reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

niezle podejscie do tematu :)

a ja sie na dniach zabieram za kupowanie prezentow - mezowi album kultu i siostrzencowi antyrame /dostal puzzle na urodziny i chce teraz antyrame zeby je na scianie powiesic !!/ dla dziewczynek juz wszystko pokupowane a dla tesciowej i babci to nie wiem jeszcze co ... zostanie mi jeden maly siostrzeniec ale z nim to mam powazny dylemat ...
i tak ci zazdoszczę zorganizowania bo ja tak wszystko planowałam i wyszło na to że jeszcze nie mam żadnych prezentów a i ochoty żeby łazić po sklepach tez nie mam także może mnie natchnie i zrobię coś tak sama od siebie lub pójdę na łatwiznę i mojemu K. zamiast umyślanej wcześniej maszynce elektrycznej kupię jednorazowa:-D:-D:-D ale obiecam że za rok bedzie elektryczna
ciekawe obrazi się???:sorry:
 
reklama
Monia - zapakuj mu "instrukcje obslugi pieca " :-)
Masz to szczescie ,ze w tym roku mozesz byc malo oryginalna. Kup jakis sweter albo wode i juz. Nie masz czasu ani sily na latanie po sklepach :-)

Jest problem, nie zrozumiałby:-D:-D:-D. A żeby było śmiesznie to ma dużą firmę która produkuje i importuje rurki do ogrzewania podłogowego:-D:-D:-D:-D. Podłączali nam ogrzewanie i instalator, klient B chciał wytłumaczyć co i jak B ale kolega- współpracownik mówi do niego, może lepiej jak pan, pani monice wytłumaczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. I tak zostałam specjalistką od pieca, ogrzewania podłogowego.
Za to moim marzeniem było posiadanie super ekspresu do kawy, zakupiliśmy moje marzenie- miele do zabudowy i to ja powinnam się nim podniecać z racji wykonywanej obecnie profesji ale to B obchodzi się z nim jak z dzieckiem, obsługuje go, dba o niego, czyści i poleruje- no i dobrze przynajmniej mam codziennie kawę podaną do łóżka. :-)
Grunt, że każdy jest szczęśliwy.
A co do prezentów to ja uwielbiam robić prezenty i zawsze staram się coś fajnego wymyślić i tego mi najbardziej brakuje:-:)-(
 
Spadam spać , bo niestety padam na pysk, do napisania jutro.
Mam nadzieję, że jutro fajerwerków żadnych nie będzie, muszę wypocząć, poza tym przychodzi pan Witek dokończyć remoncik
 
a ja sie dalam troche rozmasowac ale bez roznicy ... jak napierniczalo tak napiernicza dalej ... ja juz mialam klopoty z nerkami i cholender PAMIETAM TEN BOL !! i mam dziwne przeczucie ze to jest to !!

monia tak to juz jest ze kobiety najlepiej znaja sie na meskich sprzetach i odwrotnie !!

acha przyszedl sms od lilijki :) zaraz wpisze w wiadomosciach ze szpitala :)
 
a ja sie dalam troche rozmasowac ale bez roznicy ... jak napierniczalo tak napiernicza dalej ... ja juz mialam klopoty z nerkami i cholender PAMIETAM TEN BOL !! i mam dziwne przeczucie ze to jest to !!

monia tak to juz jest ze kobiety najlepiej znaja sie na meskich sprzetach i odwrotnie !!

acha przyszedl sms od lilijki :) zaraz wpisze w wiadomosciach ze szpitala :)

No męskie sprzęty to ja dobrze obsługuję, mam już ponad 20 letnie doświadczenie, a efekt obsługi do tej pory siedzi w brzuchu;-);-)
 
a ja sie dalam troche rozmasowac ale bez roznicy ... jak napierniczalo tak napiernicza dalej ... ja juz mialam klopoty z nerkami i cholender PAMIETAM TEN BOL !! i mam dziwne przeczucie ze to jest to !!
Mnie tez dzis bola,ale moze to faktycznie od krzyza.nie wiem,jak bola nerki,ale od innych wiem,ze bol niesamowity.dzis widze,duzo kobiet mialo zly dzien.
Mam nadzieje,ze jutro bedzie lepszy.
Nigdy nie lubialam swiat,ale jak tak czytam wasze posty to zaczelam tesknic za moja rodzina i w jakas depresje popadlam.mam nadzieje,ze te wszystkie slodkie dzieciaczki,ktorych zdjecia obejrzalam,dodadza mi jakos otuchy.
 
mea baardzo mozliwe ze to nerka..i ze to mala na nia uciska..... mnie tak boli od kilku dni ze nie wiadomo jak sie ulozyc zeby bylo lepiej..........mnie boli prawa wiec na lewym boku staram sie lezec ale juz mi wszystko dretwieje........



do mnie tez znow dzis mnostwo telefonow z pytaniem ile jeszcze bede z tym brzuchem chodzila......... :wściekła/y:co oni mysla-ze powiem rodze i chop siup tak bedzie??? no bez przesady!!!!!!1:crazy:
 
reklama
mea baardzo mozliwe ze to nerka..i ze to mala na nia uciska..... mnie tak boli od kilku dni ze nie wiadomo jak sie ulozyc zeby bylo lepiej..........mnie boli prawa wiec na lewym boku staram sie lezec ale juz mi wszystko dretwieje........



do mnie tez znow dzis mnostwo telefonow z pytaniem ile jeszcze bede z tym brzuchem chodzila......... :wściekła/y:co oni mysla-ze powiem rodze i chop siup tak bedzie??? no bez przesady!!!!!!1:crazy:

ja sprobuje spac na prawym ... zobaczymy jak bedzie !!

a mnie dzis moja mama wysmiala :) powiedziala ze mi to sie brzuch nie obnizy bo przy moim krociutkim kadlubku nie ma sie gdzie obnizac !! bo ja to kurdupel z duzym brzuchem jestem !! a swoja droga moze wlasnie dlatego ze sie mala obniza w dol to naciska na ta nerke ... zobaczymy ...

ja chyba spadam spac bo zgaga zaczyna mnie meczyc i wczoraj niewiele pospalam ...
 
Do góry