
- TO NIE MOJE DZIECKO!!!- krzyczy spanikowany ojciec a spanikowana matka traci przytomność
- jak nie pana ? -pyta połozna,
- no nie moje !!!!!!!
-(połozna chwile myśli, a może facet ma rację i w wygladzie dziecka dostrzega coś co wskazuje, że sprawdzą jest ktos inny, po chwili jednak spokojnie pyta:)
- a może pan powiedzieć dlaczego to dziecko nie jest pana ?
- facet grzebie po portkach, czegoś gorączkowo szuka po czym wciska połoznej USG i krzyczy"
- TU PISZE, ŻE JA MAM SYNA MIEĆ A NIE CÓRKE! TO NIE MOJE DZIECKO! SAMA PANI WIDZI, ŻE DOKUMENT NIE KŁAMIE!!!!

:):):)
 
A ja sobie polezałam ogarnełam tylko mieszkanie z wierzchu ;) a teraz ide sie rozprawic z kurakiem i nastawic zeby sie gotowal :-) na obiadek bo pozniej szykowanko do ginki ...

... pozatym u nas slonecznie ale i tak jakos spiaco :confused2:

ale Igorek ma zapał szturcha mamuske jak sie da wiec zasnac napewno nie da:-p
 
No to remont pokoju dla Filipka zaczyna sie rozkręcać:) teściu i mąż sąwpołowie zrywania tapety starej, mam nadzieje, że nabiorą tempa i dzisiaj skończą:) a ja będę mogła sobie spokojnie jutro posprzątać.
 
reklama
witam :tak:

Noc jak zwykle nieprzespana ale to juz norma wiec nie ekscytuje sie tym.

Dzis postanowilam doprowadzic sie do porzadku (paznokcie, wlosy, itp) bo tak sobie uswiadomilam ze teraz to juz NAPRAWDE w kazdej chwili moze sie zaczac :happy:



Nie ma krechy??? :-D Oj, to nie wiem czy usg sie nie pomylilo ;-)(zartuje oczywiscie! :-))

A polozna mowila ze w wiekszosci przypadkow ciemna i mocna krecha i dziecko umiejscowione tak ostro "do przodu", ze brzuch robi sie taki szpiczasty to jest duza szansa ze to bedzie chlopiec. Mnie to rozbawilo bo akurat u mnie sie zgadza :tak: ale wiadomo ze to zadna regula

a ja o dziwo przespałam spokojnie od północy do 7 rano, :)! a co do tej krechy to ja mam słabo widoczną, a brzusio faktycznie w taki szpic, i będę miała synka :) więc u niektórych sie sprawdza;)
 
Do góry