reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja to juz sama nie wiem, z jednej strony bym chciała żeby Filip był juz z nami, ale z drugiej ma jeszcze czas, jest taki mały że chyba lepiej będzie jak te 2-3 tyg jeszcze w brzuszku posiedzi ii troche przytyje;) a co do mojej wagi- faktycznie dużo nie przytyłam, i dodatkowymi kilogramami się nie przejmuję, ale zgaga jak najbardziej;)

ciuszki dla małego już mam, wsumie caławyprawka kompletna, torba do szpitala spakowana zeby potem jak się juz zacznie niczego nie zapomniec, a ja w normalnych sytuacjach życiowych jestem roztrzepana a co dopiero by było jakbym pomiędzy skurczami zaczęła się pakowac :-D

a w różowe śpiochy tez chłopka można ubrać , chyba nie będzie miał Ci tego za złe;)
 
reklama
To nie wrozby ;-) Moja polozna ostatnio zdradzala mi tajniki rozpoznawania plci bez uzycia usg. W moim przypadku miala racje :-)
 
no moja zgaga juz sie czai, czuje to... ale coraz czesciej ja olewam i jem na co mam ochote. Ostatnio w sumie laskawie sie ze mna obchodzi w ciagu dnia ale za to w nocy :szok:

A meza rano nie denerwuj bo biedaczk tez czekolade bedzie musial jesc, a to niezdrowo :-D

ja własnie ją tłamszę cherbatką miętową;) a obudze M napewno :-) niech wie że z kobita w ciązy się nie zadziera:tak:
 
ja własnie ją tłamszę cherbatką miętową;) a obudze M napewno :-) niech wie że z kobita w ciązy się nie zadziera:tak:

jesli pomaga to ja tez dzis wyprobuje, moze pierwszy raz od kilku dni uda mi sie przespac cala noc za jednym zamachem :tak: Nie budz biedaczka :-)

lajtway po wnikliwej analizie ;-) stwierdzam ze rozowe ubranka zdecydowanie przydadza Ci sie :tak: mozesz prac i niech czekaja na dzidzie plci pieknej :-D
 
To nie wrozby ;-) Moja polozna ostatnio zdradzala mi tajniki rozpoznawania plci bez uzycia usg. W moim przypadku miala racje :-)
Na chlopaka pewnie powinna byc ciemna krecha;-) W sumie to pierwszy dzidzius i chcemy miec niespodzianke. To mow co tam mi wychodzi z takich obserwacji;-)Zobaczymy niedlugo czy sie sprawdzi. Moze i sa jakis tam wyznaczniki ale mi sie wydaje ze jakies odstepstwa od normy i tak zawsze sa wiec nigdy nic nie wiadomo
 
O, spóźniłam się z komentarzem;-) Alez ja i tak uprałabym i te różowe, hihi. Jakby co, to moge powiedziec męzowi ze to te dziewczyny z forum mi tak wywrozyly i ze to dlatego nie ma synka:-D Bo juz mi kiedys chyba Cherie mowila ze to pewnie dziewuszka bedzie
 
reklama
ale za cierpliwosc Was podziwiam :happy: Taka niespodzianka fajna rzecz ale ja z tych w goracej wodzie kapanych wiec o czekaniu nie bylo mowy :-p

Ok, z nadzieja na zapobiegniecie nocnej zgadze spadam na miete :tak: Kolorowych snow!!!
 
Do góry