reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ok nadrobilam was w koncu i musze przyznac ze MASAKRA zostawic was same na tak dlugo!!!
przeprowadzialm 2 stronny monolog hehehhe ale wybaczcie mi zawsze zapomne ze moge tym + dodac wszystkie wiadomosci do jednej i odpowiedziec wiec mam nadzieje ze nie ukaracie mnie i nie spalicie za to ze zafundowalam dodatkowe 2 strony czytania!!
wczoraj w szpitalu mlodziutenka dziewuszka rodzila tak krzyczala ze polozna nie mogla mi podlacyc KTG bo bala sie ze urodzi ledwo dziewczyna zdazyla do szpitala.. wiec kazalam jej isc a ja poczekam ale podlaczyla mnie i poszla..jak wrocila okazalo sie ze nie robil sie zapis i jeszcze raz to samo... spedzilam wczoraj troche czasu w tym szpitalu.. no i mialam to ktg dlugo bo to tetno bylo martwiace..a skurczybyki nawet 70% pojawialy sie ale nieregularne....:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam sie,
ja dzis wstalam w zlym humorze pierwsze co powiedzialam to "ku..a"...
pojechalam na badania i pobrali a ona mowi ze morf mocz zelazo w czwartek a reszta do 2 tyg bo im sie maszyny popsuly....
:wściekła/y:

no az sie poplakalam....teraz mnie pewnie zlapie jak wynikow badan nie mam...
pewnie bede zmuzszona pobrac je jednak platnie jutro....:wściekła/y:\


Wojtysiowa mi pisala ze juz sa w domu i ze maala jej zabiera duzo czasu.

lece nadrobic...
 
witam sie,
ja dzis wstalam w zlym humorze pierwsze co powiedzialam to "ku..a"...
pojechalam na badania i pobrali a ona mowi ze morf mocz zelazo w czwartek a reszta do 2 tyg bo im sie maszyny popsuly....
:wściekła/y:

no az sie poplakalam....teraz mnie pewnie zlapie jak wynikow badan nie mam...
pewnie bede zmuzszona pobrac je jednak platnie jutro....:wściekła/y:\


Wojtysiowa mi pisala ze juz sa w domu i ze maala jej zabiera duzo czasu.

lece nadrobic...

Ojoj to sie mozna wkurzyc!!! masakra...ale nie denerwuj sie.. ja dzis tez wstalam lewa noga...:-p
 
nie wiem co robic??

maly od wczoraj siedzi cicho jak mysz pod miotla...
zjem to kopie dwa trzy razy a tak to caly czas spi....
jak go szturchne to sie obroi zeby mu nie przeszkadzac i cisza...

nie wiem czy szukac usg czy jechac na IP sprawdzic...
czy po prostu jest takim spiochem/....??
 
nie wiem co robic??

maly od wczoraj siedzi cicho jak mysz pod miotla...
zjem to kopie dwa trzy razy a tak to caly czas spi....
jak go szturchne to sie obroi zeby mu nie przeszkadzac i cisza...

nie wiem czy szukac usg czy jechac na IP sprawdzic...
czy po prostu jest takim spiochem/....??

Hmm ja tez mialam 1 taki dzien niepewnosci bo jak nigdy mala nie kopala... ale na szczescie po paru godz dala znac o sobie... dla swietego spokoju mozesz sprawdzic ale moze poprostu maly zachowuje cisze przed burza.. czesto sie zdarza choc pewnie nie zawsze ze krotko przed porodem dziecko mniej sie rusza... a moze poprostu taki dzien i wyczul ze mam dzis zła chodzi i nie chce jej meczyc swoimi kopniakami:-)
 
mi sie tak juz utrzymuje od dluzszego czasu i gin o tym wie ... skoro wie i nie kazal nic zmieniac to znaczy ze tak ma byc !!


ma ktos jakis sposob na bol nerki ????????????? bo boli jak sqrwysyn !!!
nospa i furagin i mi po 3 dniach zastoj zszedl...

Na chlopaka pewnie powinna byc ciemna krecha;-) W sumie to pierwszy dzidzius i chcemy miec niespodzianke. To mow co tam mi wychodzi z takich obserwacji;-)Zobaczymy niedlugo czy sie sprawdzi. Moze i sa jakis tam wyznaczniki ale mi sie wydaje ze jakies odstepstwa od normy i tak zawsze sa wiec nigdy nic nie wiadomo
Emira napisz jak to rozpoznac
:)
ja krechy nie mam a jajka widzialam juz 4 razy:-D
 
reklama
ehhh wolalabym zeby swirowal....
bylabym spokojniejsza...

a na pewno to nie jest cisza przed burza..zadnych objawow..
chyba mea miala racje 3 dni po odstawieniu fena skurcze bole i biegunka..a teraz wszystko zaniklo...
chcialabym rodzic w terminie..
albo w Wigilie:-)
 
Do góry