reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Cześć dziewczyny- wiecie co, usiadłam na dupsku pół godz temu, do domu wtoczyłam się 40 min temu;-) ale.... wszystkie plany na dzis zrealizowane:-):-) Byłam w szpitalu i u gina- gbs ujemny wiec skakalam prawie z radosci. Obczaiłam szpital wojewodzki- nie podoba mi sie... Byłam na zakupach i u znajomej- dostalam karton ciuszków i rozne inne rzeczy dla maluszka wiec ciesze sie jak dzieciak.
Mea trzymaj się dzielnie, może rzeczywiście Agatka znalazła sobie nowa pozycje lezenia i stad te doegliwosci.
 
reklama
ach..,jutro teściu przyjeżdza tapetowac pokoik dla Filipka, mój mąz miał wolne dzisiaj i sobie "pokorzystał" wypijając ze szwagrem piwa i teraz nawiany szuka wyrka..,jak on się jutro na czas nie obudzi to przysięgam że go uduszę!!! już od miesiąca czekam na ten pokój, przecież klej musi wywietrzeć, łożeczko tak samo, a ten sobie melanżyk urządza... co za faceci.., jestem taka zła że zjadłam już druga czekoladę!
 
mea baardzo mozliwe ze to nerka..i ze to mala na nia uciska..... mnie tak boli od kilku dni ze nie wiadomo jak sie ulozyc zeby bylo lepiej..........mnie boli prawa wiec na lewym boku staram sie lezec ale juz mi wszystko dretwieje........



do mnie tez znow dzis mnostwo telefonow z pytaniem ile jeszcze bede z tym brzuchem chodzila......... :wściekła/y:co oni mysla-ze powiem rodze i chop siup tak bedzie??? no bez przesady!!!!!!1:crazy:

Mnie najbardziej wkurza jak mi wszyscy wkółko powtarzają' Oj do 26 grudnia to ty nie dotrwasz, na dniach urodzisz- zobaczysz":normalnie są mądrzejsi od mojego gina! a ja się przez takie coś nakręcam i jak tylko poczuje ukłucie to myślę że to już!
 
no tak średnio pomogła, wsumie nie ma się co denerwować- jak M nie wstanie na czas to taką karmę mu wymyślę że z trampek wyskoczy, o! :tak: a czekolada to swoją drogę smaczna była;) obym tego zgaga nie odpokutowała;)
 
i co pomogla? :-) ja zla nie jestem a zjadlam juz niezliczone ilosci rodzynek w czekoladzie, m&s'ow i dwie sliwki w czekoladzie :sorry:

lajtway a ogladalas juz juz te rzeczy ktore dostalas? Ladne?
Nawet fajne- zawsze to cos:-) Tylko w wiekszości różowe a ja jednak cos czuję ze to moze byc chłopaczek. No nic, troche innych kolorów tez jest;-)
Sylwik, Ty akurat z Twoja wagą to mozesz sobie i na 3 czekolady pozwolić. A daj spokój, ja się nastawiłam ze do porodu mam jeszcze czas i jakoś wszystko na to wskazuje. Dopiero ogladam się za koszula dla siebie;-) Więc spokojnie, najwazniejsze jest Twoje nastawienie a nie opinie innych:-)
 
no moja zgaga juz sie czai, czuje to... ale coraz czesciej ja olewam i jem na co mam ochote. Ostatnio w sumie laskawie sie ze mna obchodzi w ciagu dnia ale za to w nocy :szok:

A meza rano nie denerwuj bo biedaczk tez czekolade bedzie musial jesc, a to niezdrowo :-D
 
Nawet fajne- zawsze to cos:-) Tylko w wiekszości różowe a ja jednak cos czuję ze to moze byc chłopaczek. No nic, troche innych kolorów tez jest;-)

To ja Ci moge powiedziec jaka bedzie plec :-) Wrzucalas do albumu fotki swojego brzuszka? Jeden rzut okiem i bede wiedziala ;-) Tylko mi jeszcze powiesz czy masz linie ciemna na brzuchu? Jesli masz to jest bardzo ciemna czy jasna?
 
reklama
To ja Ci moge powiedziec jaka bedzie plec :-) Wrzucalas do albumu fotki swojego brzuszka? Jeden rzut okiem i bede wiedziala ;-) Tylko mi jeszcze powiesz czy masz linie ciemna na brzuchu? Jesli masz to jest bardzo ciemna czy jasna?
Ulala, będą wróżby poandrzejkowe. Zdjecia w albumie wrzucałam kilka razy- 204 stronaw albumie. a linie mam baaardzo jasniutka i dopiero niedawno sie pokazała
 
Do góry